Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, serio dostęp do save'ów z ps4 będę miał tylko jak ściągnę wersję dedykowaną do posiadanej, zaloguję się do goga, podbiję save'y do wer. 4.ZERO i połączę z chmurą?

Niespecjalnie chce mi się zaczynać po raz kolejny gierki z Geraltem gołodupcem. A tak kulturalnie zacząłbym na ng+ z pewnym zasobem.

Odnośnik do komentarza

Nie miałbym problemu zaczynać od zera gdyby... nie zachciało mi się kolejnej platynki :dafuq: A droga ku zagładzie jest nie tyle trudna co upierdliwa na początku jak ghule smyrają nas po jajach zdzierając pół paska życia, a Siwy nie nadąża z jedzeniem pierożków. Loadingi są szybsze ale to i tak marna pociecha bo wciąż trwają niesmacznie długo.

Odnośnik do komentarza

No walka jak była drewniana tak jest.
Te auto uniki pod kółkiem, niezmiennie mnie denerwują, łatwo się przyblokować w ciasnych pomieszczeniach.
Ogólnie to właśnie myślę nad jakimś buildem żeby ta walka rumieńców nabrała.
Bo to taki mongolski balet się robi.
No i nie czuć mocy w tych atakach.
Ale fabularnie serce z kamienia dla mnie lepsze niż podstawka.
Bardzo podoba mi się historia rudego Olgierda i pana Lusterko.
Zdobyłem teraz róże od żony Olgierda w tej rezydencji.
Świetnie się to ogląda.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mario10 napisał:

Ja też zacząłem od początku przygodę z Geraltem i jak na początku trochę mnie odrzuciło bo jednak nawet po łatce widać, że gra ma swoje lata, to po przyzwyczajeniu się śmigam od znaczka do znaczka i gra się świetnie. Znów koło 100 godzin pewne pęknie :)

Ta gra ma jednak coś co ciągnie do niej niesamowicie. Na półce leży Bayonetta 3 , Pokemon Scarlet , The Callisto Protocol i Ragnarok a i tak cały czas ciągnie do wieśka , który już prawie ukończony i zaraz zabieram się za DLC . Najbardziej szkoda mi tego klatkarza bo jednak 30 stałe klatek kompletnie mi wystarcza do tego typu gier ale przełączając się między Ragnarok a Wieśkiem czuć kolosalną różnicy w płynności mimo takiej samej ilości klatek.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Mnie to story ciekawi najbardziej i te dialogi takie nasze, swojskie a nie jakieś sztywne gadki tłumaczone z ang.
No i widoczki, zachody itd
Oledzik płonie.
Macie jakiś ciekawy build?
Bo jak mam znów 50h stosować taktykę quen i na zmianę kwadrat trójkąt to meh.
Które dlc wg was lepsze?
Bo dla mnie serca z kamienia sztos.
Jak krew i wino jeszcze lepsze to już skali zabraknie.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Figuś napisał:

 

EL Quatrro i kilka zarwanych nocek :cool:

Szanuje :banderas:

Sam przesiedziałem cała niedzielę ganiając za znacznikami w Velen. 

Zapomniałem jakie ta gra ma wykurwiste questy i zayebiscie napisane dialogi. Tu jest wszystko tak naturalne jakbym słuchał opowieści jakiś swoich ziomkow. Inne gierki nawet nie mają podjazdu do Siwego w tej kwesti. 

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czy Wy również grając na PS5 odczuwacie drift analogów? U mnie jest to strasznie wkurzające, jak Wiesław sam idzie, a ja gałkę mam w położeniu początkowym :/ Można to jakoś opanować w opcjach czy myśleć już o zakupie nowego pada? A może to bug w samej grze?

 

Odnośnik do komentarza

No faktycznie klimat Wiedźmina jest świetny. Wczoraj na Krzywuchowych Moczarach ta gadka z dziećmi jest świetna żeby się z nimi pobawił w chowanego bo babcia nie chce bo ją giry bolą :gachigasm:

 

Dopadł mnie za wysoki poziom do questów pobocznych. Już dostaję marne ilości mimo niskiego jeszcze poziomu, a tu jeszcze w 2 wioskach świecą mi tablice ogłoszeniowe ale i tak wszystko czyszczę jak leci :) Przydałoby się w końcu zajrzeć do barona.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, mario10 napisał:

No faktycznie klimat Wiedźmina jest świetny. Wczoraj na Krzywuchowych Moczarach ta gadka z dziećmi jest świetna żeby się z nimi pobawił w chowanego bo babcia nie chce bo ją giry bolą :gachigasm:

 

Dopadł mnie za wysoki poziom do questów pobocznych. Już dostaję marne ilości mimo niskiego jeszcze poziomu, a tu jeszcze w 2 wioskach świecą mi tablice ogłoszeniowe ale i tak wszystko czyszczę jak leci :) Przydałoby się w końcu zajrzeć do barona.

 

Ja gram na najwyższym i staram się główną oś lecieć, bo poboczne niektóre bez levela są przegiete jak jesteś na dwa - trzy hity. Idę aktualnie szukać wiedźm

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...