Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do sony i mam konsole oddac do Serwisu we wrocławiu ale odrazu zapytałem sie jesli konsola niezostanie np. naprawiona. A mam konsole z 60gb dyskie powiedzieli ze dostane 40gb albo oddadza mi kase. To wtedy bede musial zwrocic im calos starterpaka pwenie przy zwrocie kasy. Teraz to juz mam metlik.

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

W Holandii dostajesz nową konsole, podajesz im jaki masz model i taki dostajesz. Wysyłasz im swojego trupa a dostajesz nowiutką identyczna konsole. Nie wazne czy to 40tka czy 60tka. Tak mi powiedziala baba w MM, tak mi powiedzial koleś z infolini i tak przeczytałem na stronie servisowej sony.

 

PS. 33 minuty do konca resetu.

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza
Ja skacze reset i zaczne pakowac konsole czeka mnie wycieczka do wrocławia osobiscie im wcisne ja zeby pozniej nie mowili ze w czasie transportu sie uszkodziło coś jeszcze.

Najlepiej jak bys zrobil zdjecia ps3 z kazdej strony i przy oddaniu konsoli powiedzial serwisantowi zeby postawil pieczatke serwisu .Tak na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Lucass a gdzie Ty zanosiłeś ps3 z racji tego ,że mieszkam niedaleko Ciebie,z tego co wiem serwisy Sony są w Katosach i Sosnowcu,czemu tam nie zanosiłeś?

 

 

Kontaktowałem się z serwisem w Katowicach to mi powiedzieli, że konsol to oni nie naprawiają i mam się zgłosić do sklepu w którym kupowałem ( w moim przypadku MM).

Odnośnik do komentarza

A co ma sklep do tego sony dało ci gwarancje na sprzet a nie sklep wiec Ciebie zbyli ja bym poszedł do nich i zeby wzieli konsolke odesłali do warszawy w moim przypadku tak bedzie oddaje konsole do wrocławia a i tak znajdzie sie w warszawie bo pytałem sie ja dzwoniłem do sony. Moja konsola nie czyta tylko gier reszte łyka bez problemowo.

Odnośnik do komentarza

Po resecie full systemu konsoli jest teraz tak wlaczam konsole nie czyta gier wyłacze ja i ponownie włacze i czyta myśle ze to nie wina lasera tylko oprogramowania :D

 

a ma problem z odczytaniem gry jak system wylacz a płyta zostaje w srodku pozniej wlanczam to musze plyte wyciagnac i ponownie włozyc i jest ok.

teraz prawie za kazdym razem wczytuje gry zdaza jej sie nie wczytac moze w srodku sie zakurzyla jutro ide kupic plyte czyszczaca moze to cos zmieni jesli nie i tak dam do serwisu niech ja lukna.

dzieki afroman za cynk :D

Najgorsze ze wszystkie stany gier poszły sie walic nie miałem na co zgrac ich ecch burnout paradise 87% i assasins creed 100%.

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
A co ma sklep do tego sony dało ci gwarancje na sprzet a nie sklep wiec Ciebie zbyli ja bym poszedł do nich i zeby wzieli konsolke odesłali do warszawy w moim przypadku tak bedzie oddaje konsole do wrocławia a i tak znajdzie sie w warszawie bo pytałem sie ja dzwoniłem do sony. Moja konsola nie czyta tylko gier reszte łyka bez problemowo.

 

Nie wiem jak Tobie, ale mi to lotto czy kurier odbierze konsolę ze sklepu czy z serwisu i wywiezie ją do stolicy, czasowo też jakoś wątpię żeby zrobiło to różnicę...Co do płyty czyszczącej to uważaj bo możesz skończyć z porysowaną soczewką lasera, niektóre płyty czyszczące właśnie tak za(pipi)iście "czyszczą" :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co mam myslec teraz wydawało sie ze laser odmawial czytania plyt z grami jednak po full resecie system, i dniu odpczynku konsoli normalnie czyta płyty bez mielenia wczytuje je jak by takiego zajscia nie bylo. Wylaczalem konsole i wlanczalem za kazdym razem lyka gry. Teraz sam zgupiałem a wy co myslicie na ten temat?

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
Nie wiem co mam myslec teraz wydawało sie ze laser odmawial czytania plyt z grami jednak po full resecie system, i dniu odpczynku konsoli normalnie czyta płyty bez mielenia wczytuje je jak by takiego zajscia nie bylo. Wylaczalem konsole i wlanczalem za kazdym razem lyka gry. Teraz sam zgupiałem a wy co myslicie na ten temat?

Dziwna sprawa z tym czytaniem płyt naprawde :)

A moze jakiś paproch sie dostał do sierodka przez ta szparke i konsola nie mogła sobie z nim poradzic a teraz po dniu odpoczynku on opadł gdzies indziej i teraz jest looz.

Mam nadzieje ze twój ps3 bedzie juz od tego momentu czytał płyty bez problemu.

Mój czyta juz od 23 marca i wszystko bez problemu :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj chodzila jak ta lala dzis rano właczylem i znowu odmawiała przyjmowania gier ale właczona ja zostawilem i po 10 minutach zaczeła spowrotem czytac płyty co sie z ta konsolka moze dziac. Czy to moze byc ze pokoju sie przez noc ochładza i faktycznie rano jest zimno czy to moze byc ten powod sam nie wiem czy oddac konsole do serwisu napiszcie co z tym fantem zrobic.

Odnośnik do komentarza

3mam kciuki za Twoją konsolę by rzetelnie ją sprawdzili i nie skończyło się na tym ,że podłączą do prądu i akurat konsola będzie miała ten dzień co czyta płyty ,sprawdzą i odeślą z napisem"nie stwierdzono problemów".Powodzenia ,bo w tym dziwnym kraju trzeba niestety takie coś życzyć

Odnośnik do komentarza

To co przeczytałem powyżej przeraziło mnie do tego stopnia że zastanawiam sie nad sprzedaniem swojej czarnuli :( miałem nadzieje na bezawaryjną prace nowej maszynki sony w psx padł mi laser po trzech latach od zakupu chociaż wtedy dało się zaradzić tej awarii (pionowe stawianie konsoli :) ) w ps2 był już dramat 3x wymieniałem laser 2x230zł 1x 170zł :( a teraz ps3 normalnie żal.pl chociaż moze to wina firmware? ciekawe co piszą na ten temat na zachodnich forach czy ten problem to plaga czy pojedyncze przypadki.........

Edytowane przez sivkins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...