Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, zużyłem petardę Samum i teraz chcę wykonać nową, bo mam wszystkie składniki ale jest informacja, że mam już ten przedmiot. Mam, ale 0/2. To samo jest z eliksirami... o co chodzi bo nie kumam? Muszę wyrzucić puste fiolki z ekwipunku i zrobić go na nowo?

Medytacja - wtedy Ci się wszystkie mikstury i petardy odnowią, jak masz w eq mocny alkohol.

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Na PS4 loading po śmierci też trwa u Was blisko minuty - jak na Xbąku, czy to już niby miało być naprawione?

 

No też coś koło 40 sekund mam na ps4. Mam nadzieje, że to naprawią bo trochę irytuje. Patch pewnie po weekendzie na konsolach

 

 

No to ładnie. Na pc na HDD kilka sekund, a jeszcze nawet na SSD nie przeniosłem.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy patch pojawi się na konsolach (zapewne dopiero w przyszłym tyg wraz z aktualizacją store :/)

przeciez aktualizacja store nic nie ma do patchy

 

patch redzi do certyfikacji wyslali wczoraj - ponoc zazwyczaj ok 5 dni to trwa jesli sony/microsoft nie maja obiekcji

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe kiedy patch pojawi się na konsolach (zapewne dopiero w przyszłym tyg wraz z aktualizacją store :/)

przeciez aktualizacja store nic nie ma do patchy

 

patch redzi do certyfikacji wyslali wczoraj - ponoc zazwyczaj ok 5 dni to trwa jesli sony/microsoft nie maja obiekcji

 

Nie wiedziałem o tym :P 

Odnośnik do komentarza
 
czasami podchodzimy do jednego przedmiotu po 2-3 razy, bo trudno na niego nacelować postacią ( a na PC pewnie wskazujemy precyzyjnie myszką na dany element...).

 

Gram na PC i jest gorzej, niż myślisz - widać, że sterowanie było ustawiane z myślą o padzie i konwertowane na klawiaturę i mysz. Mysz służy tylko do obrotu kamery (jak prawa gałka) i atakowania - zbieranie czegokolwiek to nadal random (trafię, czy nie trafię?). Także ja dość szybko podłączyłem pada z PS4 i jest lepiej, ale daleko do ideału. Niestety tu już problem tkwi w mechanice gry.

 

2. Znalazł już ktoś sposób na reset rozdanych punktów?

 

Niektórzy zielarze sprzedają eliksiry czystości (Potion of Clearance) za 1000 golda.

Odnośnik do komentarza
 

bekowa jest ilość utraty zdrowia przy upadku - geralt zeskakuje z 3 m i traci 3/4 hp xd Małe dzieci skaczą z 2.5m garaży i nic im nie jest,a wiedźmin o śmierć się ociera.

 

zobacz ile masz rzeczy w ekwipunku, załóż to na dziecko i pchnij z 2,5m z garażu - zobaczymy czy dalej będzie takie "nic im nie jest" :reggie:

Edytowane przez kermit
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

 

Kurde, zużyłem petardę Samum i teraz chcę wykonać nową, bo mam wszystkie składniki ale jest informacja, że mam już ten przedmiot. Mam, ale 0/2. To samo jest z eliksirami... o co chodzi bo nie kumam? Muszę wyrzucić puste fiolki z ekwipunku i zrobić go na nowo?

Medytacja - wtedy Ci się wszystkie mikstury i petardy odnowią, jak masz w eq mocny alkohol.

Dla mnie to dziwna mechanika. To po co dalej zbierac roslinki skoro wystarczy pare sekund medytacji z jabolem w ekwipunku? I jak niby wutka regeneruje bomby.

Odnośnik do komentarza

każdorazowe warzenie alchemii z kompletu składników byłoby lepsze, do tego mapy u kupców z rozmieszczeniem ziół, przynajmniej na najwyższym poziomie trudności + 1000 do immersji, gdy trzeba zapracować na każdy specyfik, a tak mamy rozwiązanie pod sebixów gamingu, żeby się nie znudzili biedaczki

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W mordę, uważajcie na questy z tablicy, bo wróciłem sobie do Białego Sadu bo wiem, że ominąłem jedno zadanie poboczne. Idę do zielarki i

okazuje się, że już po ptokach. Jak ruszyłem fabułę i udałem się do Velen - okazuje się, że dziewczyna z ogłoszenia już nie żyje, a ja dostałem od zielarki tylko 10 pkt doświadczenia zamiast 350 :/

Ja pie.r.dole, ale strata...

