Skocz do zawartości

Watch Dogs


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

ale znajdzki i synchronizacje wież omijam, nie jara mnie takie sztuczne przedłużanie zabawy, bawię się póki co głównie w fabułe, misje poboczne pokroju baz gangsterów itp. - to co mi leży bliżej klimatem do SC właśnie..

 

wniosek - każdy znajdzie coś co mu bardziej podejdzie :)

Odnośnik do komentarza

Ależ mnie denerwuje to narzekanie na Watch_Dogs. Denerwuje, bo choć - nie oszukujmy się - dostaliśmy grę, która nie wygląda tak, jak nam zaprezentowano podczas E3 2012, to jednak to naprawdę świetny tytuł, i mówię to zaledwie po 3-4 godzinach grania. Co ciekawe, przeszedłem do tej pory tylko ... samouczek, i od razu zacząłem się bawić wszystkim tym, co gra oferuje. A jest tego mnóstwo. Misji pobocznych jest od groma, są zróżnicowane i zwyczajnie interesujące. Gra ma dużo do zaoferowania oprócz fabuły, klimat wylewa się z ekranu a nastawienie na stealth bardzo mi odpowiada. Trochę taki Splinter Cell z hakowaniem i Maxem Paynem w otwarty świecie - najprościej ujmując.

 

Gram na PS4 i wizualnie jest dość nierówno . Gra daje radę w pomieszczeniach (już sam początek, stadion i jedna z mocy wywołujących... sami zobaczycie. Wygląda to bardzo dobrze i sprawia, że czuć, że to PS4 , a nie PS3) i w mieście przede wszystkim w nocy, a szczególnie w nocy z deszczem - wtedy wygląda pięknie i szczerze - w bardzo zbliżony sposób do tego, co widzieliśmy na E3 2012. Co innego w ciągu dnia-  wówczas mamy trochę podciągnięty poziom z GTA5 z PS3... czyli i tak lepiej. Rozdzielczość tekstur i efekty / filtry robią swoje. W każdym razie jeśli chcecie zobaczyć poziom next-gen, jaki mamy w Infamous, Killzone czy (wbrew pozorom!) NFS: Rivals, poczekajcie na noc w deszczu.

 

I tu własnie jedna ważna rzecz: ewidentnie sceny nocne z deszczem były pokazane na trailerze, bo to właśnie te momenty w grze wyglądają najlepiej. Nie dopracowany jest dzień, i tutaj: albo dostaniemy jakiś patch, który coś zmieni (bo Ubi się zaniepokoi buntem graczy, który narasta), albo ...cóż - to, co powinniśmy zobaczyć w 1, zobaczymy Watch_Dogs 2, której możemy być pewni na 100% . jest się czym martwić? Chyba niekoniecznie.

 

To naprawdę dobra gra, z masą zawartości, jedyny sensowny (poza AC4, który wygląda o niebo gorzej od WD) sandbox na nowej generacji. Kupujcie, bo się nie zawiedziecie. Choć to gra, która czerpie garściami z GTA, to tak naprawdę przedstawia zupełnie różny styl rozgrywki , typ misji, zadań pobocznych czy osi fabularnej. Warto dać szansę, przestać narzekać i zagrać. 

 

I na koniec - to ewidentny Cross-Gen. Widać, że niezbędne było przycięcie poziomu grafiki względem tego co na był prezentowany na E3 2012, bo PS3/X360 by tego zwyczajnie nie uciągnęły, trzeba było więc zastosować kompromis. Pozostaje przyjąć to do wiadmości, i cieszyć się, że nowe gry Ubi (The Crew, The Division) są planowane już tylko na next-geny, co przestanie wymuszać takie cięcia jak w W_D . Moim zdaniem WD też powinna być już tylko na PS4/X1/PC , wydanie jej na PS3/X360 było tylko skokiem na kasę, ale łatwo tak mówić, gdy się next-gena posiada. W_D 2 spełni nasze oczekiwania wizualne, ale W_D już i tak spełnia oczekiwania gameplayowe, więc przestańcie myśleć o zwiastunie z E3 tylko po prostu włączcie grę, a wsiąkniecie na wiele godzin. Wracam do gry, a jesli posiadacie PS4/X1, po prostu ją kupcie i zróbcie to samo :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie oszukujmy się. WD to taki pastgen z kilkoma sprytnymi sztuczkami graficznymi, aby wyglądało jak next gen. Gra oczywiście dobrze się sprzeda, gdyż jest nastawiona na tkzwany m.....h, i rynek zaleje jeszcze więcej podobnych produkcje, które wyprą naprawdę ciekawe pomysły, które kolejno pójdą z marszu do pieca. Niemiałbym nic przeciwko, niech sobie będą takie gry, ale dlaczego, do kur.y nędzy, nie zrobili jeszcze kontynuacji BG&E 2 tylko klepią sto assasynów, a teraz pewno będą klepać sto WDogów, a BG&E dalej będzie w ciemnej pupie, niech będzie jakaś równowaga, a takowej brak - nawet Raymana Legends upodlili pod niedzielniaków - główna ścieżka to jakaś kpina.

Nie będę się dalej rozpisywał, kto mądry, ten zna odpowiedź, szkoda tylko, że ludzie tak łatwo dają się manipulować.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

ja juz ponad chyba 10h mam nabite i bawie sie swietnie, tak jak swietnie bawilem sie przy gta V choc akurat do gta bylem uprzedzony i po IV mialem przesyt ale ogolnie chistoria mi podpasowala i bawilem sie niezle.....

