Skocz do zawartości

Forza Motorsport 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Miło z ich strony, fajna sprawa, ale ludzie pewnie czekają na current-genowe Nurburgring :)

 

No właśnie nie ma w piątce tego toru w podstawce? Bo widziałem jak jest wymodelowany w czwórce to specjalnie szału nie robi. Wręcz odstrasza. Już moim zdaniem w Shift 1 i 2 lepiej jest wymodelowany.

 

A tu w Forzy przynajmniej w 4 przypomina to szeroką autostradę. Trochę szkoda bo to świetny tor. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Nabywcy Season Passa na auta do FOrza 5 dostaną w cenie 2 dodatkowe DLC = 20 aut więcej:

 

"Forza Motorsport 5" is a fan-driven game. Since the release of "Forza 5" in November, we’ve made some significant improvements to the game. These updates include numerous feature additions and improvements, as well as regular content updates, including two free track add-ons (Road America and Long Beach), and our regular monthly cadence of DLC car packs. It’s been awesome to see the reaction of the Forza Faithful to these updates and I’m happy to say that we’re not done yet.

Recently, we’ve seen lots of questions from players around our ongoing plans for DLC in "Forza Motorsport 5." After the release of the Meguiar’s Car Pack  – which was originally scheduled to be the final pack included in the "Forza 5" Car Pass – some players were wondering if we were done altogether with DLC for the game. I’m pleased to put that notion to bed here and now; not only is more DLC on the way, but today we’ve also got some fantastic news for "Forza 5" Car Pass owners.

As a thank you to all of our loyal fans, we are extending the life of the "Forza Motorsport 5" Car Pass to include two more monthly car packs. If you are a Car Pass owner, that means you’ll be getting the next two monthly DLC car packs – the “June” pack, which is scheduled for release next Friday (more on that below), as well as our “July” car pack – at no additional charge. That’s 20 additional cars for you to collect, customize, and race, bringing the total to 90 DLC cars for "Forza 5" Car Pass owners!

Now, about that “June” pack. As you might know, we typically release our "Forza Motorsport 5" DLC car packs on the first Tuesday of each month. Under normal circumstances, that means that our next car pack would be released on Tuesday, June 2. This time, however, we are moving up our release schedule by a few days, which means the next Forza 5 DLC car pack will be available on Friday, May 30.

Like all "Forza 5" DLC cars, once you own a pack (or individual cars) you’ll be able to add them to your Forza 5 garage without using in-game credits or tokens. Look for more details the next monthly car pack for Forza 5 on Friday, May 30, and the full rundown on the July car pack in the coming weeks. Thanks for playing "Forza Motorsport 5" and look for more news and updates from the world of "Forza" over at the official Forza Motorsport Web site

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam, bo nigdy nie grałem jakość dłużej niż 5 min w żadną Forzę na padzie, zawsze kierownica, teraz jestem zmuszony do pada i zastanawia mnie... czy ta gra jest jakaś łatwiejsza od czwórki? Mam tu głównie na myśli autka wyścigowe i formuły, czy może to już skill z kierownicy, czy pad jest taki dobry czy może rzeczywiście jest łatwiej niż kiedyś? Pytam weteranów Forzy na padzie jak to wygląda w porównaniu do FM3 i FM4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie mam, bo nigdy nie grałem jakość dłużej niż 5 min w żadną Forzę na padzie, zawsze kierownica, teraz jestem zmuszony do pada i zastanawia mnie... czy ta gra jest jakaś łatwiejsza od czwórki? Mam tu głównie na myśli autka wyścigowe i formuły, czy może to już skill z kierownicy, czy pad jest taki dobry czy może rzeczywiście jest łatwiej niż kiedyś? Pytam weteranów Forzy na padzie jak to wygląda w porównaniu do FM3 i FM4.

A masz jakieś asysty włączone?

Moim zdaniem bardzo łatwo o nadsterowność, podsterowność lub o wahadło. I ta Forza jest dość skillowa

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie mam, bo nigdy nie grałem jakość dłużej niż 5 min w żadną Forzę na padzie, zawsze kierownica, teraz jestem zmuszony do pada i zastanawia mnie... czy ta gra jest jakaś łatwiejsza od czwórki? Mam tu głównie na myśli autka wyścigowe i formuły, czy może to już skill z kierownicy, czy pad jest taki dobry czy może rzeczywiście jest łatwiej niż kiedyś? Pytam weteranów Forzy na padzie jak to wygląda w porównaniu do FM3 i FM4.

A masz jakieś asysty włączone?

Moim zdaniem bardzo łatwo o nadsterowność, podsterowność lub o wahadło. I ta Forza jest dość skillowa

 

 

Ja gram tylko z kontrolą trakcji i ABSem. O dziwo im lepsze autka tym łatwiej się prowadzi, R1, prototypy i formułki jaką jak po sznurku, a taki Ariel Atom to na padzie żenada [*]

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nic dziwnego że FM5 zagrało aż tylu posiadaczy XO w końcu większości to dla niej go kupiła. Co do FM6 sprzedaż powinna być wyższa w końcu premiera dopiero za rok choć wątpię by ponownie była to połowa posiadaczy XO.

 

Oj nie wiem, średnia sprzedaż FM2 do FM4, to ok. 4-5mln na część :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...