Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pogram w wersję na mesjaszu Soni. W łikend będę trochę zajęty, ale w przyszłym tygodniu nadrobię MR ver.
Póki co, gra zainstalowana i żadnych problemów nie było (jak internety plotkują). W te niespałna 40k/s też średnio wierze, ale zobaczę, przyrównam, zdam relację.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, apropos Wilkołaka w Velen:

 

Po powaleniu wilkolaka pojawial sie wybor: albo pozwalalismy mu zaciukac kobiete, a on po wyjsciu na zewnatrz prosil o humanitarne zabójstwo z naszej strony, albo walczylismy z nim dalej i zabijalismy go w walce. Ja obralem pierwsza ewentualnosc. Po nim dostalem kluczyk do skrzynki wewnatrz domu. Pytanie: co sie dzieje przy drugim wyborze? Jak to sie dzieje dalej i jakie fanty otrzymujemy?

 

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Zwykly dialog z zebrakiem w Novigradzie kladzie na lopatki:

 

 

 

 

-Slyszales ze cos wiesz?

-Tak? A ja slyszlaem ze zrobili sie w ch*ja

 

 

XDDD

 

 

 

Albo dwóch wieśniaków w Białym Sadzie

 

 

- W mojej stodole zalęgły się myszy. Wiesz co to znaczy?

- Że jesteś ch.ujowym gospodarzem?

 

 

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szkoda ze Redzi nie dogadali się z Nergalem i nie dali przy końcowych napisach at the left hand ov god,ten numer bardzo by pasował do gry,no i spotkały by się dwa nasze najlepsze towary eksportowe Wiedzmin i Behemoth :)

Mamy jeszcze jeden niedoceniany u nas w kraju towar eksportowy. Kiedys Vader nagrał piosenkę "Sword of the Witcher"

 

 

Osobiscie wolałbym jakis folk metal jak Żywiołak.

Odnośnik do komentarza

tesktu rzucane do wiedzmina przez ludzi też są fajne

 

 

 

- co to za biała morda? (tego nie pamietam dokladnie, jakoś lepiej to było powiedziane)

 

- pfe wiedźmin, tacy to tylko choroby roznoszą..

 

- masz oczy jak kocur, myszy tez łapiesz?

 

- (dziecko) o masz oczka jak mój koteczek

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja powiem tak

- polskie teksty są bardzo dobre, niektóre za(pipi)iste

- polskie głosy są całkiem dobre w większości, niektóre bardzo fajne, niektóre średnie

- polskie zgranie ruchu ust do wypowiedzi niestety jest słaba, geralt jeszcze ok, ale większość pobocznych postaci bardzo słabo ma zgrany ruch ust z głosem, i staram się nie patrzec na usta gdy postacie gadają zeby nie psuć sobie efektu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...