Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam czy nie iść do sklepu i nie kupić to co teraz jest. Miałem starsze rewizje chyba ze dwie i głośno było czasami, oj głośno :D. Nie wiem jak ta seria 12xx teraz wygląda pod względem kultury pracy i nie wiem co będzie w slimie ale patrząc na wymiary nie wróże cichszej konsoli... 4K mi mnie nie interesuje, bo od tego mam PC, a tak właściwie najpierw bym musiał wydać 4-5k na telewizor :D.

Odnośnik do komentarza

To jak sie prezentuje ps4 fat ktora wcale fat nie jest. Jest wręcz oblednym designem. Pieknie scieta niczym zyletka. A gdy stoii pionowo to tez nie traci na uroku. Ale wiesz ostatecznie to nie wyglad decyduje. Sporo konsol fat bedzie do kupienia jakis czas po wprowadzeniu slima na promocjach i wyprzedażach wietrzeniach magazynow bo sklepy nie odesla konsol do dystrybutora tylko beda je musialy sprzedac. Wiec szykuja sie wyprzedaze

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę żeby po ogłoszeniu slimki stare staniały. Ale poczekać na pewno warto. Sam myślę czy znow nie kupic i kusi mnie zestaw 1tb z bloodborne, uncharted4 i heavy rain, ktorego pewnie bym nie ogral ale i tak niezly bundle chyba w tej cenie co jest w sklepach.

Odnośnik do komentarza

To jak sie prezentuje ps4 fat ktora wcale fat nie jest. Jest wręcz oblednym designem. Pieknie scieta niczym zyletka. A gdy stoii pionowo to tez nie traci na uroku. Ale wiesz ostatecznie to nie wyglad decyduje. Sporo konsol fat bedzie do kupienia jakis czas po wprowadzeniu slima na promocjach i wyprzedażach wietrzeniach magazynow bo sklepy nie odesla konsol do dystrybutora tylko beda je musialy sprzedac. Wiec szykuja sie wyprzedaze

Nie odeśle? Zauważyłeś ostatnio, że ze sklepowych półek zniknęło wszystko, co było związane z PS3? Konsole, akcesoria, nie ma nic. Raczej się nie sprzedało, więc w teorii pierwszą generację PS4 może spotkać podobny los :P

 

Ale z drugiej strony to za wcześnie, i wyprzedaże chyba są bardziej realną opcją.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Fajnie by bylo ale sadzac po cenach wersji z 500gb dyskiem ktora wcale az tak nie potaniala a w sklepach typu media itp jest w debilnie zawyzonych cenach to moze byc z tym kiepsko. Swoja droga z ciekawosci pqtrzylem wczoraj bo mysle nadal o kupnir ale czekam za info o slimach to zestawy z grami i konsola sa niewoele drozsze niz golasy

Odnośnik do komentarza

W hurtowniach ponoć ceny są zależne od modelu, za te najnowsze 1216AB wołają sobie najwięcej, chyba ok 1500zł za 500gb, a te starsze mają odpowiednio taniej.

Ciekawe czy będzie jakaś oficjalna obniżka cen od Sony? Jak tak patrzę na tego nowego Slima, to 999pln max powinien kosztować, a z czystym sercem, bez wyrzutów to bym go za 899 kupił.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie slim to w dniu premiery kupiłem podstawkę Vertical Stand do Fata za 99 pln. A teraz jakbym zmieniał konsole to w dnpe  :sorcerer:  można ją sobie wsadzić. Nowa podstawka do Slima będzie albo i nie   :thanks:

 

Obleśne to to jest w pipi i jednak Fat ma swój urok. Nawet używaną za poniżej tysiąca można znaleźć. 

 

ps4-slim-screenshot.jpg

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza

 

Warto brać ps4 1tb w zestawie z bloodborne, uncharted 4 i heavy rain/beyond ? Cenowo wydaje sie dosc spoko bo 1650zl a nie interesuje mnie czekanie na ps4 pro

Nad takim zastawem to nie ma co się zastanawiać.I tak jest to o wiele lepszy wybór niż to nie dorobione pro.

Sam bym taki dysk bym przygarnął bo mój pół t jest stanowczo za mały.A nie jestem żadnym fanem cyfrowej sprzedaży gier .

Odnośnik do komentarza

 

HDR przypadkiem nie potrzebuje portu hdmi 2.0a którego ps4 oraz ps4 pro nie posiada ?

???

 

Dobra - już wcześniej miałem poruszyć tą kwestię w CW ale tam lepiej nic nie pisać bo będzie że bronię Sony :D.

Chodzi o to że Sony nie podało jaki rodzaj HDR zastosują - jeśli chodzi o HDR-10 tutaj nie ma wątpliwości - musi być 2.0a i koniec. Sony prawdopodobnie użyje Dolby Vision - który mimo wszystko wymaga standardu 1.4b (sam standard ma zawyżone wymagania i się spokojnie da go przepchnąć) ale też nie do końca wiadomo jaki kontroler siedzi w zwykłym PS4 (prawdopodobnie ma większą przepustowość). Więc dlatego też załatwią sprawę aktualizacją oprogramowania.

 

Edit: żeby nie było - to tylko moje techniczne domysły a nie żadne tam fakty.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Fanek - weź się mnie nie pytaj bo to tylko domysły :D

 

Moim zdaniem firma która nie od dzisiaj robi TV i konsole chyba lepiej wie co mówi niż konsolomaniaki śmiejące się w CW. HDR10 wymaga HDMI 2.0a przy obrazie 4K. Zwykła PS4 nadal będzie generować obraz w max 1080p więc dużo mniej danych pewnie będzie do przekazania niż przy 4K. Więc może przecisną te dane przez złącze 1.4 ten HDR.

 

No chyba że to tylko marketingowy bełkot - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

@Kyo dlatego ta konfa to był trochę żart. Powiedzieli o HDR by janusze w CW sie ucieszyły a nikt nie wie dokońca co to będzie oznaczać. HDR ogólnie istnieje już w grach (przejawia się to też tym efektem wychodzenia z ciemnego pomieszczenia do jasnego i na odwrót - jak to było w MGSV i teraz w B1). 

 

Równie dobrze mogli by powiedzieć że konsola bedzie obsługiwać antyalising (który już jest).

Zglupiałem po ten konfie jeszcze bardziej  :chicken:

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze w dobrym temacie zadan to pytanie.

 

Przed sprzedaza ps4, wystarczy dezaktywowac swoje konto z podstawowego i usunac uzytkownika z konsoli?

 

Edit: Inicjalizacje lepiej robic czy wystarczy dezaktywowac konto i przywrocic ustawienia domyslne?

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...