Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Figuś napisał:

a wtedy wchodzi pożoga i po 36pkt ;)

Właśnie...wczoraj ja odblokowałem i z założenie niszczy najsilniejsza kartę w talii przeciwnika. I teraz pytanko...czemu moja pożoga zniszczyła moje najsilniejsze karty zamiast karty przeciwnika? Jakiś dowódca czy talia mogą coś takiego? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Szymek napisał:

Właśnie...wczoraj ja odblokowałem i z założenie niszczy najsilniejsza kartę w talii przeciwnika. I teraz pytanko...czemu moja pożoga zniszczyła moje najsilniejsze karty zamiast karty przeciwnika? Jakiś dowódca czy talia mogą coś takiego? 

Pożoga niszczy wszystko co ma najwyży nominal na stole. Czyli jak masz trzy karty na stole po 10pkt to wszystkie się spala. A jak przeciwnik również coś ma o nominale 10pkt to też pójdzie z dymem

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Figuś napisał:

niszczy najsilniejszą/najsilniejsze karty na stole, czyli jak przeciwnik ma 10 i ty masz 10 na stole lecą obie

 

broń obosieczna

Tylko byłem zdziwiony ze moja pożoga zniszczyła moje karty a kart przeciwnika nie ruszyła. Miał byc epicki finałowy ruch a sam się pogrążyłem :/

Czyli mając powiedzmy jakieś jednostki na 20lvl a przeciwnik na 16lvl to mimo że klikam aby niszczyła jednostki przeciwnika zniszczy moje? Dziwna to była akcja i jedno wielkie WTF xD

Odnośnik do komentarza

Mi się zbugował quest w kaer morhen i Yen postanowiła się nie pojawić. W żaden sposób nie szło pchnąć fabuły dalej i postanowiłem skasować sejwy na konsoli i zaciągnąć je z chmury. 

Jakie było moje zdziwienie jak się okazało, że ostatni zsynchronizowany zapis był gdzieś z początku gry w Velen. 

Tyle godzin grania poszło się jebać... 

Wkurwiony jestem jak 150 :shotgun:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Michał102 napisał:

Mi się zbugował quest w kaer morhen i Yen postanowiła się nie pojawić. W żaden sposób nie szło pchnąć fabuły dalej i postanowiłem skasować sejwy na konsoli i zaciągnąć je z chmury. 

Jakie było moje zdziwienie jak się okazało, że ostatni zsynchronizowany zapis był gdzieś z początku gry w Velen. 

Tyle godzin grania poszło się jebać... 

Wkurwiony jestem jak 150 :shotgun:

 

Polecam robić sejw na innych slotach. W wiedzminie różne cuda się działy pamietam, ja raz mialem buga z runsztunkiem, bk geralt stwierdził że nie podniesie questa ze skrzyni :/

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Ja miałem buga  w Kaer Morhen kiedy z Lambertem musimy wykonać zadanie i w drodze do łódki po prostu zatrzymał się i nie chciał dalej iść, na szczęście wgranie poprzedniego save'a pomogło.  Gierka jest stara, ale wciąż wszystkiego nie połatali.  Za to popularne bugi jak quest  z ofirskim rynsztunkiem w Sercu z Kamienia, czy zdobycie podstawowych schematów ze szkoły wilka w Kaer Morhen działają teraz bez problemu. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy mi się coś kaszani ale w dodatku krew i wino miałem sporo glitchy graficznych.
A to jakiś migoczący krzak, a to niebo, a to coś tam.
Sporo tego jest.
Zastanawiam się czy tylko w tym dodatku czy wcześniej nie zwróciłem uwagi grając w serca z kamienia.
Ogólnie oba dlc przeszedłem.
Oba fajne, ale dla mnie rudy Olgierd wygrywa zdecydowanie.
Zdobyłem miecz aerondight, 50 lev wbity.
Chyba tylko dokończę pare q dozbieram kasę na zrobienie arcymistrzowskiego kota i kończę z gierka.
55h mi zajęły oba dlc.
I po tym czasie zaczynam już lekko czuć znużenie więc chyba przegryze callisto zanim zacznę ng+.
Troche przypomniały mi się słabe pkt tej gierki.
Niestety walka sama w sobie nie jest zbyt rajcująca dla mnie a i te misje detektywistyczne trochę zaczynają nużyć.




Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Hmm.

Póki co nic mi się nie kaszani z grą.

Sejwuję na kilku slotach na wszelki wypadek.

Jedyne bugi jakie miałem to raz wpadnięcie Gerwazego pod teksturę ściany w jaskinii.

Drugi był taki że nekker zepchnął mnie na półkę skalną skąd nie mogłem wrócić, doskoczyć do ścieżki w innej jaskinii.

Innych błędów brak na szczęście.

Gra się mega przyjemnie.

Ten klimat.

Ta grywalność.

 

Wysłane z mojego Super Mega Death Christ 2000 przy użyciu relikwii świętego napletka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Nie wiem czy mi się coś kaszani ale w dodatku krew i wino miałem sporo glitchy graficznych.
A to jakiś migoczący krzak, a to niebo, a to coś tam.
Sporo tego jest.

 

Jaka platforma?

Jeżeli Xbox to sprobój całkowicie wyłączyć grę bo odpalabie W3 z quick resume powoduje u niektórych bugi graficzne.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Odpalona normalnie też się nieźle gliczuje. Wczoraj podczas wczytywania różnych zapisów próbując jeszcze jakoś tą grę uratować robiły mi się takie cuda, że ojprdl... a to płotka z ogonem odczepionym od reszty ciała, a to gerwazy pozbawiony ciała od pasa w dół, nulfgardzki żołdak bez głowy i rąk, w kaer morhen mocno migotające góry i mgła w oddali, i ogolnie w ciul mniejszych lub wiekszych bugów graficznych. 

 

Jak kocham tą grę i uwazam za najlepszą pod względem ogólnej wizji artystycznej, tak technicznie jest to straszny crap podobnie jak CP77. Po prostu redzi w technikalia nie umieją i tyle. 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Michał102 napisał:

Odpalona normalnie też się nieźle gliczuje. Wczoraj podczas wczytywania różnych zapisów próbując jeszcze jakoś tą grę uratować robiły mi się takie cuda, że ojprdl... a to płotka z ogonem odczepionym od reszty ciała, a to gerwazy pozbawiony ciała od pasa w dół, nulfgardzki żołdak bez głowy i rąk, w kaer morhen mocno migotające góry i mgła w oddali, i ogolnie w ciul mniejszych lub wiekszych bugów graficznych. 

 

Jak kocham tą grę i uwazam za najlepszą pod względem ogólnej wizji artystycznej, tak technicznie jest to straszny crap podobnie jak CP77. Po prostu redzi w technikalia nie umieją i tyle. 

U mnie drzewa znikały w błyskawicznym tempie. Załadowanie savea pomogło :) Tej gry nigdy nie ogarną w 100% Już się z tym pogodziłem. Być może dzięki UE5 nowy Wiedźmin będzie miał zdecydowanie mniej problemów natury technicznej.

Odnośnik do komentarza

Co do błędów i gliczy to o chodzącym samopas Wieśmanie pomimo że nie wychylam gałki pada już wspomniałem. Pewnie wina kontrolera, choć tylko w tej grze mi się to dzieje. Np w CoD-ie jest lux. Czeka mnie prawdopodobnie wydatek niestety.

Poza tym wczoraj jak wyczyściłem obóz ludożerców w Velen i od razu chciałem zasejwować to kółeczko sejwa na czarnym tle w prawym dolnym rogu kręciło się i kręciło, ale nie zasejwowało. Po dwóch minutach dałem se na luz i zresetowałem grę. 

Poza tym w zakładce Postać pojawia mi się każdorazowo podłużny, ciemny migoczący artefakt przechodzący przez czoło Gervonty co widać na poniższym zdjęciu. Też tak macie na PS5?

IMG_20230110_130612225.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...