Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

moje odczucia co do nowego Dual Shocka:

 

- analogi są lepsze, ale nadal mi się ześlizguje palec np. w fifie jak trzymam jeden kierunek, czy w BFie jak się biegnie do przodu.

- wykonanie jest kiepskie i nie wiem ile on wytrzyma. guma na analogach się szybko ściera, i pewnie będzie schodzić. do tego mam już jakieś luzy na padzie, zaczyna trzeszczeć.

- bateria to kpina, dobrze że można go ładować nawet do sieci jak konsola jest wyłączona.

 

po za tym jest ok, triggery dają radę ale mesjasza padów nie przebił

 

 

<3Xbox_360_special_edition_transforming_dp

 

 

Edytowane przez bartiz
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie da się włączyć powiadomienia o wejściu kogoś online? Nie da sie ustawić tego opisu pod nickiem co dawniej na liście PSN, zamiast tego komentarza zwykłego i i tak niewidocznego? Szukałem tego wszędzie, ale chyba nie ma :|

Odnośnik do komentarza

a ja dostaje informacje, by połaczyć sie z PSN.

Poza tym - http://www.polygon.com/2013/11/14/5103898/ps4-what-you-cant-do-offline

 

Z(pipi)ane po maksie.

Czyli jak zalicze cos podczas awari to nie wpadnie po ?

 

Gdzie to wyczytales? Bo ja nie widze nic takiego w tym artykule.

Odnośnik do komentarza

moje odczucia co do nowego Dual Shocka:

 

- analogi są lepsze, ale nadal mi się ześlizguje palec np. w fifie jak trzymam jeden kierunek, czy w BFie jak się biegnie do przodu.

 

Ja gram na wypuklych analogach od pierwszej plejki, a tu nagle mi daja wklesle galki. Dla mnie to porazka, mam w Bf3 na liczniku 1500 hrs, i gdy podlaczylem pod Playstation 3 DS4, to celowanie tym wkleslym "dziwadlem" sprawialo mi ogromne problemy. Precyzja poszla sie kochac (ustawienie czulosci na 100%). To samo w Battlefield 4 na PS4. Dzieki bogu sprawilem sobie wypukle nakladki na analogi, wiec komfort grania powrocil, niczym w DS3. I ten przycsik OPTION, cigale go szukam wzrokiem. SELECT w DS3 polozny jest blizej kciuka, mmozna go latwiej wcisnac, bez patzrenia na pada. Troche rozczarowuje ten nowy kontroler Sony.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Takie pytanko mam, czy jak przełączę konsolę w stan uśpienia to czy działa w niej wentylator czy napęd? Bo pewnego dnia przełączyłem ją w tryb czuwania ale hałasowała, więc stwierdziłem lipa, ale po paru godzinach jak wróciłem PS4 działała już cicho i moje pytanie, czy to wentylator się uspokoił czy napęd się wyłączył. 

 

W PS3 miałem zwyczaj zostawiać po grze konsolę na jakieś 10 minut w celu schłodzenia. Jeśli po przełączeniu w tryb czuwania konsola ma wentylator włączony do czasu schłodzenia to gitara :D Nie będę czekać na wyłączenie schłodzenie tylko od razu czuwanie i nara, ale jak wentylator od razu się wyłącza i tylko napęd hałasuje to szkoda i nadal trzeba będzie czekać na schłodzenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...