Opublikowano 9 maja9 maj Odpaliłem niedawno sobie niedawno, choć nie mam tam już co robić. Co prawda mam jakiś bieda mod graficzny, ale nadal spoko to wygląda. Jak się w pochmurną pogodę wybrałem na bagna i nadszedł wieczór, to klimat był. A podczas deszczu to wygląda lepiej niż Crimson.
Opublikowano 26 maja26 maj W dniu 8.04.2026 o 09:51, Figaro napisał(a):pamiętacie MUSIOŁA?Musiol za dwa dni:
Opublikowano 26 maja26 maj To stream poświęcony dodatkowi Krew i Wino.Dodatek ma 10 lat.Niemniej jednak to może być tylko przykrywka, że nic nie mają i na koniec streama wrzucą DLC.Są pierwsze przecieki:
Opublikowano 26 maja26 maj 9 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):Niemniej jednak to może być tylko przykrywka, że nic nie mają i na koniec streama wrzucą DLC.to oczywiste
Opublikowano 27 maja27 maj 16 minut temu, Bzduras napisał(a):2027 Bardzo dobrze, w tym roku i tak od chuja gier, a przy okazji nie będą kanibalizować Dawnwalkera.
Opublikowano 27 maja27 maj 1 minutę temu, Pix napisał(a):Coś czuję, że Witcher czwórka to się przesunie na 2028.Ktoś trzeźwo myślący obstawiał w ogóle inny scenariusz?
Opublikowano 27 maja27 maj No myślę, że sporo jest takich optymistów. Opóźnią ile trzeba, bo raczej nie chcą powtórki z premiery Cyberpunka.
Opublikowano 27 maja27 maj 47 minut temu, suteq napisał(a):Bardzo dobrze, w tym roku i tak od chuja gier, a przy okazji nie będą kanibalizować Dawnwalkera.Oni nie mają nic wspólnego z Dawnwalkerem, raczej średnio ich interesuje kanibalizacja nie swojej gierki.
Opublikowano 27 maja27 maj 54 minuty temu, Pix napisał(a):Coś czuję, że Witcher czwórka to się przesunie na 2028.Przecież to nawet nie wyjdzie w 2028 roku. Kaman.
Opublikowano 27 maja27 maj 4 minuty temu, Figaro napisał(a):Przecież to nawet nie wyjdzie w 2028 roku. Kaman.Już nie przesadzajmy. 2028 to najbardziej prawdopodobny termin na premierę. Pytanie tylko czy wyjdzie to jeszcze na stare złomy czy już tylko na nowe konsole.
Opublikowano 27 maja27 maj 1 minutę temu, suteq napisał(a): Pytanie tylko czy wyjdzie to jeszcze na stare złomyPowtórka z cyberpunka?
Opublikowano 27 maja27 maj W 2028 jeszcze mało kto będzie miał nextgeny. Ciężko uwierzyć, że jeśli celują z premierą na przełom generacji to pominą starą.Z drugiej strony pamiętamy jak to wyszło z cyberpunkiem
Opublikowano 27 maja27 maj Ludzie już nie pamiętają przesunięć W3 i Cyberpunka. Obecnie wewnątrz celują pewnie w 2028, ale z pewnością wyślizgną się na 2029.
Opublikowano 27 maja27 maj Dodatek ma tylko przyhajpować przed W4, więc ten 2026 to byłoby za wcześnie jednak. I w sumie dobrze, jest co robić w tym roku.
Opublikowano 27 maja27 maj 24 minuty temu, Figaro napisał(a):Ludzie już nie pamiętają przesunięć W3 i Cyberpunka. Obecnie wewnątrz celują pewnie w 2028, ale z pewnością wyślizgną się na 2029.Kilka miesięcy temu pan prezes cd projekt powiedział, że do 2032 roku wyjdzie Witcher 4, Witcher 5 i Witcher 6. Jestem ciekawy, czy sam chociaż odrobinę w to wierzy ;d
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.