Wracajac do WD nie zaluje ani chwili z ta gra i na 100% szarpne sie na platyne :)

 

btw jezeli ktos ma ps3/x360 a nie ma ps4 lub Xone tez niech smialo lyka, uwierzcie bedziecie sie bawili przednio tylko przestancie porownywac do gtav bo WD ma swoje zalozenia i klimat:) a dodatkowo nie wiem jak w polsce ale tu w uk widzialem juz mase kopii na ps3 i x360 grubo ponizej 30funia....

 

btw 2 jak bylem w centrum miasta 27go w jednym ze sklepow sieci GAME to mialem ubaw bo kolejeczka byla jak po swieze buleczki i tylko ludki biegaly i dosnosily z magazynu kopie...;) a ja z kulturka skoczylem do Smyth's Toys i bez zadnej kolejki wymienilem dwa starsze tytuly na WD ;P

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

No ja tez robie skok na platyne chyba. Dawno nie czulem takiej checi gry i radosci z niej. Oststnio chyba przy GTA5 :DDDD Koncze drugi akt jesli chodzi o glowny watek i jest bardzo dobrze. Az zal ze po nim zostanie tylko 9 glownych misji. Zbieram te hotspoty, robie misje poboczne, przypadowe przestepstwa mam juz 20/20 :) Rozegralem juz z 20h bankowo i mam 34% gry ukonczone. Myslalem ze Far Cry 3 to jedyna dobra gra jak ubi potrafilo stowrzyc ale na szczescie sie mylilem.

 

Jak ktos skonczy fabule to niech tylko potwierdzi dla formalnosci ze mozna dalej pykac we free roomie bo nie wiem czy yebnac wszystkie poboczne do konca kampanii czy zostawic sobie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem w końcu dziś 2 h i mi na razie gra się bardzo podoba. Bawiłem się w poboczne aktywności i na plus zagadki szachowe :D Mała rzecz ale mnie strasznie wciągnęła. A i hakowanie online też daje masę frajdy. W weekend będzie na pewno grane :)

Odnośnik do komentarza

Poziom trudności na Trudnym, z min. aimem, jest momentami na prawdę trudny jak na Ubi. Szczególnie czuć to w pobocznych np. konwój. Jak nie upilnujemy i pozwolimy wezwać posiłki, które często przyjeżdżają od pleców, albo flanki i wdamy się w strzelaninę to jest momentami b.ciężko. Lepiej uciec czasami :P Gra na prawdę mnie wciągnęła i jest tyle fajnych rzeczy do zrobienia, że czasem patrzę na mapę w promieniu 50m od siebie i nie wiem od czego zacząć. Postać się rozwija i to czuć, jest to wręcz b.potrzebne. Nie da się na tym poziomie grać nonszalancko, trzeba wykorzystywać wszystko co oferuje gra - hakowanie, gadżety, osłony, cichą eliminację, koncentrację. Na pewno jeszcze długo się pobawię. Duża dowolność w osiąganiu celów to też duży +. Możliwe, że pokuszę się o platynę :)

Odnośnik do komentarza

Poziom trudnosci wplywa jakos na osiagniecia ? Gra pomimo wielu bledow, nierownosci graficzny wciaga. Masa zawartosci, calkiem niezle misje poboczne (bardzo podobne do tych z Saints Raw - wczoraj godzine spedzilem na jedna z wariacji od dealera ^^) przejmowanie kryjowek - ogolnie chce sie grac! Niektore osoby poniosla troche wyobraznia, ze feeling ze strzelania podobny jest do tego z Maxa Payne'a, ale wstepnie jak dla mnie mocne 8/10 - bawei sie na pewno lepiej niz przy AC czy Infamousie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Trzeba bylo ich powycinac a nie uciekac :P

 

Ogolnie mam wrazenie ze w trzecim akcie misje staja sie coraz dluzsze. Zrobilem chyba 3 albo 4 misje z trzeciego aktu ale na mega plus ze

 

Ogolny opis miejscowki a nie fabuly:

 

przenosimy sie na wioche. Gory, laki, lasy, pelno jezior. Fajna odskocznia i mimo ze mapa nie jest jakos gigantycznie duza to jest niezle urozmaicona i ciezko sie nudzic.

 

 

Teraz juz ta fabula jest mocno rozbudowana i chyba troche sie pogubilem. Glowny sens dalej jest zachowany ale te poboczne watki, nowi bohaterowie wprowadzaja troche zamieszania.

 

Gra wciaga strasznie, kolejny dzien stracony przy konsoli :( Jest obecna ta taka regula 'jeszcze tylko to i wylaczam'.

Odnośnik do komentarza

Trzeba bylo ich powycinac a nie uciekac :P

No ale było napisane zabij wszystkich albo ucieknij. Próbowałem z 20 razy w końcu jakoś fartem zgubiłem pościg na moście jak go złożyłem, zagłuszyłem na 15 sek hejhopter i ukryłem się w garażu, który akurat był fartem koło mnie. Fajna akcja , szkoda, że z 30-40 min na powtórki straciłem :€

 

Gra bardzo dobra ale niestety dossałem się do multi w MK8 i biedne WD dostają bardzo mało czasu.

 

Czy wszystkie aktywności dodatkowe można robić po fabule?

Odnośnik do komentarza

@up

Osobiscie mam juz ok. 20h na liczniku i przymierzam sie do skonczenia w dniu dzisiejszym tego sredniaka. Tytul jest dobry ale jesli miedzy innymi brak cienia przy odbiciu swiatla to jest wada na sile to ja wymiekam panie, ewidentnie od hasla next-gen oczekujemy czegos innego.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...