Skocz do zawartości

Watch Dogs


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat chodziło mi o Votca post ;)

:*

 

Wiem, ze tak to zabrzmialo, ale nie moge przebolec tego dema E3, bo pod jednym wielkim znakiem zapytania postawilo to jeden z najbardziej przeze mnie wyczekiwanych gier na PS4 - The Division.

 

A gre ogram bankowo juz niedlugo, tylko sesja musi byc za mna. Gra bedzie w przedziale 150-100 zl i akurat po E3 bedzie na nia czas ;)

Odnośnik do komentarza

HOLY SZIT.

 

Ale padaka z tej gry, typowy średniak.. Porównanie grafiki z ultra na PC i E3 2012 urwało mi głowę.

 

Ta gra powinna być skasowana i wymazana z pamięci gracz, albo premiera przesunięta na 2016 rok.

 

Żal mi niestety osób, które np. zamówiły preorder na nextgeny za 279zł :D

 

Ubisoft sobie zakpił z klientów, na których zarabia grube miliony sprzedając im swoje tasiemce.

 

Dostałem za darmo klucz do wersji PC ale już poszedł na allegro, nie zamierzam grać w tego szrota, czekam na GTA5 @ PS4.

Odnośnik do komentarza

HOLY SZIT.

 

Ale padaka z tej gry, typowy średniak.. Porównanie grafiki z ultra na PC i E3 2012 urwało mi głowę.

 

Ta gra powinna być skasowana i wymazana z pamięci gracz, albo premiera przesunięta na 2016 rok.

 

Żal mi niestety osób, które np. zamówiły preorder na nextgeny za 279zł :D

 

Ubisoft sobie zakpił z klientów, na których zarabia grube miliony sprzedając im swoje tasiemce.

 

Dostałem za darmo klucz do wersji PC ale już poszedł na allegro, nie zamierzam grać w tego szrota, czekam na GTA5 @ PS4.

 

 

Aha, nie grałeś tylko oceniłes po filmiku/porównaniu ultra PC i e3 2012... Prawdziwy z Ciebie gracz!

Widziałem screeny z PC ultra + dodatkowe modyfikacje w configu i gra wyglada oslniewająco. Na neogafie gosciu wrzucał screeny. Pomijam fakt, że potrzeba potwora, a nie PC aby to odpalić solidnie... 

Odnośnik do komentarza

HOLY SZIT.

 

Ale padaka z tej gry, typowy średniak.. Porównanie grafiki z ultra na PC i E3 2012 urwało mi głowę.

 

Ta gra powinna być skasowana i wymazana z pamięci gracz, albo premiera przesunięta na 2016 rok.

 

Żal mi niestety osób, które np. zamówiły preorder na nextgeny za 279zł :D

 

 

(pipi)a kolejny. Grafika gorsza, ale jako całość dobra, a gra bardzo dobra. Różnorodna, dużo skradania, fajny gęsty klimat mnóstwo rzeczy do zrobienia, fajnie odwzorowane miast. Recka z PSXa moi zdaniem świetnei oddaje tą grę.

 

Normalnie Szejdi jakbym nie kojarzył Ciebie to pomyślałbym, że jeteś gimberem z jakiś gier online.

 

Bardzo dobra gra, która nietety miała pecha, że wyszła na równi z Mario Kart.

 

Dobra już nie bronię bo pomyślicie, że jestem z Ubi szpiegiem. Spadam npiglądać GP Czech, a potem, jak pozwolą to partyjka w MARIO KART EEEEIJT!

Odnośnik do komentarza

Czuję się po prostu oszukany, bezczelnie oszukany. Jeżeli ujdzie to Ubisoftowi na sucho to te praktyki się powtórzą, chociażby przy premierze The Division.

 

Nie jest to spowodowane brakiem mocy konsol (na szczęście) tylko brakiem zdolności programistów albo olewczym podejściem Ubi i skokiem na moją kasę.

 

Myślę, że spora leży w fakcie iż gra była wydawana na PS3 i X360, które ciągną wszystkie nowe produkcje do dołu.

 

No ale widzę, że wszystko na ten temat zostało już tutaj napisane, także kończę swoje marudzenie.

Odnośnik do komentarza

Bo nie jest to "true next-gen experience" a takiego chciałem kupić i takiego zapowiadał producent. Nie ma, więc nie kupuję :) Ta gra mogła wyjść 3 lata temu, nie ma ani jednego powodu, żeby tak nie było, wyglądałaby tak samo i na starych PC i na PS3/360. Teraz otrzymalibyśmy WD2, które byłoby lepsze pod każdym względem (albo gorsze, jak AC2).

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

Bo gosciu edytowal kilka opcji w configu, textury na ultra i pare innyc opcji, ktore na PC domyslnie sa niedostepne - nie wiedziec czemu. Jest na neogafie info i na polskich stronach rowniez. Zzera to strasznie zasoby, ale jak widac oplaca sie. Nie do konca legit method :D

 

Powinny byc te opcje do wyboru od razu, moze patch to naprawi...

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza

Yebaki z Ubisoftu zablokowali kung-fu Aidena. Jednak komus udalo sie shackowac gre:

 

 

 

W 1:10 ewidentnie widac poze rodem z Matrixa

 

W 1:30 Aiden pokazuje cios "punkt trzy, glowa w scianie"

 

W 1:50 Aiden plynnie przechodzi z obrony do znakomitego stylu Żurawia.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polecam ciekawy tekst, nie mojego autorstwa: http://zagraceni.pl/watch_dogs-ale-ta-gra-jest-dobra
W dodatku wkleję swój post z forum Nikogo, pod którym wciąż się podpisuję:

Koniec II aktu u mnie już. Za(pipi)iste klimaty blokowisk, niggersów, melin, ćpunów, prostytutek i ciemnych interesów żywym towarem. The Wire jak w mordę strzelił. Jest mocno, aż dziwne że to produkcja od Ubi. Walka i kombinowanie na realistycznym poziomie trudności na plus, model jazdy całkiem znośny - mimo początkowej niechęci przyzwyczaiłem się już i miło się śmiga. Dobra fizyka ręcznego i podsterowności na zakrętach! Grafika pokazuje pazur gdy się człowiek zaangażuje w rozgrywkę. Największe zaskoczenie - miasto. Fantastycznie nawalone jest tu detalami. Czuć rękę artystów z Ubi. Elementy futurystyczne wplecione w meliniarstwo niczym ze współczesnego Detroit. Aż dziwne, że jest to o ile nie ponad to co pokazuje Rockstar, to bardzo ale to bardzo na podobnym poziomie dopracowania.
Na prawdę nie żałuję, że się nie poddałem fali hejtu z Internetów.

GTA V było trochę IMO zbyt komiksowe. Brakowało mi tego brudu z czwórki. W W_D Ubi mocno skoncentrowało się na aspekcie +18, co może dziwić patrząc na poprzednie produkcje wydawcy (Assassyn wbrew pozorom nie miał dużej ilości dup w grze). Rozwaliła mnie na pewno akcja z 

 

przedszkolanką szukającą orzechów u pewnego niggersa

 

Człowiek, gra i gra. Ciężko przestać myśleć o tej grze. Zupełnie jak w przypadku pierwszego Assassyna na X360, którego zagrywałem pomimo wszechobecnego hejtu, a który dostarczył mi takie pokłady miodu, że skończyłem go 3 razy. 

btw. poziom realistyczny w W_D jest świetnie wyważony; Kilka kulek i wczytuje się checkpoint. Trzeba kombinować. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...