Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jeśli Triss po misjach dla niej w Novigradzie

 

 

odpłynęła wpizdu z innymi magami na łódce, to już znaczy, że jej nie zobaczę przez reszte gry? bo chyba niezle zyebalem nie wyznajac jej milosci :/

 

Uu trofki nie zdobędziesz

(trzeba zebrać ekipe w Kaer M)

Zdobędzie. Triss się pojawi niezależnie od tego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

- na zwykłych rozbójnikach i utopcach da się podnieść lvl? Bo jakoś to słabo szło a ledwo ruszyłem wątki fabularne to od razu prawie da lvl wskoczyły

 

 

raczej ciężko, zwykli wrogowie dają 2-3expa (poważniejsi wrogowie - mini bossy dają też ze 20-30 expa ale ich sie spotyka sporadycznie)  , a questy poboczne ok 25-50, questy główne ok 200 a nawet 350. więc niezaprzeczalnie levele lecą głównie za robienie questów, zwłaszcza fabularnych

 

wykonywanie niektórych znakow zapytania też daje troche expa (np oczywszczenie okolicy z bandytów itp)

 

gdyby w grze były całe masy wrogów jak w diablo to dało by sie w miare expić na potworach, ale walki nie są aż tak częste - bez robienia questów exp idzie bardzo bardzo bardzo wolno

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

- na zwykłych rozbójnikach i utopcach da się podnieść lvl? Bo jakoś to słabo szło a ledwo ruszyłem wątki fabularne to od razu prawie da lvl wskoczyły

 

 

raczej ciężko, zwykli wrogowie dają 2-3expa (poważniejsi wrogowie - mini bossy dają też ze 20-30 expa ale ich sie spotyka sporadycznie)  , a questy poboczne ok 25-50, questy główne ok 200 a nawet 350. więc niezaprzeczalnie levele lecą głównie za robienie questów, zwłaszcza fabularnych

 

wykonywanie niektórych znakow zapytania też daje troche expa (np oczywszczenie okolicy z bandytów itp)

 

gdyby w grze były całe masy wrogów jak w diablo to dało by sie w miare expić na potworach, ale walki nie są aż tak częste - bez robienia questów exp idzie bardzo bardzo bardzo wolno

 

Zlecenia wiedźmińskie dają sporo expa.

Odnośnik do komentarza

Jak podbic level to tylko questy główne. Ja po 15h teraz po prostu musiałem zaczać wątek barona bo pobocznych juz nie dało rady. Sorry ale naparzanie sie 5lvl geraltem z utopcami lvl 15 to sado maso gorsze niz w dark souls. Ale powiem wam ze po wypełnieniu mnóstwa pobocznych, dzieki temu uzbrojeniu sie , walak np z tą wielką latającą kurą to był pryszcz aż za prosty.

 

A jak tam klepiecie mordy w walce na piesci? :) Ja juz mistrz Novigradu :D

Odnośnik do komentarza

Co do questa Panie Lasu i wiedzm:

 

 

Jestem wlasnie w tej "jaskini" z tym czyms co mowi, ze wiedzmy ja zabily i przeklely dusze i prosi mnie o uwolnienie zeby mogla uratowac dzieci. Co tu zrobiliscie? Pomogliscie jej czy zabiliscie?

 

pytasz o bardzo poważny spoiler dotyczacy końcówki questów z baronem, nie wiem czy chcesz wiedzieć

mniejszy spoiler

 

 

od tej decyzji zależy finałowe zakonczenie tego questa

 

duży spoiler

 

 

ja uwolniłem tego ducha i uratował dzieci, ale za to wiedźmy sie wkurzyły i żona barona umarła

 

 

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Można wykonać zadania dla Triss

w Novigradzie

ale nie angażując się z nią w romans? (wiem, że będzie trudno, ale Yennefer czeka :)

Można.

 

Co do questa Panie Lasu i wiedzm:

 

 

Jestem wlasnie w tej "jaskini" z tym czyms co mowi, ze wiedzmy ja zabily i przeklely dusze i prosi mnie o uwolnienie zeby mogla uratowac dzieci. Co tu zrobiliscie? Pomogliscie jej czy zabiliscie?

 

 

Lepiej zabić.

 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście gierka jest absolutnie cudowna i miażdży wszystko inne, wydane do tej pory, ale ja chciałem ponarzekać (tak króciutko tylko)...

 

Już drugi raz zauważyłem, że ubicie pewnego przeciwnika, nie wrzuca mi automatycznie wpisu w Bestiariusz.

Za pierwszym razem miałem tak z Gargulcem, a za drugim razem z tą wypaśniejszą wersją utopca (o! już nawet zapomniałem, jak się zwał, coś z bagnem chyba było). Też tak macie? Nie jest to jakiś straszny błąd, bo w przypadku choćby tego drugiego to przypuszczam, że taktyka i jego słabe strony są podobne lub wręcz identyczne, jak w przypadku zwykłego utopca, ale nadal - wolałbym o nich sobie poczytać i przekonać się na 100%.

Odnośnik do komentarza

Tak, z gwintem to popularny problem, zwłaszcza na początku często mnie wywalało, aż zacząłem robić save'a przed każdą rozgrywką.

 

Z innych bugów to wczoraj tekstury mi się w grze pokrzaczyły jak biegałem po jakiejś wiosce i Geralt zapadł się od pasa w dół pod ziemię :D Po chwili sypnęło błedem i wypad do dasha. Niech już dadzą tego patcha...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, z gwintem to popularny problem, zwłaszcza na początku często mnie wywalało, aż zacząłem robić save'a przed każdą rozgrywką.

 

Z innych bugów to wczoraj tekstury mi się w grze pokrzaczyły jak biegałem po jakiejś wiosce i Geralt zapadł się od pasa w dół pod ziemię :D Po chwili sypnęło błedem i wypad do dasha. Niech już dadzą tego patcha...

podziękował, kurde mogliby dać już tego patcha bo człowiek sie boi żeby czegoś nie stracić. Swoją drogą ja dzisiaj zrobiłem quest brudna forsa a z nim podobno sporo ludzi też ma problem, więc to chyba wybiórczo łapie.

Odnośnik do komentarza

Do osob, ktore opuscily juz Velen:

 

 

Ukonczylem quest Panie Lasu i wrocilem z baronem po Anne. W menu zadania glowne pokazuje mi juz tylko 3 glowne i wszystkie juz do wykonania w Novigradzie. Odwiedzic dom Triss, szukac Ciri w Novigradzie i jeszcze cos tam. Czy to juz koniec glownych questow dla mnie w Velen i zostaja tylko poboczne i zlecenia czy cos z glownych sie jeszcze odblokuje?

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam za to problem z grą w gwinta, wyrzuca mnie do dasha jak daje opcje pasuje (ps4) też ktoś tak ma ?

 

Miałem to samo, ale tylko podczas gry z tym gościem w karczmie w Białym Sadzie. W Velen już normalnie mogłem pasować podczas gry i nie wywalało. Może u Ciebie jak masz ten problem w każdym miejscu poprawi się po patchu. Ja liczę, że będę mógł w końcu otwierać te klatki w obozach bandytów, bo mam to zabugowane. Kończy się pobierać patch to od razu sprawdzę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...