Skocz do zawartości

Forza Motorsport 5


Rekomendowane odpowiedzi

Giera wygląda za(pipi)iście. Wg mnie w ruchu dużo lepiej niż na zdjęciach. A co najważniejsze w tego typu grach - uczucie pędu oraz przyjemność z jazdy - wg mnie super. Grałem w poprzednie na kierownicy wiec muszę się przyzwyczaić do pada (i ocenić poziom trudności) ale po za tym naprawdę kozak. I to co mi się najbardziej podoba - od razu zaczynamy od np audi rs3 - nie od jakiegoś suzuki capucino jak w gt. Te 200 fur trochę boli w porównaniu do gt ale wg mnie wystarczy. Wczoraj jak zaliczyłem dachowanie nissanem silvia to aż mnie zatkało. Jak masz jakieś pytania to wal śmiało bo jestem na bierząco :>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kermit w trybie foto mozesz sam zmieniac ustawienia obrazu w czasie rzeczywistym np: jasnosc, kontrast, kolory rozmycia itp.

przy odrobinie checi wychodza taki perelki jak w dziale foto, bo dla mnie FM5 to tylko update graficzny, ale jeszcze nie na nextgenowym poziomie.

 

DonSterydo szkoda ze nie dodali nowego civica type r do tego pakietu, 2 lity vtec z turbo i prawie 300 kucykow.

Odnośnik do komentarza

http://www.amazon.co.uk/MadCatz-Force-Feedback-Wheel-Xbox/dp/B00GTEYPXO/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1392154140&sr=8-2&keywords=racing+wheel+xbox+one

 

jedyna kierownica aktualnie? i jeszcze kurfa za tyle kasy T_T

 

nie ciągnie mnie do Forzy nowej nie mając kierownicy do xone, mam nadzieję że chociaż demo wypuszczą na XBL za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Najwidoczniej wśród posiadaczy klocka nigdy nie było sporo entuzjastów kierownic i dlatego zawsze brakowało tych ze średniej półki i robią same high endowe. Gdyby było inaczej to ktoś by te kierownice za 100-150$ robił, a swojego czasu nawet MS przestał robić swoje do X360.

Odnośnik do komentarza

Zeby sprawdzic czy sa chetni na kiere ze sredniej polki, napierw musieliby takowa zrobic.

Bo poki co byl do wyboru tylko sprzet hi-end na ktory malo kogos stac oraz same kupy.

Moze i cenowo byly w sredniej polce ale nie mialo to FFB (zero czucia), albo kat obrotu to bylo zaledwie 270 stopni (zero przecyzji).

Nie dziwie sie ze nikt tego nie chcial.

Z kolei konkurencja miala przystepna cenowo DFGT z dobrym FFB i obsluga 900st.

Odnośnik do komentarza

Ech ... Mnie tu brakuje zdecydowanie większej ilości aut. Rozumiem delikatną redukcję, ale wyrzucić z gry blisko 300 aut w stosunku do poprzedniej edycji, to chyba ponury żart. A tory, no cóż ... to woła o pomstę do nieba ... Wycięto  Suzukę, Infineon Raceway oraz tak jak napisałeś, chyba najbardziej popularne - Nurburgring. Brak tras autorskich, oraz ograniczona liczba torów do 14, to ewidentne nieporozumienie. Nie wierzę, że nie dało się zaimplementować większej ilości tras i torów. Za to ogromny minus. Kolejny minus wędruje za mikropłatności, którymi się brzydzę. Gdyby nie to, że na chwilę obecną nie ma innych wyścigów na next geny, to z całą pewnością nie zakupiłbym tej gry tuż po premierze, pomimo całego sentymentu, który mam dla serii. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.


Mam do was DRODZY FORUMOWICZE pytanie. Mam w domu Forza Motorsport 5 . Konsola dojedzie w czwartek. Niestety język na pudełku jest to język naszych sąsiadów z zachodu Niemców. Czy można wybrać język? Czy jest on uzależniony od regiony w którym "pracuje" konsola ? Czy będę musiał jeździć DAS AUTO i basta ? :)


 


Z góry dzięki za odpowiedzi.


Odnośnik do komentarza

Witam. Gra moim zdaniem świetna. Graficznie świetnie ( nie jestem "videofilem") Marazie przejechałem pare wyscigow. Karierę z Forza skończyłem na pierwszej części. Z tego co pamiętam kasowanie na koniec za zniszczenia a tutaj tego brak, co pozwala na nieboszczednosc(chyba że się mylę). Tak czy siak ra zacna. Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozładowywały mi sie akumulatorki (2 raz od poczatku xbona u mnie, lol) i gra w Forzie wyłączyla wibracje. Nawet nie wiedziałem jak już przyzwyczaiłem się do wibrujących triggerów i jak wielki ma to wpływ dla gameplayu - zacząłem wypadać z trasy bo przestałem czuć przyczepność auta (600km, tylni napęd) dopiero po chwili zacząłem to ogarniać. Szok, pomyślałem, jak się grało kiedyś w tą grę bez tego patentu i ile to daje dla immersji.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dan o zmianach (albo powrocie do starych standardów):

 

I look at the game we launched on November 22, 2013 and the game that I play today, and I see something that has changed dramatically over the past four months. We’ve made some significant changes to the game’s economy, we’ve added new features, and we’ve continued a steady stream of new content, including track add-ons like February’s free addition of Road America.

With our most recent content update for Forza 5, I’m excited to say we’ve made some fundamental improvements to the Forza 5 experience for our fans. As of today, players who have purchased DLC cars in Forza Motorsport 5 can add those cars to their Forza 5 garage immediately, at no additional in-game cost. And, moving forward, when you buy a Season Pass, a DLC car pack, or a single DLC car, you will be granted the one-time free addition of each car to your Forza 5 garage, without needing to purchase them with in-game credits or tokens. This goes for all current Forza Motorsport 5 DLC (including cars in previous DLC car packs) and it will be the case for all future Forza 5 DLC car packs. In addition, as requested by our fans, this most recent content update makes all of the initial 200 cars that launched with Forza 5 available as rental cars.

We’ve built some great history together, all of us. Today’s fundamental changes to Forza Motorsport 5 have been made possible in large part because of the unwavering passion and dedication of you, the Forza Motorsport community. We are a fan-driven series, and the steadfast dedication you have all shown the Forza Motorsport series over the years continues to be a source of inspiration to me, and to everyone here at Turn 10.

This is important. We’re just getting started! In early April, we’ll have another announcement about a free add-on to Forza 5 that I think you guys are going to love.

 

http://news.xbox.com/2014/03/games-dan-greenawalt-letter-to-community

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...