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurde, zużyłem petardę Samum i teraz chcę wykonać nową, bo mam wszystkie składniki ale jest informacja, że mam już ten przedmiot. Mam, ale 0/2. To samo jest z eliksirami... o co chodzi bo nie kumam? Muszę wyrzucić puste fiolki z ekwipunku i zrobić go na nowo?

Medytacja - wtedy Ci się wszystkie mikstury i petardy odnowią, jak masz w eq mocny alkohol.

Dla mnie to dziwna mechanika. To po co dalej zbierac roslinki skoro wystarczy pare sekund medytacji z jabolem w ekwipunku? I jak niby wutka regeneruje bomby.

 

 

Nie wodka tylko specjalny alkohol ktora sie wytwarza (lub znajduje w wieeeelu miejscach), a mechanika jest goty, w 1nce i 2jce zbieralem roslinki i chomikowalem bomby oraz napoje do konca gry, tutaj ciagle ich uzywam bo nie martwie sie ze mi jakis kwiatkow braknie.

 

Roslinki warto zbierac dalej bo w tej grze jest OD GROMA tych eliksirow, bomb, olejow czy wywarow do zrobienia i bardzo czesto potrzebujesz tych samych roslin + innych rzeczy, jakby tego bylo malo, potem sa jeszcze ULEPSZONE wersje tych eliksirow/olejow i znowu zbiera sie skladniki.

 

Swoja droga Macio mi zdal raport ze patch ponoc poprawil krew, pojawia sie na wodzie (wczesniej w ogole tego nie bylo) oraz podczas walki z ludzmi pojawia sie prawilnie na ziemi po uderzeniu, fajnie wiedziec ze moj 50 stronnicowy bol dupy na forum redow przyniosl skutek xD

Odnośnik do komentarza

każdorazowe warzenie alchemii z kompletu składników byłoby lepsze, do tego mapy u kupców z rozmieszczeniem ziół, przynajmniej na najwyższym poziomie trudności + 1000 do immersji, gdy trzeba zapracować na każdy specyfik, a tak mamy rozwiązanie pod sebixów gamingu, żeby się nie znudzili biedaczki

 

Mogliby to wprowadzić na najwyższym poziomie trudności dla nerdów ;)

Odnośnik do komentarza

każdorazowe warzenie alchemii z kompletu składników byłoby lepsze, do tego mapy u kupców z rozmieszczeniem ziół, przynajmniej na najwyższym poziomie trudności + 1000 do immersji, gdy trzeba zapracować na każdy specyfik, a tak mamy rozwiązanie pod sebixów gamingu, żeby się nie znudzili biedaczki

 

 

 

Crafting może być spoko, co pokazuje np. Monster Hunter. Wielka szkoda, że CDP poszło na łatwiznę.

 

 

ale redzi wielokrotnie mowili że w poprzednich częsciach ludzie prawie nigdy nie używali eliksirów i bomb bo zbyt trudno było zrobić nowe. a chcieli żeby mechanika gry pozwalała bawić się wszystkimi aspektami i używać ich na codzień a nie raz na całą gre

 

zresztą żeby to działało musieli by jednoczesnie zmienić mocno receptury i rozmieszczenie składników, żeby to było w miare łatwe do znalezienia, a to by spowodowało że by każdy nosił 100 kwiatków i napojów zeby moc zrobić 100 eliksirów

 

obecnie reseptury są dosyć trudne do powtórzenia, ja np w kilku początkowym elixirach mam kilka składników po 20-30 sztuk, ale z kolei np pozostałe 2 składniki znalazłem tylko raz i udalo sie zrobić elixir w obecnym systemie ale już drugi raz go nie mógłbym zrobić

 

podobnie z petardami, na podstawowa całkiem sie przydaje i wymaga srebra i jakichś dziwnych kamieni. srebro mozna uzyskać w miare łatwo z róznych itemów srebrnych ale te dziwne kamienie to znalazłem 3 sztuki w czasie 15 godzin gry. to by oznaczało że moge zrobić 1 bombę (a przeczasałem całą lokacje białego sadu bardzo dokładnie, spędziłem tam z 12 godzin)

 

trzeba by to drastycznie przebalansować a zarazem i tak by to powodowało że każdego itemu byśmy nosili dosłownie setki

 

jeszcze na koniec -  alkohole które  sie tworzy działają tak jak chcecie - jednorazowo ze składników robi sie jedną sztukę która sie nie odnawia przy medytacji więc nadal macie zalążek tego zbieractwa

na jednorazowe itemy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...