Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Wieśkiem...

 

Utknąłem przy queście towarzysze broni:Skelige. Aby go kontynuować muszę odnaleźć Hjalmara w zadaniu Władca Undvik. Tutaj tkwi problem, bo po dojściu do jego kuźni i wybicu potworów, zebraniu śladów, gra nie pokazuje mi żadnych nowości na mapce. Nadal na żółto mam zaznaczoną kuźnie, gdzie wszystkie ślady już zbadałem. W zadaniu mam 2 zadania zakończone niepowodzeniem (nie wiem dlaczego) Jedno z nich to przeszukanie statku, ale chyba już nie da się wrócić do tego. Wyczytałem, że aby quest ruszył dalej, trzeba udać się do Opuszczonej Wsi, byłem i nie ma tam ani żywej duszy. Odkrywałem również ślady w jaskiniach, pomimo, że gra nie nakazywała, ale nadal quest stoi.

 

Odnośnik do komentarza

Producent Bloodborne ciepło o swoim tegorocznym konkurencie na GOTY :)

 

Masaaki Yamagiwa, Producer (Bloodborne), SCE Japan Studio
“The Witcher 3: The Wild Hunt released in the same year as Bloodborne and is also a huge RPG title. It’s made so very well that you are just completely immersed in its world. Also, the free post-release DLC made me feel that the developer really wants the best for the players and wants them to enjoy the game as much as possible. It gave me an impression that the developers are really working for the player’s enjoyment and I admire that so much.”

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest masa zadań pobocznych powiązanych z głównym wątkiem, które 'odblokowują' się po pewnych wydarzeniach i pominięte dość szybko przeskakują do zakładki 'nieukończone'. Warto je robić, w niczym nie ustępują tym głównym. Poboczne są tylko z nazwy i nierzadko mamy w nich znaczący wpływ na postacie i wydarzenia w głównym wątku - coby długo nie szukać - zadania Keiry lub Radowida.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Jest masa zadań pobocznych powiązanych z głównym wątkiem, które 'odblokowują' się po pewnych wydarzeniach i pominięte dość szybko przeskakują do zakładki 'nieukończone'. Warto je robić, w niczym nie ustępują tym głównym. Poboczne są tylko z nazwy i nierzadko mamy w nich znaczący wpływ na postacie i wydarzenia w głównym wątku - coby długo nie szukać - zadania Keiry lub Radowida.

 

No właśnie ale jest jedna rzecz, która mnie zdziwiła.

Kiedy wykonałem wszystkie zadania poboczne związane z Baronem w Velen to podczas obrony Kaer Moren nie mogłem już go zwerbować do pomocy i wyskoczyło, że quest "Towarzysze broni - Velen" jest nieukończony. Prawdopodobnie przez to, że Baron pojechał wraz ze swoją żoną kiedy odbiłem ją z rąk wiedźm w Krzywuchowych Moczarach.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...