Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Faka napisał:

 

  Ukryj zawartość

Z Nim to już się widziałeś w Sadzie także tego. 

 

Daję w spoiler, bo ufam, żeś przeszedł wcześniej Wieśka. A to jest mega spoiler. 

 

Z resztą widzę, że się sami dojebaliśmy z tym spoilerem. 

 

Ale napisałem, że chodzi o początek wiedzmina w sadzie własnie :sonkassie:

 

Po za tym po siedmiu latach to raczej kazdy zna historie i nie ma sensu dawać coś w spoiler

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, oFi napisał:

pan Lusterko

 

Niesamowita postać, wspaniale napisana i zdubbingowana; jak rzekłeś ciareczki. Pan Dariusz Odija prawdopodobnie użył jakichś diabelskich sztuczek, żeby osiągnąć taki efekt i oby poszedł za to do piekła:sapek:

(Jacek Brzostyński z kolei w filmach to mój numer 1).

 

 

Kurde ostatnie posty w temacie całkiem, jak w maju 2015' 

- "mam 4 level, ruszam na gryfa ;)"

 

Jedno jest pewne- gra nadal nieźle "robi", ale kto się najbardziej napalał, a po uber+ paczu odpadł??  Wiadomo, że osoby myślące, że będzie to Wiedźmin 4 z nową fabułą :D albo, źe Ciri wyjdzie z tv/monitora i siądzie im na kolanach.

Jest jeszcze 3cia grupa pryszczatych graczy, to ci, co grę przechodzili niedawno(albo po raz eNty) i pamiętają każdy quest, każdy dialog.           Reszta będzie się dobrze bawić w nowej jakości.

Wiadomo, że klasztor PC otrzyma od swego śpiącego na workach z orenami bożka węcej, dużo więcej a jakże. Należy im się.

        A my, skromni chłopcy z placu series x i playfive mamy fajną dopałkę do ponownego przejścia, odświeżenia gry, która nie zestarzała się tak bardzo mocno, jak inne tytuły z tamtego okresu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

 

Z mapą to  w ogóle jest jakiś problem i na dalszym etapie gry nie pokazuje np wszystkich kowali, fryzjerów itd. 

To nie jest tak, że masz tam filtry w mapie? Pamiętam, że jak grałem na premierę wszystko było zawsze widoczne, a tutaj możesz sobie filtrować co ma być widoczne.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Crazy Horse napisał:

 

Niesamowita postać, wspaniale napisana i zdubbingowana; jak rzekłeś ciareczki. Pan Dariusz Odija prawdopodobnie użył jakichś diabelskich sztuczek, żeby osiągnąć taki efekt i oby poszedł za to do piekła:sapek:

(Jacek Brzostyński z kolei w filmach to mój numer 1).

 

 

Kurde ostatnie posty w temacie całkiem, jak w maju 2015' 

- "mam 4 level, ruszam na gryfa ;)"

 

Jedno jest pewne- gra nadal nieźle "robi", ale kto się najbardziej napalał, a po uber+ paczu odpadł??  Wiadomo, że osoby myślące, że będzie to Wiedźmin 4 z nową fabułą :D albo, źe Ciri wyjdzie z tv/monitora i siądzie im na kolanach.

Jest jeszcze 3cia grupa pryszczatych graczy, to ci, co grę przechodzili niedawno(albo po raz eNty) i pamiętają każdy quest, każdy dialog.           Reszta będzie się dobrze bawić w nowej jakości.

Wiadomo, że klasztor PC otrzyma od swego śpiącego na workach z orenami bożka węcej, dużo więcej a jakże. Należy im się.

        A my, skromni chłopcy z placu series x i playfive mamy fajną dopałkę do ponownego przejścia, odświeżenia gry, która nie zestarzała się tak bardzo mocno, jak inne tytuły z tamtego okresu.

 

Dokładnie tak jak piszesz. Ja ostatni raz grałem w 2016 krew i wino. Na tym skończyłem wiedźminka, popłakałem do poduszki i znowu będę przeżywał prawdopodobnie tak samo jak za pierwszym razem. Skupie się na maksowaniu podstawki prawdopodobnie.

