Skocz do zawartości

Animacja.


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Pupcio napisał:

Obejrzałem wczoraj te turtlesy i ogólnie poza graficzką mega zawód. Taki spiderman wannabe. Czarna gruba April i nonbinary donatello to wisieńka na torcie, i ta licencjonowana muzyka w co drugiej scenie :notlikethis:

 

To samo, chuj wie czego się spodziewałem, ale to było strasznie słabe i dziecinne.   To coś ma lepszą średnią niż filmowe żółwie z 1990, a dzieli je przepaść.  Nawet z  drugiej części ta jedna scena bije całe te nowe turtlesy.

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

"Zmutowany Chaos" - po wsze czasy będę bronił tej animacji, bo: primo - niebywale dobra, świetnie skrojona pod kreacje bohaterów i rodzaj fabuły stylistycznie animacja; secondo - humor, nowe, świeższe podejście, odrębne od klasyki, czy nawet tych młodszych produkcji tworzących świat TMNT. Ten film znalazł spore miejsce w moim serduchu fana; wszedł mi na gust niemiłosiernie; teraz to tylko obejrzeć "Zmutowany Chaos" w wersji anglojęzycznej z napisami, nawet byłbym skłonny ten film wypożyczyć z jakiegoś VOD za te 15-20zł jeśli przy tej produkcji byłaby jakość UHD obrazu i coś z systemów Dolby.

 

46 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

 

To samo, chuj wie czego się spodziewałem, ale to było strasznie słabe i dziecinne.   To coś ma lepszą średnią niż filmowe żółwie z 1990, a dzieli je przepaść.  Nawet z  drugiej części ta jedna scena bije całe te nowe turtlesy.

 

 

 

Klasyczne filmowe TMNT, te z cudownych lat 90-tych, to prawdopodobnie jedne z najlepszych rzeczy jakie spotkały to Uniwersum, nie licząc klasycznych ,,żółwiowych" animacji z lat 80-tych, późniejszych filmów animowanych, np. ten gdy dochodzi do zaburzeń w Uniwersum i różne wersje żółwi spotykają się ze sobą, czy ten gdzie nasi bohaterowie spotykają Batmana, a także serialu z lat 2003-10. Cowabunga!! 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
5 godzin temu, kiseki napisał:

Ta kreska to jakiś standard obecnie czy najtańszy sposób na klepanie animacji? 

W temacie, od Tomb Raidera od Netflixa można się spodziewać, że Lara będzie badassem. 

 

 

 

,,Kreska", czy ogólnie cała szata/linia graficzna w zapowiadanym animowanym "Tomb Raider", sądzę wygląda wyjątkowo dobrze, jednak z drugiej strony nie mogę powiedzieć, że jakoś szczególnie mnie ona zachwyca - stylistycznie, jeśli tak to mogę ująć, grafika budująca świat przedstawiony w tej serii przypomina tą grafikę z serialu "Castlevania". To, co będzie w serialu o Larze Croft jest zarówno standardową linią animacji, czyli to, co jest popularne i tak poważane współcześnie wśród gatunków horror, akcja, sci-fi i fantasy, jak i taką grafiką realizowaną ,,na oklepkę" - czyli skoro robi to każde ważniejsze Studio i stosuje odpowiednie techniki pod klucz/szablon, no to kurnia ,,pi*****ę nie robię, niech sieci neuronowe w algorytmach poprawią to, co początkowo naskrobali graficy i animatorzy i będzie gitez"; przy okazji będzie przypominać, to co ma konkurencja i po raz drugie ,,przy okazji": wyjdzie taniej. Ale... sam obraz, to jedno. To jak to zostanie pomontowane, jak reżyser animacji sobie wszystko poukładał, co będzie wnosiła fabuła w takim oto "Tomb Raiderze", to już inna śpiewka. Ostatecznie może (ale nie musi) być w tym przypadku bardzo, bardzo dobrze. No i w końcu to jakaś nowość, kolejna growa adaptacja, która tym razem będzie serią animowaną, a nie zwykłą pełnometrażówką, jak sporo tytułów wydawanych w animacji ostatnio z Uniwersum Mortal Kombat. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
14 godzin temu, McDrive napisał:

 

 

 

Na sam widok tego zwiastuna, nawet na wstępne grafiki, w tym miniaturkę materiału, aż momentami nie dowierzam, że PrimeVideo wypuściło coś tak mocno innego od reszty tworów animowanych, na swoją platformę. Mam mieszane uczucia co do tego typu grafiki, stylizacji z serialu - czy to nie wygląda na szatę graficzną rodem z nowelek dla nastolatek? I przyznam się szczerze, nigdy nie miałem do czynienia z taką właśnie jak tu ,,stylówką" w czymkolwiek animowanym, czemu poświęciłbym się dłuższy czas. Kurłaaa, ale to jest abstrakcyjne! Nie mówię, że nie obejrzę - jestem ,,neutralnym optymistą" co do tego... czegoś. Przy dobrych wiatrach kiedyś się to obejrzy. 

 

Bardziej interesuje mnie z serii animowanych ,,cuś" takiego jak "Central Park" z AppleTV+... Animacja rodem z "Bob's Burgers" albo "Daleka Północ". Zapewne tematycznie, pod względem postaci zamknięte wokół wąskiej grupy postaci. 

 

7921645.6.jpg

 

https://www.filmweb.pl/serial/Central+Park-2020-810742

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...