Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Zajefajna śrubka :D chce takie spinki do koszuli.

 

a przy okazji: mało brakowało (brakuje?) bo opóźnienia premiery BF4 na next geny :o To juz by w moim przypadku zadecydowalo o odłożeniu zakupu konsoli.

http://www.videogamer.com/xboxone/battlefield_4/news/dice_considered_delaying_xbox_one_and_ps4_versions_of_battlefield_4.html

 

 

kurde ja nie noszę koszul.. : /

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Może ktoś wie... Jak to będzie z grami, które chcemy "przenieść" z PS3 do PS4 (czyli z tymi w które obecnie gramy i chcemy kontynuować na PS4 np. FIFA 14, Battlefield 4, NFS: Rivals itd.), chodzi mi głównie o przeniesienie sejwów i trofeów. W zasadzie będę grał tylko w FIFĘ na obu konsolach, więc pytam na jej przykładzie. Widziałem np. na PSN Profiles osobne (ale takie same) trofea, czyli trzeba będzie je zdobywać jeszcze raz? No i jak sejwy przenieść z dysku na dysk (pendrive?)?

Odnośnik do komentarza

 

no ja tak czy siak chce wziąć kamerke, watch dogs fife 14 i dwa pady, bo został mi move z ps3 wziętej w play więc niech sie do czegoś przyda, może zaczaruje Polską kadre żeby grała lepiej. Tam gdzie wziąłem preorder, twierdzą że będą mieli wszystkie bundle więc licze na to

 

Watch dogs przesunięte na wiosnę 2014, zweryfikuj dostępne bundle w Twoim sklepie ;)

 

trudno najważniejsze żeby fifa 14 była

Odnośnik do komentarza

Ja dzis jak rozmawialem z pracownikiem sklepu media m..... mówil ze do ich calej sieci w Polsce ma trafić okolo 3 tys. sztuk konsol na premierę. Z tych 3 tysi pierw pokrywają preordery reszta trafi na polki. Wydaje mi sie trochę malo jak na tak duza ilosc sklepów.

 

Tak mało ? aż nie chce mi się wierzyć :(

Odnośnik do komentarza

 

Ja dzis jak rozmawialem z pracownikiem sklepu media m..... mówil ze do ich calej sieci w Polsce ma trafić okolo 3 tys. sztuk konsol na premierę. Z tych 3 tysi pierw pokrywają preordery reszta trafi na polki. Wydaje mi sie trochę malo jak na tak duza ilosc sklepów.

 

Tak mało ? aż nie chce mi się wierzyć :(

 

 

Kilka dni temu z czystej ciekawości zapytałem o dostępność PS4 na mediamarkt online, dokładnie o to czy jeżeli teraz wykupiło by się preorder dostanie się konsole na premierę. W odpowiedzi dostałem informacje że dla osób zamawiających pre order konsola będzie dostępna w sklepach na dzień przed premierą i tego też dnia będą realizować przesyłki kurierskie. Żadnego info o problemach czy brakach.

Odnośnik do komentarza

Czy konsola zakupiona w niemieckiej dystrybucji ma gwarancję możliwą do zrealizowania na terenie całej Europy (w tym PL)? Jakbym jechał kiedyś do Niemiec, to wolę tam po drodze dać 399 EUR (chyba taka jest cena detaliczna?), a nie u nas 1790 zł.

Ale czy ci sie to bedzie oplacac? No chyba ze zarabiasz w € bo inaczej to na dzien dzisiejszy 400€ to koszt ok 1680zl, czyli o 100 zl taniej mniej wiecej. Oplaca sie? W razie czego wysylka do pl to na poczcie ok 15,90 DHL-em. Juz chyba bardziej oplacalne byloby sprowadzenie XOne bo w pl to chyba nie predko bedzie...

Odnośnik do komentarza

 

Czy konsola zakupiona w niemieckiej dystrybucji ma gwarancję możliwą do zrealizowania na terenie całej Europy (w tym PL)? Jakbym jechał kiedyś do Niemiec, to wolę tam po drodze dać 399 EUR (chyba taka jest cena detaliczna?), a nie u nas 1790 zł.

Ale czy ci sie to bedzie oplacac? No chyba ze zarabiasz w € bo inaczej to na dzien dzisiejszy 400€ to koszt ok 1680zl, czyli o 100 zl taniej mniej wiecej. Oplaca sie? W razie czego wysylka do pl to na poczcie ok 15,90 DHL-em. Juz chyba bardziej oplacalne byloby sprowadzenie XOne bo w pl to chyba nie predko bedzie...

 

Zostało mi trochę EUR na zbyciu, dodatkowo tak jak napisałem, miałbym pewnie kiedyś po drodze jakiś niemiecki Media Markt będąc w delegacji (więc DHL odpada). Także 100-150 zł taniej zawsze na plus. Pomińmy więc kwestię opłacalności, bardzie interesuje mnie czy gwarancja Sony jest europejska.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Czy konsola zakupiona w niemieckiej dystrybucji ma gwarancję możliwą do zrealizowania na terenie całej Europy (w tym PL)? Jakbym jechał kiedyś do Niemiec, to wolę tam po drodze dać 399 EUR (chyba taka jest cena detaliczna?), a nie u nas 1790 zł.

Ale czy ci sie to bedzie oplacac? No chyba ze zarabiasz w € bo inaczej to na dzien dzisiejszy 400€ to koszt ok 1680zl, czyli o 100 zl taniej mniej wiecej. Oplaca sie? W razie czego wysylka do pl to na poczcie ok 15,90 DHL-em. Juz chyba bardziej oplacalne byloby sprowadzenie XOne bo w pl to chyba nie predko bedzie...

Zostało mi trochę EUR na zbyciu, dodatkowo tak jak napisałem, miałbym pewnie kiedyś po drodze jakiś niemiecki Media Markt będąc w delegacji (więc DHL odpada). Także 100-150 zł taniej zawsze na plus. Pomińmy więc kwestię opłacalności, bardzie interesuje mnie czy gwarancja Sony jest europejska.
Kiedys interesowalem sie tematem podczas zakupu sluchawek Sony Pulse, i wtedy powiedziano mi ze gwarancja jest europejska, podobnie ma sie to do TV.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...