Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Władca Marionetek

Ekipa Digital Founrdry potwierdza - to co wyciekło to faktycznie PS4 Slim, który rzeczywiście działa, a nie wydrukowany model 3D (Rysiek z DF poszedł zwyczajnie do domu kolesia, który kupił to PS4 Slim z aukcji i sprawdził):

 

https://www.youtube.com/watch?v=H2cIwkg7OVQ

 

Sam myślałem, że to fejk, ale niestety nie. No cóż, szykuje się chyba najbrzydszy slim w wykonaniu Sony do tej pory (moim zdaniem to jest brzydsze nawet od PS3 Super Slim).

Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

PS4 i tak jest male. Po co te kombinacje? Plastik i tak juz jak z hinskiego bazarku a to jest juz kpina. Jeszcze brak optyka :f

 

Ja mam taką teorię, że Neo nie wyjdzie jeszcze w tym roku (ktoś tam na Gafie nawet pisał, że według jakiegoś przecieku premiera ma być dopiero w marcu), a okres świąteczny przed nami, gdzie Sony wypuszczając Slim chce zarobić sprzedając "nowość" i zapchać rynek czymś co może walczyć z Xboxem One S. W przypadku XO S na zachodzie według tego co podają media growe rozchodzi się on jak ciepłe bułeczki zarówno u nowych nabywców jak i starych (którzy wymieniają fata na S), a teraz nie ma nawet sezonu świątecznego, więc można wywnioskować, że w grudniu będzie jeszcze lepiej. Sony natomiast nie ma nic, a gdyby Neo faktycznie wyszło w następnym roku to trzeba tak jak już pisałem czymś zapchać rynek póki co, jednak błąd Sony moim zdaniem polega na tym, że zamiast wypuścić wersji premium poprzedniego sprzętu (jak w przypadku XO S, które ma dodatkowe bajery w stosunku do fata, np. HDR i filmy 4K) wypuszcza wersję okrojoną robioną z niskiej jakości materiałów. Dla mnie bez sensu, ale czy się opłaci zobaczymy po raportach sprzedaży w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

A według mnie to jest właśnie dobra strategia. Tylko zapaleńców obchodzą hdr i inne. Sprzęt lepszy czyli neo nadejdzie niedługo. To teraz czas na wersję tańszą w produkcji i tańszą dla klienta. Jak dowalą dobrą cenę, to Xbox zostanie jeszcze dalej w tyle.

 

Tylko żeby to miało sens to ta konsola musiałaby kosztować koło 1000 zł, kiedy lepiej wykonany XO S z dodatkowymi opcjami (plus większą mocą od standardowego XO) i Fifą można już kupić za 1399 zł, w co szczerze wątpię. Dla Sony oczywiście wypuszczenie takiego potworka jest na plus, bo więcej zaoszczędzą na produkcji, ale kto o zdrowych zmysłach kupi coś takiego mają do wyboru XO S lub standardową PS4? Przecież sklepy nie pozbędą się całego zapasu standardowych PS4 w pół roku, a właśnie tyle według przecieków zostało do premiery Neo. Jeśli ta konsola będzie kosztować koło 1000 zł bez gier to faktycznie może być hit, ale inaczej słabo to widzę w tym okresie świątecznym.

Odnośnik do komentarza

 

A według mnie to jest właśnie dobra strategia. Tylko zapaleńców obchodzą hdr i inne. Sprzęt lepszy czyli neo nadejdzie niedługo. To teraz czas na wersję tańszą w produkcji i tańszą dla klienta. Jak dowalą dobrą cenę, to Xbox zostanie jeszcze dalej w tyle.

Tylko żeby to miało sens to ta konsola musiałaby kosztować koło 1000 zł, kiedy lepiej wykonany XO S z dodatkowymi opcjami (plus większą mocą od standardowego XO) i Fifą można już kupić za 1399 zł, w co szczerze wątpię. Dla Sony oczywiście wypuszczenie takiego potworka jest na plus, bo więcej zaoszczędzą na produkcji, ale kto o zdrowych zmysłach kupi coś takiego mają do wyboru XO S lub standardową PS4? Przecież sklepy nie pozbędą się całego zapasu standardowych PS4 w pół roku, a właśnie tyle według przecieków zostało do premiery Neo. Jeśli ta konsola będzie kosztować koło 1000 zł bez gier to faktycznie może być hit, ale inaczej słabo to widzę w tym okresie świątecznym.

Kupią Ci którzy chcą zagrać w uncharted, until dawn, bloodborne i resztę exow które są lub dopiero wyjdą. Znajdą się pewnie też Ci którzy będą chcieli sprawdzić vr. Faktem jest, że Slim od sony jest paskudny w porównaniu do Xboxa, ale są rzeczy ważniejsze niż ładny design.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

 

 

A według mnie to jest właśnie dobra strategia. Tylko zapaleńców obchodzą hdr i inne. Sprzęt lepszy czyli neo nadejdzie niedługo. To teraz czas na wersję tańszą w produkcji i tańszą dla klienta. Jak dowalą dobrą cenę, to Xbox zostanie jeszcze dalej w tyle.

Tylko żeby to miało sens to ta konsola musiałaby kosztować koło 1000 zł, kiedy lepiej wykonany XO S z dodatkowymi opcjami (plus większą mocą od standardowego XO) i Fifą można już kupić za 1399 zł, w co szczerze wątpię. Dla Sony oczywiście wypuszczenie takiego potworka jest na plus, bo więcej zaoszczędzą na produkcji, ale kto o zdrowych zmysłach kupi coś takiego mają do wyboru XO S lub standardową PS4? Przecież sklepy nie pozbędą się całego zapasu standardowych PS4 w pół roku, a właśnie tyle według przecieków zostało do premiery Neo. Jeśli ta konsola będzie kosztować koło 1000 zł bez gier to faktycznie może być hit, ale inaczej słabo to widzę w tym okresie świątecznym.

Kupią Ci którzy chcą zagrać w uncharted, until dawn, bloodborne i resztę exow które są lub dopiero wyjdą. Znajdą się pewnie też Ci którzy będą chcieli sprawdzić vr. Faktem jest, że Slim od sony jest paskudny w porównaniu do Xboxa, ale są rzeczy ważniejsze niż ładny design.

 

 

 

No ale to samo możesz dostać na lepszym facie (o czym wyraźnie napisałem w poście), więc po co kupować gorszego slima? Jeden z użytkowników Neo-Gaf donosi, że slim nie różni się w ogóle możliwościami od klasycznego PS4 (ba, wręcz ma ich mniej, np. brak wyjścia optycznego), więc nie widzę sensu aby ktoś mając te dwa do wyboru w sklepie wybrał slima. Tutaj jedynie może pomóc cena i marketing. Slim będzie sens kupić dopiero jak sprzeda się nakład standardowego PS4 i nie będzie innego wyboru co nastąpi najwcześniej za kilka miesięcy, więc teraz jedynie marketing może tutaj ogłupić na tyle ludzi, żeby na ten moment to kupowali.

Edytowane przez Władca Marionetek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...