 

Mój syn dzisiaj oglądał jak gram i kazał mi czytać książki, które znajdowałem porzucone w świecie gry. A quest z PATELNIĄ to już w ogóle sprawa była poważna, bo sam mi nawigował gdzie mam iść :banderas:. Dialogi w tej grze, reżyseria ich podczas spotkania zwykłego chłopa we wsi - wszystko jest świetnie zaaranżowane i nie nudzi. Te postacie żyją i nie są to stojące kukły jak we większości open worldów. Nikt się nawet nie zbliżył do story tellingu wiedźmina 3 przez te 7 lat dlatego ta gra dalej ROBI.

 

Pozdrawiam i wracam na szlak 

image.png.795b7044307a2008200412f133c0a867.png

Edytowane przez oFi
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bielik napisał:

To nie jest tak, że masz tam filtry w mapie? Pamiętam, że jak grałem na premierę wszystko było zawsze widoczne, a tutaj możesz sobie filtrować co ma być widoczne.

 

I mimo tych filtrów nie pokazywało wszystkich. Na pamięć nauczyłem się np gdzie jest kowal w Oxenfurcie, bo mapa w żaden sposób nie chciała pokazać jego lokalizacji. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, gekon napisał:

Ja pitole, ale że nawet darmowa aktualizacja do 10-letniej gry potrzebuje później oświadczenia, przeprosin i 10-letniego planu łatania bugów, naprawy i testów

 

takie rzeczy to chyba tylko w cdred

 

To już taki krąg życia tych partaczy.

ZAPOWIEDŹ --> odbiciu kursu akcji pd dna --> obiecujące trailery i konferencja prasowa -->  nabijanie kursu akcji do premiery --> PREMIERA — złość fanów, bo gooowno więc przeprosiny i oświadczenia — plan naprawczy na kolejne 10-lat --> spadek kursu akcji prawie do zera --> rychłe BANKRUCTWO więc ZAPOWIEDŹ nowego projektu... itp

 

 

ps. aż zaczynam podejrzewać, że wszystko to ustawka, a całe cdred to typowa bańka. Nabijają kursy, robią hype, sprzedają akcję, wydają gowwno, a potem ponownie i ponownie i...

i tylko ten biedny Wiedzmin 3 Dziki Gon ultra edycja narodzona w bólach i trochę z farta w tym wszystkim się udała. Bo jak ma to być zła gra, skoro ma 10 lat i dalej to latają? To choć niechcąc ślepy programista przez przypadek wreszcie po tylu latach by zakodował coś dobrego xD

 

Kolejny temat i kolejny twój post który jednoznacznie pokazuje, że kaftan i choroszcz już blisko. Zmień hobby może bo łazisz po tym forum i wysyrasz tylko z siebie narzekanie na gry.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, izon napisał:

Ja pierdole, dali DARMOWY update do 7 letniej gry, który sprawia, że gra zyskuje nowy wymiar na PS5 i XSX, dodali DARMOWY content - godzinny quest, zbroje, miecze itd., a gracze i tak wysrają takie posty jak powyżej. Take-two czy inne sknerusy policzyłyby sobie full price za takie pakiet ( i potem łatali by grę przez rok - kłaniam się w stronę GTA trilogy), a nagle wylewa się pomyje na CDR, które dostarczyło mega zajebisty update, zrobiło wokół tego wydarzenia świetny PR, a dostosowanie wersji PCtowej pod najwyższe możliwe ustawienia to pewnie kwestia poprawek, które wydadzą w ciągi kilku dni. Co jest z Wami?

ja pierdolę, a czy naprawdę tak ciężko zrobić coś dobrze? Jak widać dla cdred rzecz niemożliwa. Czemu KAŻDA produkcja tej firmy to ten sam schemat? 

 

13 godzin temu, UberAdi napisał:

Kolejny temat i kolejny twój post który jednoznacznie pokazuje, że kaftan i choroszcz już blisko. Zmień hobby może bo łazisz po tym forum i wysyrasz tylko z siebie narzekanie na gry.

Może po prostu mam jakieś oczekiwania i nie łykam każdego gooowna, które podsuwa mi leniwa branża.  Ty rozumiem jarasz się cukierkowym i brzydkim tejkenem 8 i zbugowanym (kolejny kurwa raz!) Wiedźminem, jeśli akurat uda ci się to odpalić. Spoko, można i tak

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, gekon napisał:

ja pierdolę, a czy naprawdę tak ciężko zrobić coś dobrze? Jak widać dla cdred rzecz niemożliwa. Czemu KAŻDA produkcja tej firmy to ten sam schemat? 

