Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

dobra a ja chyba zaraz dostane bure ale trudno. dla mnie fana wieska gra to spelnienie marzen. jak na razie pogralem pare godzin (wersja ps4). i jedyne co moge zarzucic i z czym sie zgodzic do grafika (zaznaczam jestem wychowany na starych baldurach i falloutach wiec wiem jak nikle znaczenie ma w grach rpg) - badzmy szczerzy design jest fantastyczny czuc ta slowianskosc i duch wieska wysyatczy wjechac w ciemny las i czuc ta moc ale drazni bloom ktory moim zdaniem probuje ukryc slabsze miejscami tekstury. jest nierowno wjezdzam do wioski wszystko okay wyjzedzam w pole i tekstury rodem z ps2/3. Innym problemem sa przenikajace tekstury - mialem juz dwie cutscenki na poczatku gdzie Geralt stal w polowie nalozony na konia/inna postsc. Nijak ma sie to do odbioru gry i gra jest wspaniala ale rozumiem troche te nizsze oceny. 10/10 to diament bez skazy a tego o Wiesku juz teraz nie mozna powiedziec.

Odnośnik do komentarza

A co ten normal jakiś dramatycznie łatwy ? Dwie poprzednie części Wieśka grałem na normalu i nie powiem, że było jakoś wybitnie łatwo. Gra jest tak wielka i duża. Będę celował w 100% więc nie wiem czy wydłużać sobie to jeszcze licznymi zgonami. No chyba, że na normal nie trzeba używać eliksirów i smarów?

Odnośnik do komentarza

A co ten normal jakiś dramatycznie łatwy ? Dwie poprzednie części Wieśka grałem na normalu i nie powiem, że było jakoś wybitnie łatwo. Gra jest tak wielka i duża. Będę celował w 100% więc nie wiem czy wydłużać sobie to jeszcze licznymi zgonami. No chyba, że na normal nie trzeba używać eliksirów i smarów?

Pewnie nie, dodatkowo na normalu możesz sobie życie regenerować medytacją, a na wyższych tylko jedzeniem/piciem. Na najwyższym pierwsze mobki mają Geralta na jakieś 3-4 strzały, trzeba uważać, sporo unikać i posiłkować się znakami. Odpal sobie na normalu, jak pierwszą grupkę przeciwników po samouczku sprzątniesz bez żadnych problemów to ja bym zwiększył poziom od razu

Odnośnik do komentarza

Jak juz wyplywaja hejty, to ja dodam od siebie, ze: walka jest lepsza niz sie spodziewalem, jest calkiem fajnie animowana, najmniej drewniana ze wszystkich RPG tego typu, ale za to animacja eksploracji (bieg, skok, wspinaczka, itp) to jest nawet nie PS2, a PSX.

 

Wyglada to tak jakby zupelnie inni goscie robili walke i poruszanie sie.

Dziwne.

 

Poza tym mialo nie byc przecinania typow, a ja paru przecialem pod roznymi katami :D

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze jakiś janusz może odpalić grę na normal w dzisiejszych czasach, ale gracze wychowani na PS2, a niektórzy nawet na PSX? Panowie, bez żartów, odpalać od razu na najwyższym poziomie trudności, który w dzisiejszych czasach, to taki normal za czasów PS2.

 

Nie przesadzajmy, akurat tutaj najwyższy poziom jest niezłym wyzwaniem nawet dla doświadczonych graczy. Strasznie irytujące na nim stają się długie loadingi, bo często się ginie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Rozumiem, ze jakiś janusz może odpalić grę na normal w dzisiejszych czasach, ale gracze wychowani na PS2, a niektórzy nawet na PSX? Panowie, bez żartów, odpalać od razu na najwyższym poziomie trudności, który w dzisiejszych czasach, to taki normal za czasów PS2.

 

Wiesz zależnie jaki jest ten poziom trudności, ja ma dodać tylko mocniejszych przeciwników to nawet nie ma co się za to brać, ale tak jak mówi teddy, że trzeba wtedy korzystać z całego arsenału Geralta to w takim razie ma to sens.

Odnośnik do komentarza

Prolog skończony. Świat się otworzył i ja (pipi)ie co za wielkość. Jak to wygląda. Uczucie jak w red dead redemption jak na koniu jedziesz w stronę zachodzącego słońca. I jak w RDR sa questy w różnych dziwnych miejscach. Raz jadę sobie lasem i trafiam na pana co potrzebuje dosyć specyficznej pomocy, Innym razem spotykam zielarke co może mi wiele dać :)    Świat sprawia wrażenie żywego i jest naprawdę piękny (nie chodzi o grafike czy technikalia a o art design).

 

 

Co do wersji z goga to WIELKI PLUS za to że mimo iż są te nieszczęsne trofea to nie wyskakuje w grze jak jakiś zdobędziesz. Dopiero jak kończę grać to widzę że jest jakiś progres. Dla mnie to plus bo trofea wybijają mnie z imersji .

Odnośnik do komentarza

Protip dla osób, które jak ja grę mają już odebraną, ale siedzą w pracy - na końcu instrukcji znajdziecie kod na pierwszą część komiksu w Dark Horse Comics, który na pewno umili Wam tych kilka godzin cierpienia w pracy.

Poleca czytać przez apkę.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...