Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Przez ponad półtora roku już może zdążył przeczytać:)

 

Przy okazji Regisa,

 

to ciekawe czy w jakiś sposób go 'zregenerują' i wsadzą do trójki? A jeszcze lepiej, jakby dali też choćby nawet krótki epizod z Cahirem i Milvą, w jakichś zaświatach, czy innym świecie/czasie do którego można by trafić za pomocą Ciri. Twórcy mają dzięki niej ogromne pole do fantazji i popisu.

Fani byliby w siódmym niebie.

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Geralt już w złocie i jedzie do tłoczni :)

 

Ostatnie trzy lata to okres naprawdę ciężkiej pracy” - mówi Adam Badowski, szef studia CD PROJEKT RED. “Spędziliśmy dziesiątki tysięcy godzin, aby zaprojektować, stworzyć i oddać Wam przygodę, która - kolokwialnie rzecz ujmując - zarządzi” - dodaje Badowski. “Wiedźmin >>w złocie<< to nasze małe święto, koniec pewnego etapu dla załogi, ale jednocześnie początek Waszej przygody - od zapomnianych jaskiń w Skellige, przez mroczne lasy Ziem Niczyich, do pełnego korupcji i przepychu Novigradu. Ten świat naprawdę żyje i już niebawem dostaniecie go na własność” - podsumowuje Badowski.
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Wlasnie zakupilem najnowszy numer Famitsu i oprocz Dying Light sa tez 4 strony z Wieskiem jako Famitsu Choice! Wyszlo na to ze i Japonczycy sie tez Wieskiem jaraja :))

Jako Polak jestem dumny 2 polskie gry w najpoczytniejszym Japonskim magazynie o_O

 

011adc246d7d00494e81a9dd30ecfdd5.jpg

 

7fd14656fc98919e175ffa35d4c5e109.jpg

 

12f7e38d14185953491fa35581c3ca44.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości wszedłem sobie na oficjalne forum witchera, a tam tylko ból dupy o jakość grafiki :E Pisanie, że konsolowcy powinni czuć się oszukani, bo nie ma gameplayu z konsol, a teksty branży można w "rzyć" wsadzić że grafika podobna i na pewno dostaniemy low Panowie w 20 klatkach na sekundę.

 

Czarę goryczy przelał post na temat grania na padzie w RPG (oczywiście z podtekstem xD) 

 

 nie zamierzam męczyć się z RPGami na padzie, jestem starym graczem, a nie konsolowcem, bo nie zarobiłem na sprzęt to kupię PS4   
Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Śledzę oficjalne forum, ale niestety zdecydowanie za dużo jest tam bólu dupy ze strony wielu użytkowników. REDzi wypuszczają świetny materiał, to Ci i tak znajdą fragment, w którym trawa wygląda bardziej płasko albo jest jej za mało. Potem zaczyna się dyskusja na ten temat przez kolejne 20 stron. Już nie wspominając o narzekaniu na typy zbroi.

 

No ale cóż, może po prostu ja nie przywiązuje do wielu "problemów" tak dużej wagi. Liczę na świetną zabawę, głównie pod kątem klimatu, fabuły, muzyki i genialnie napisanych dialogów.

Odnośnik do komentarza

ZAMÓWIONE PRODUKTY

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kolekcjonerska    349,99 zł

 

 

Oj będzie grane :)

Byle do 19 maja. Zamówiłem kuriera bo nie rozumiem kto by chciał o 24 w nocy do paczkomatu jechać. Poza tym pamiętam premierę Wiedźmina 2 i niedziałającą o północy grę (jakieś 5 mb pobrać dodatkowo miało ale serwery padły)   

 

Ja tam nie narzekam. Mam kartę 2gb zamiast 4 gb rekomendowanych ale na high zagram. Grafika dla mnie nie jest tak ważna za to płynność szczególnie podczas walki to jest ważne. Śmieszy mnie szczególnie dyskusja na forum wiedźmina o tym jak źle to będzie zoptymalizowana gra jak jeszcze nie wyszła. Lubię narzekaczy co nie zagrali a już wiedzą :D    

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...