Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Teraz ogladam material o pierwszej czesci i zapomnialem juz troche jaka ta gra byla dobra. Synonim konsolowego FPSa. Zapomnialem o tym jak dobrze byl tam zbalansowany legendary, praktycznie nie bylo tych randomowych one shotow ktore pojawialy sie w pozniejszych czesciach (yebane jackale ze snajperami). Typek idealnie oddaje moje odczucia z poszczegolnych czesci, wprawdzie nie gralem w 5 ale skoro zgadzam sie z nim w kwestii poprzednikow to nawet nie mam co do niej podchodzic :frog:

Odnośnik do komentarza

Actman? mocny trajhard, nie przepadam też za jego ekstrawertycznym stylem wypowiedzi. Generalnie nie szanuje 

 

Cytat

Typek idealnie oddaje moje odczucia z poszczegolnych czesci, wprawdzie nie gralem w 5 ale skoro zgadzam sie z nim w kwestii poprzednikow to nawet nie mam co do niej podchodzic :frog:

mimo wszystko zawsze lepiej samemu zagrać i wyrobić sobie własną opinie 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, teddy napisał:

Dokladnie. Teraz ogladam material o pierwszej czesci i zapomnialem juz troche jaka ta gra byla dobra. Synonim konsolowego FPSa. Zapomnialem o tym jak dobrze byl tam zbalansowany legendary, praktycznie nie bylo tych randomowych one shotow ktore pojawialy sie w pozniejszych czesciach (yebane jackale ze snajperami). Typek idealnie oddaje moje odczucia z poszczegolnych czesci, wprawdzie nie gralem w 5 ale skoro zgadzam sie z nim w kwestii poprzednikow to nawet nie mam co do niej podchodzic :frog:

Jeśli jesteś zainteresowany tylko i wyłącznie singlem to piątka nie ma prawa Cię zachwycić, ale multi to ja bardzo serdecznie i gorąco polecam...

Odnośnik do komentarza

A tu z kolei prawie dwugodzinny material broniacy F3

Obejrzalem i w sumie mi sie podobalo, chociaz jest troche naciaganych rzeczy, szczegolnie w kwestii fabularnej. F3 dalej stawiam wyzej jedynie od F4, ale jednak material sprawil ze patrze na ten tytul przychylniejszym okiem. Myslalem ze gierka byla o wiele bardziej liniowa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polecam, to nie jest material ktory ma przekonac do tego ze F3 to zayebista gra, ale raczej do tego ze nie jest az tak zla jak pieje caly internet. Ja wlasnie wczoraj przez ten material zaczalem pogrywac ponownie w F3, no i natknalem sie na plotki o zapowiedzi remastera F3 na E3. Ciekawe co z tego wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
14 godzin temu, raven_raven napisał:

Oglądałem tak z 40 minut już, ale miałem wrażenie, że gościu trochę za bardzo się stara momentami i jakoś tak nie przekonał mnie póki co. Ale długi materiał zawsze na propsie. 

To samo, będę pisał maturę z fallouta 3 to wypunktuje gościa, mam nadzieje ze do jutra się wyrobie. Mame w internecie pan ma inne zdanie niż ja hurr durr.

 

8 godzin temu, Pupcio napisał:

Niby spoko ten materiał i gość fajnie opowiada o gierce ale ciężko mi go brać na poważnie jak już na początku mówi że f3 to najlepszy fallout :rotfl:

Dupa mi pęka za każdym razem jak czytam f3>inne fallouty

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Z tym ze f3 najlepszy to faktycznie beka, nawet nie powiedzialbym ze f3 to najlepsza gra od bethesdy, raczej morrowind albo oblivion (zestarzaly sie okrutnie ale na premiere robily mocno). Tak czy inaczej gosc zachecil mnie do odpalenie f3 po wielu latach i musze przyznac ze pare godzinek strzelilo momentalnie. Jednak co bethesda to bethesda, niby ich gierki to nic specjalnego ale jak sie jakas odpali to wciaga mocno. No i fajnie tez pograc w 4k/60fps po tym jak sie czlowiek meczyl dawno temu na x360

 

Co do rankingu to imo F2 > F1 > NV > F3 > F4. Tacticsy i brotherhood of steel olewam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...