Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Wyruszam na Skellige. Ile tak około procent głównej fabuły mam za sobą?

 

Pytam tylko z ciekawości. Strasznie przyjemnie się w to gra. Zanim wyruszę w Skellige robię sobie różne questy i chyba zabiorę się poważniej za Gwinta. Mam teraz tyle tych znaków zapytania na mapie, że to aż absurd.

Odnośnik do komentarza

Ja robiłem wątki poboczne, czyściłem znaki zapytania w ramach levelu postaci. Zadania fabularne na deser, albo jak mi nudziło się czyszczenie mapy.

Akurat jeżeli chodzi o takie podejście to często miałem misje z dużo wyższym levelem niż deklarowany i za ukończenie takiego zadania dostawałem 1 punkt doświadczenia.

Levelovanie postaci nie jest najważniejsze w Wieśku i celem samym w sobie. 

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza

No ta kolejność jest najbardziej prawidłowa, Redzi chyba na to jakoś próbowali zaradzić dodając możliwość podbijania poziomu trudności przeciwników w opcjach. Tak czy inaczej, gra jest źle wyskalowana, wydaje mi się, że nie da się nie wybić z lvlem za wysoko względem chociażby masy pobocznych zadań. Wątki główne dodają ogromne ilości expa i bardzo łatwo przepakować. Można jeszcze kombinować z poziomem trudności, by gra dawała jakiekolwiek poczucie wyzwania, o ile nie gra się na maksymalnym :cool:

Odnośnik do komentarza

Chyba nie ma jakiegoś super sensownego rozwiązania, rób ja ci wygodnie. Osobiście Valen mam nie do końca wyczyszczone, zostało trochę pytajek na mapie, ale główne wątki zrobiłem, to samo Novigrad. Na poziomie 19 udałem się na Skellige i chyba tu trochę pomyszkuję, żeby później wrócić do Valen na poszukiwania i zaległe zlecenia. W międzyczasie staram się grywać w gwinta :) 

Wszystko zależy od tego, co chcesz robić i na co masz akurat ochotę.

Odnośnik do komentarza

Ja z reguly czyszcze te znaki, nawet podczas obecnego przejscia, bo bardzo czesto jak sie do nich konno jedzie to jakies mini-questy na drodze sie pojawiaja ktore mozna latwo przeoczyc, poza tym sporo tych znaczkow ma jakies mini historyjki w listach etc. lubie takie smaczki.

 

Ze znakow zapytania (pipi)ac mocno tylko kontrabandy w wodzie.

Odnośnik do komentarza

Również byłem na tym koncercie w krakowie i siedziałem z przodu, akustyke miałem lodzio miodzio. Jedyne co było strasznym zgrzytem to jak grali OST z krew i wino to leciały trailery pełne spoilerów których jednak nie chciałem oglądać, to sobie oczy zasłoniłem :yao:

 

 

Gra papież, OST papież, mam nawet zdjęcie z kompozytorem papieżem Przybyłowiczem

 

 

 

tumblr_opr3z3RPER1vrcbv0o1_1280.jpg

 

 

 

Nie wiem czy w kolejnej generacji doczekamy się takiego LOR.E i gry, o której będziemy rozmawiali jeszcze przez długie lata.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogladalem juz kilka 'jutubowych' materialow na ten temat bo zdecydowanie jest to ciekawy kawalek historii wiec pewnie i na to sie rzuce. Archon zrobil bardzo fajny kilkuczesciowy material o Gothicu ktory dopiero niedawno sie calkowicie zakonczyl wiec mozliwe ze i z tego cos ciekawego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...