Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

 

W dniu 24.11.2021 o 10:21, lysyolec napisał:

Witam mam małe pytanko. Otóż wczoraj zakupiłem grę little big planet 3 za pośrednictwem ps Store.

 

Problem w tym, że zakupu dokonałem na konsoli PS3, z tego co widzę, gra jest również na PS4. 

 

Czy aby zagrać na tej nowszej konsoli potrzeba zapłacić za grę jeszcze raz ?

 

Pozdrawiam

 

No i pamiętaj, że w razie czego masz 14 dni na zwrot przez PS Store.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam,

Jako że gry jak i konsole PS4 obchodziłem ogromnym łukiem to prawda powiedziawszy nie jestem w temacie gier jakie na nie wyszły. Chciałem zakupić kilka tytułów na ten nowy rok lecz nie potrafię znaleźć rankingu gier z grami które nie są tylko następna wersja gier z PS3. Wszędzie tylko GTA,wiedźmin,GT,horrizon... Możecie mnie nakierować ?

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, wirusek napisał:

Witam,

Jako że gry jak i konsole PS4 obchodziłem ogromnym łukiem to prawda powiedziawszy nie jestem w temacie gier jakie na nie wyszły. Chciałem zakupić kilka tytułów na ten nowy rok lecz nie potrafię znaleźć rankingu gier z grami które nie są tylko następna wersja gier z PS3. Wszędzie tylko GTA,wiedźmin,GT,horrizon... Możecie mnie nakierować ?

 

https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/ps4/filtered

 

i scrollujesz w dół

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie

 

Od niedawna jestem posiadaczem konsoli PS4 Slim (dostałem w spadku od kumpla, który wyrwał PS5)

 

Wcześniej miałem PS1 i PS2, nie miałem PS3, więc jest sporo tytułów które chciałbym nadrobić (na razie jestem w posiadaniu tylko Ratchet & Clank)

 

Dlatego prosiłbym o kilka porad:
1. Jakie gry najlepiej kupować (w sensie co się najbardziej opłaca) - gry na płytach, czy są czasem jakieś fajne promocje na gry cyfrowe?

2. Na początek chciałbym się zapoznać z całą serią Uncharted, ale nie wiem czy bardziej opłaca się zagrać we wszystkie 3 pierwsze części w wersjach Remastered, bo wiem że takie powstały czy kupić Kolekcja Nathana Drake'a? Nie wiem jak bardzo duża różnica jest w tych wersjach i czy opłaca się inwestować w 3 gry osobno czy kolekcja (3w1) też będzie spoko?

 

Z góry dziękuję za pomoc i jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, edek90 napisał:

Witam Serdecznie

 

Od niedawna jestem posiadaczem konsoli PS4 Slim (dostałem w spadku od kumpla, który wyrwał PS5)

 

Wcześniej miałem PS1 i PS2, nie miałem PS3, więc jest sporo tytułów które chciałbym nadrobić (na razie jestem w posiadaniu tylko Ratchet & Clank)

 

Dlatego prosiłbym o kilka porad:
1. Jakie gry najlepiej kupować (w sensie co się najbardziej opłaca) - gry na płytach, czy są czasem jakieś fajne promocje na gry cyfrowe?

2. Na początek chciałbym się zapoznać z całą serią Uncharted, ale nie wiem czy bardziej opłaca się zagrać we wszystkie 3 pierwsze części w wersjach Remastered, bo wiem że takie powstały czy kupić Kolekcja Nathana Drake'a? Nie wiem jak bardzo duża różnica jest w tych wersjach i czy opłaca się inwestować w 3 gry osobno czy kolekcja (3w1) też będzie spoko?

 

Z góry dziękuję za pomoc i jakieś sugestie.

Z Uncharted najlepiej po kolei, pózniej takie tytuły jak Bloodborne, God of War, The Last of Us Remaster i Part II, Trylogia Mass Effect(edycja Legendarna) obowiązkowa jeżeli cię ominęła generacja PS360, Wiedźmin 3, Hehe na odmulenie po większych grach dobrze Wejdzie taki The Order 1886 ;) Ogólnie sporo z tych gir było w PS Plus, zapytaj kumpla czy dzieli już z kimś konto, jeżeli nie a opłacał subskrypcję to pogadaj czy ci nie udostępni konta, to będziesz miał mase gier do nadrobienia za free czy tam przysłowiową flachę :)

 

Co do punktu pierwszego to wiele tytułów na przecenie cyfrowo kupisz za paczkę fajek, przy płytach moze trochę drożej ale będziesz mógł dalej odsprzedać po ukończeniu

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, edek90 napisał:

Na początek chciałbym się zapoznać z całą serią Uncharted, ale nie wiem czy bardziej opłaca się zagrać we wszystkie 3 pierwsze części w wersjach Remastered, bo wiem że takie powstały czy kupić Kolekcja Nathana Drake'a? Nie wiem jak bardzo duża różnica jest w tych wersjach i czy opłaca się inwestować w 3 gry osobno czy kolekcja (3w1) też będzie spoko?


Wszystko zależy od ceny bo to jedno i to samo, więc sprawdź, co jest bardziej opłacalne i albo kupuj osobno, albo bierz pakiet.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...