Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj dostałem od znajomego 100 tyś monet :) a że bieda bo lvl niski. To od razu wydałem.

Zieku ja Ci wysle jescze 50 golda zebys biedy nie klepal, tylko nie roz(pipi) na glupoty! :)

 

By the way, Olejcie te bonusowe naramy, pierscionki itp, te itemki sie do niczego nie nadaja i nie ma co za nimi plakac, wbyjac szybko 70, tam sie zabawa zaczyna dopiero, dzisiaj moj ogolny DMG na czarce skoczyl z 260 do 400k :) Jutro Torrent 2 jedziemy z Lechem, trzeba nam wiecej ludzi z dopakowanymi postaciami do zabawy :D :D

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać przeniesionym z podstawki barbem, Udręka II, ledwie przeszedłem

 

 

Nieśmiertelnego Króla

 

 

i już mam 67 lvl :woot: Miła odmiana w porównaniu do podstawki, gdzie trzeba było cały Hell cisnąć, żeby z 50 dobić na 60.

 

@Longstar - zlewam te itemy, ale przez sloty nie odpuszczę. Daję im tydzień, a później mnie na infolinii popamiętają :ninja:

Odnośnik do komentarza

W trybie przygodowym kiedy następuje zapis gry? Tylko w punktach kontrolnych? Wykonałem w akcie I zadanie, zabiłem bossa, wróciłem do miasta i wyszedłem z gry. Jak wróciłem to się okazało, że nie mam zaliczonego zadania a boss jest nietknięty. Nie ma jakiegoś autosejwa po wykonaniu zadania? Strach wyjść z gry, bo nie wiadomo czy się zapisała :confused:

 

 

PS. Są gdzieś jakieś dokładne statystyki gry? Ogólny czas, liczba zabitych itp.?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Aha, czyli to taki tryb na szybkie zdobycie złota lub nowych łupów? Nie ma postępu ani innych konkretów? Trzaskam zadania, zdobywam złoto, nowe bronie i wychodzę. By korzystać z tego w trybie fabularnym? W sumie tak podejrzewałem.

 

A skoro tryb fabularny się nie zapisuje, to czy mogę grać sobie w tryb fabularny, potem pozdobywać nowości i złoto w trybie przygodowym... I znowu wrócić i kontynuować grę w trybie fabularnym? Czy jak robię jedno to nie mogę drugiego?

 

 

Swoją drogą po zakończeniu aktu V (RoS), wszystko wskazuje na to, że pojawią się jeszcze jakieś kolejne, fabularne DLC. Jak myślicie?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Aha, czyli to taki tryb na szybkie zdobycie złota lub nowych łupów? Nie ma postępu ani innych konkretów? Trzaskam zadania, zdobywam złoto, nowe bronie i wychodzę. By korzystać z tego w trybie fabularnym? W sumie tak podejrzewałem.

 

A skoro tryb fabularny się nie zapisuje, to czy mogę grać sobie w tryb fabularny, potem pozdobywać nowości i złoto w trybie przygodowym... I znowu wrócić i kontynuować grę w trybie fabularnym? Czy jak robię jedno to nie mogę drugiego?

 

 

Swoją drogą po zakończeniu aktu V (RoS), wszystko wskazuje na to, że pojawią się jeszcze jakieś kolejne, fabularne DLC. Jak myślicie?

Po przejściu gry nie ma sensu grać trybu fabularnego.Nie ma czegoś takiego jak fabularne dlc w diablo i nie będzie.Tylko dodatek.

Odnośnik do komentarza

Piekna jest ta gra, ukonczylem 4 razy na 360tce, a mimo tego dzisiaj kupilem na PS4 i znowu oderwac sie nie moge.

Wydaje mi sie ze level wbija sie ciut szybciej i legendarne itemy wyskakuja czesciej. Szkoda, ze nie moglem pograc z nikim online, ale jezeli ktos uwielbia tego typu gierki to moze lykac smialo, nawet jak spedzil z gra sporo czasu na poprzedniej generacji!  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Legendy dropią pięknie. Wczoraj pod koniec pierwszego aktu podszedłem do jakiegoś randomowego śmiecia (sterta ciał czy coś) i bach wypadła legenda - Zweihander. Gra się świetnie, wcześniej grałem na blaszce, jednak nie ma co porównywać. Tu jest feeling fajnej arcade'owej gierki a nie śmiesznego klikacza. Przeszliśmy z żoną do połowy 2 aktu i bawimy się znakomicie. Jakby ktoś w przyszłości chciał z nami pograć, to zapraszajcie (napiszcie w zaproszeniu, że z forumka) :)

Odnośnik do komentarza

 

Po przejściu gry nie ma sensu grać trybu fabularnego.Nie ma czegoś takiego jak fabularne dlc w diablo i nie będzie.Tylko dodatek.

 

 

Jest sens, bo po imporcie sejwa z PS3 nie przechodzą trofea ;) O dodatek mi chodziło, w sensie, że wyjdzie jakiś kolejny akt z kontynuacją historii.

 

To jeszcze jedno pytanie odnośnie trybu przygodowego. Czy jak ukończę wszystkie zadania w danym akcie i jak wpadną nagrody. To gdy kolejny raz włączę ten tryb to będę miał te same zadania? Czy to się generuje losowo?

Odnośnik do komentarza

 

 

Po przejściu gry nie ma sensu grać trybu fabularnego.Nie ma czegoś takiego jak fabularne dlc w diablo i nie będzie.Tylko dodatek.

 

 

Jest sens, bo po imporcie sejwa z PS3 nie przechodzą trofea ;) O dodatek mi chodziło, w sensie, że wyjdzie jakiś kolejny akt z kontynuacją historii.

 

To jeszcze jedno pytanie odnośnie trybu przygodowego. Czy jak ukończę wszystkie zadania w danym akcie i jak wpadną nagrody. To gdy kolejny raz włączę ten tryb to będę miał te same zadania? Czy to się generuje losowo?

 

Dodatek dopiero wyszedł,więc w ciągu najbliższych dwóch lat nowego bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi - tryb Hardcore odblokowuje sie dopiero po przejsciu gry ?

 

Edit: dopiero zauwazylem przycisk przy tworzeniu postaci - chcialem sprobowac tego trybu szamanem, jakies porady, czy na normalu nie ma problemow raczej ?

Ktos ma swoja postac w tym trybie i chcialby czasami pograc ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W podstawie D3 maksymalny lvl wbijało się gdzieś za trzecim przejściem całej fabuły, jeżeli dobrze pamiętam.

 

Odnośnie dropienia brązowych i zielonych itemów, to zauważam że więcej leci ich w szczelinach niż podczas wykonywania zleceń. Warto też spędzić chwilę u blood shard tradera. Wczoraj mając jakieś 400 odłamków zakupiłem legendarną klatkę dla barba

http://us.battle.net/d3/en/item/immortal-kings-eternal-reign

oraz trzy inne brązowe rzeczy.

 

Dzięki temu mając jakiś 45 paragon lvl zostają mi już tylko dwa żółte przedmioty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...