Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Gra kupiona w polsce i wszystko jest po polsku, tak jak powinno byc.

 

Niektorym to nigdy nie dogodzi, kiedys byl flame w necie ze gier nie tlumacza na polski, a teraz jak jest za(pipi)ista polska wersja to ludzie chca grac po angielsku. :stupid:

Może dlatego chcą grać po angielsku,bo nazwy przedmiotów i przeciwników po prostu brzmią debilnie?Akurat grom tego typu imo język polski nie pasuje,ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza

Angielsko jezyczna wersja w niczym nie odbiega od polskiej jesli chodzi o nazwy przedmiotow/ elit itp. Sa rownie niedorzeczne i czasami nawet bardziej bezsensowne niz nasze, np. severn insult ??? albo fist sting ? ?? Roznica polega na tym ze czytajac te bzdury po angielsku nikt sie nad tym nie zastanawia i w zasadzie nawet nie wie co czyta (jesli w ogole) a podobnych przykladow jest cala masa. Polskie tlumaczenie jest naprawde dobre w Diablo i ludzie odpowiedzialni za to odwalili kawal swietnej roboty. Chwala im za to.

 

Ale nie bojcie sie, jesli komus nie pasuje gra w PL ma 2 wyjscia

1. Zamowic gre np z UK

2. Wydac 250zeta i kupic gre w PSStore, tam sie sciaga i instaluej wersja PL oraz UK. Tak zrobilem ja mieszkajac w IRL i chcac pograc w polska wersje.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Jak kupisz wersję PL i masz język w dashu ustawiony na angielski to gra odpala się niestety po rusku. W przypadku gier Blizzarda (i ogólnie gier w klimatach fantasy) to język polski mi bardziej pasuje niż angielski. Z Diablo jest tylko problem w przypadku grania po sieci i tłumaczeniu polskich nazw przedmiotów innym graczom.

Odnośnik do komentarza

 

Build,to nie jest kwestia wybranych skilli tylko kwestia odpowiedniego sprzętu najpierw,więc nie za bardzo wiem czego oczekujesz.

No na wyższych tormentach to na pewno...ale na pierwszym można się podzielić czym się gra.

 

Mylisz się strasznie,ale co ja tam wiem.

Skille zawsze dobierasz pod sprzęt,niezależnie czy jestes na 60 lvl normal,czy 70 torment 2.Jak masz na sobie coś z obrażeniami od ognia,to nie używasz chyba kuli zimna ?

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11985118574

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...