Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Sapkowski stworzył niesamowite postacie które żyją w naszych głowach rozpalają wybraźnie i tak naprawę z każdym z nich można się fajnie wczuć.

Jesli miałbym wybierać najbardziej dopracowane postacie były by to na pewno:

 

Złe charaktery: Bonhart, Vilgefortz

Dobre: Geralt, Ciri, Regis ,Jaskier  i Milva

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Duzo ludzi narzeka na małą czcionkę w grze.

Zmieniłem ja na wiekszą (w opcjach) gram na 32 TV ale ciągle słabo widać. Normalnei siedze od TV jakieś 2 metry w wiedzminie 3 musze się przyblizać na około  1,20 metra, Co jest grane ? Nie da się powiekszyc jeszcze tego testu ?

 

Byłem nawet prebadać wzrok zmianiłem okulary na minimalnie lepsze i ciągle to samo....

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi  jak to możliwe że taka wielka produkcja która wygrywa jakieś znaczące nagrody posiada taki szkopuł który po prostu utrudnia i odrzuca od komfortowego grania?

 

Bo zamiast siedziec wygodnie na kanapie jak przy innych grach tutaj musze siedziec na pufie metr od TV aby móc dobrze przeczytać tekst!!!

 

Gra roku ale aby w nią grąć i dobrze widzieć tekst musisz siedzieć metr od TV.

Niech to napiszą na pudełku z gra w takim razie...

 

No przecież to jest absurd.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi  jak to możliwe że taka wielka produkcja która wygrywa jakieś znaczące nagrody posiada taki szkopuł który po prostu utrudnia i odrzuca od komfortowego grania?

 

Bo zamiast siedziec wygodnie na kanapie jak przy innych grach tutaj musze siedziec na pufie metr od TV aby móc dobrze przeczytać tekst!!!

 

Gra roku ale aby w nią grąć i dobrze widzieć tekst musisz siedzieć metr od TV.

Niech to napiszą na pudełku z gra w takim razie...

 

No przecież to jest absurd.

Też to mnie wkurzało za pierwszym przejściem gry, podczas drugiego już nie czytałem bestiariuszy itp. bo już wszystko generalnie miałem obcykane, nie mówiąc o tym że uniwersum Wiedźmina znam bardzo dobrze;) Ale jakby to było moje pierwsze zetknięcie z tym uniwersum, to bym był mocno wk(pipi)ony, szczerze mówiąc;) Ja generalnie przesunąłem kanapę z pół metra bliżej, i przy 50 calach, nie miałem już większych problemów z odczytaniem tekstu (oczywiście po którymś patchu, bo minimalnie powiększyli tam czcionkę). Lekki dyskomfort jednak pozostał, i jak dla mnie nie glitche, spadki animacji, a właśnie czcionka była największym problemem w tej, nawiasem mówiąc, niesamowitej grze;)

Odnośnik do komentarza

W moim wypadku problem nie jest to że nie znam świata gry i chce się czegoś dowiedzieć o nim. Świat znam dobrze bo jestem wielkim fanem Sapkowskiego ale problem leży po prostu w wielkości tekstu. Jest on nie czytelny za mały. Nie mogę czerpać pełnej radości z gry i wczytywać się w listy, bestiariusze i inne księgi siedząc jak cywilizowany człowiek w normalnej odległości od TV. Musze ta odległość zmniejszać do takiej że nawet moje dziecko 5 letnie podchodzi i mówi „tato nie siedź tak blisko bo oczy sobie popsujesz”

Odnośnik do komentarza

Jak już gadacie o wadach, to mnie strasznie wkurza sterowanie postacią gdy mamy jakieś bardziej zręcznościowe momenty w grze typu szybkie wspinanie się po półkach, skoki itp. Strasznie toto koślawe i wiedźmak lata po ekranie jak nawalony biszkopt :/ 

 

Ostatnio przy przechodzeniu gry po raz drugi zauważyłem też mocne cięcia w grafice względem tego co było kilka łatek wcześniej. Niektóre tekstury twierdzy w Kaer Morhen wyglądają teraz płasko jak kartka papieru, aż razi to w oczy. To samo z teksturami podłoża. Ogólnie gra zauważalnie zbrzydła, ale widać jest to koszt poprawy płynności animacji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...