Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ogólnie nie rozumiem lamentu ludzi o punkty doświadczenia w tej grze. Przecież na koniec i tak praktycznie każdy kończy podstawkę mając 30 poziom.

dokładnie

 

punkty doświadczenia odgrywają w tej grze marginalną rolę, ścieżka postępu jest zawsze podobna, a ponadto gra jest łatwa.

Odnośnik do komentarza

Widocznie ta gra jest tak dobra, że na siłę czepiają się levelovania, które jest takiej jak powinno być. Najciekawsze jest to, że nawet robiac aktywności poboczne i znaki zapytania między questami fabularnymi gra zawsze podbija nam level własnie podczas fabuły. Zupełnie jakby wtedy biorąc pod uwagę resztę zdobytych xp w misjach pobocznych.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie rozumiem lamentu ludzi o punkty doświadczenia w tej grze. Przecież na koniec i tak praktycznie każdy kończy podstawkę mając 30 poziom.

Ja nie lamentuję, po prostu rzadko widzę taki system gdzie z czasem zadanie daje ci mniej expa. Takie nieerpegowe podejście i tyle.

Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie nie rozumiem lamentu ludzi o punkty doświadczenia w tej grze. Przecież na koniec i tak praktycznie każdy kończy podstawkę mając 30 poziom.

Ja nie lamentuję, po prostu rzadko widzę taki system gdzie z czasem zadanie daje ci mniej expa. Takie nieerpegowe podejście i tyle.
Nie, nie. Nie piłem do ciebie tylko ogólnie. Dużo tego naczytałem się na innym forum, że jakieś mody czy coś tam instalować itp. i tego po prostu nie rozumiałem, bo przy większej ilości punktów jakie wpadają przecież można jeszcze szybciej przekozaczyć postać. Obawiałem się, że możesz to odebrać personalnie toteż wybacz. Niewłaściwe napisałem tamten post.
Odnośnik do komentarza

Witam. 
Kupiłem dziś podstawkę Wiedźmina na PS4, dodatki mam zakupione cyfrowo, bo kiedys juz robilem podejscie, ale nie bylo czasu. Cena byla okazyjna, wiec pomyslalem, ze chetnie wrócę.

Problem jest taki, ze w drodze do domu zorientowałem się, że pudełko itd są w języku angielskim. Pomyslalem, ze to nie problem, bo pewnie da się język zmienić na Polski, no ale jednak się nie da. 
Po zainstalowaniu patchy itd okazało się, że jedyne języki jakie mam do wyboru to Angielski, Chinski i Koreanski :D 
Jest jakiś sposób na obejscie tego? Czy gra jest po prostu nie wiadomo skąd i kapota?

Edytowane przez IrenicuS
Odnośnik do komentarza

Masz racje, są pakiety, nawet nie wiedziałem. Mimo wszystko Polskiego niestety nie ma :/ Także myślę, że po sprawie :P

Odnośnik do komentarza

 

Masz racje, są pakiety, nawet nie wiedziałem. Mimo wszystko Polskiego niestety nie ma :/ Także myślę, że po sprawie :P

 

Musisz mieć konto PSN inne niż polskie. Ja mam niemieckie i jest polski pakiet do ściągnięcia. 

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...