 

Może po prostu mam jakieś oczekiwania i nie łykam każdego gooowna, które podsuwa mi leniwa branża.  Ty rozumiem jarasz się cukierkowym i brzydkim tejkenem 8 i zbugowanym (kolejny kurwa raz!) Wiedźminem, jeśli akurat uda ci się to odpalić. Spoko, można i tak

Stary już wystarczy, masz jakiś problem ze sobą i z firmą, może wisisz na haku na akcjach, nie wiem. Większość z nas bawi się w W3 po updacie bez żadnego problemu, wersję konsolowe chodzą jak złoto, pozdrawiam i wracam do grania.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, gekon napisał:

Może po prostu mam jakieś oczekiwania i nie łykam każdego gooowna, które podsuwa mi leniwa branża.  

Masz oczekiwania wobec darmowego update'u -> urajasz sobie problemy, że jest chujowo na maxa -> żalisz się na forumie, że jesteś poszkodowany przez działanie CDPR i ich giełdowych "malwersacjach" -> żresz gówno. Coś pominąłem?

  • Plusik 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, gekon napisał:

Ty rozumiem jarasz się cukierkowym i brzydkim tejkenem 8 i zbugowanym (kolejny kurwa raz!) Wiedźminem, jeśli akurat uda ci się to odpalić. Spoko, można i tak

Ale ja się nie jaram ani tym ani tym.

Tekkena jeszcze nikt łącznie z tobą właściwie nie widział w ruchu bo wszystko co pokazali to łącznie może z 20 sekund z gry więc nie ma co ocenić, pozostaje jedynie zmyślać sobie jakąś własną projekcje w głowie jak ty bo zobaczyłeś rozbłyski w trailerze.

Wiedzmina natomiast zainstalowałem, pograłem trochę, bugów nie uświadczyłem.

 

 

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy oni coś naprawiali już tą wersję na PC ale wczoraj zacząłem grać na ustawieniach Uber i gra dobrze działa. Nawet bardzo dobrze, a nie kombinowałem nic z dx11. Na oko ;) wygląda, że jest więcej niż 30 klatek. Nie wiem jak to mogę sprawdzić wraz z obciążeniem pamięci i procesora. Wcześniej naciskałem przycisk xboxa na padzie i pokazywały się takie dane. Musze mieć jakiś program? Na chwilę jak włączyłem opcję z RT, którego moja karta nie obsługuje, to był straszny klatkaż. Nie wiem jakim cudem mam taką możliwość w opcjach skoro karta jest bez RT. W innym miejscu nie było obsługi DLSS to tam nic nie mogłem przestawić. Mniejsza o to.

Gra wygląda bardzo dobrze, właściwie tak jak ją zapamiętałem więc po co mi jakiś patch?! Zainstalowałem grę na PS4 aby sprawdzić różnicę i już na początku jest ona widoczna gołym okiem. Nie wiem czy przy tej wersji też coś zmieniali poza dodaniem nowego contentu ale ogólnie lepiej grało mi się padem xboxa na PCcie. Jak zrobię miejsce na dysku XSX to jeszcze sprawdzę jak wygląda ta wersja.

 

Ogólnie to zainstalowałem grę tylko po to aby ją sprawdzić jak wygląda ale coś czuję, że zostanę przy niej na dłużej.

Odnośnik do komentarza

Chyba jestem jakiś pojebany. 

Przechodziłem tą grę kilka razy, fabułę znam na pamięć, a zarwałem nockę nie mogąc się oderwać od wątku Barona i wiedźm z krzywuchowych moczarów :obama:

Niby gra ma swoje lata, zalatuje drewnem, ale ma się wrażenie, że postaci są tam żywe. 

 

Tego tytułu się nie przechodzi, jego się przeżywa :)

 

 

PS. bagna po paczu w trybie wydajności wyglądają wspaniale. Oczywiście nie jest to poziom komputra z rejtrejsingiem, ale mimo wszystko jest sztos :good:

 

 

 

 

  • Plusik 7
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...