Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Moje odczucia po przejściu, opisana wcześniej w odpowiednim temacie.

 

Łoooo jezu ile ja się naczytałem hejtu i narzekań na tą grę (to nic, że w 80 % przez osoby które gry na oczy nie widziały), że nie taki deszcz, kałuże, wiatr i cienie jak na E3 2012, bleeeeeeee.

 

Kupiłem na premierę, tzn. dostałem na urodziny i bawiłem się świetnie. Po pierwsze UWAGA gra nie jest samograjem! Jest ona dość wymagająca i już nawet na normalu (hard to już wogóle kosmos 1-2 kulki i śmierć) trzeba trochę kombinować, przemieszczać się, używać hakowania i gadżetów. Gameplay jest zróżnicowany jak na sandboxa a szczególny atut to rozgrywa w misjach bliższa znacznie Splinter Cellowi niż klasycznemu sandboxowi. Kolejnym fajnym / innym eleme,ntem są pościgi, których jak się nie opanuje (zaciemnienie, zagłuszanie radiowozów, podiesienie skilla do ukrywania się w alejkach przy zgaszonym silniku i światłach - DRIVE <3 ), to będą flustrujące do końca gry, bo pościgi w innych santboxach ( nawet w mesjaszu sandboxów), są przy tych samograjem.

 

Co do grafiki to mi się podobała (fk nie gram na PC z titanami na pokładzie), na 46 calowej Bravi z serii HX bardzo ładnien to wyglądało, a czasami w nocy przy deszczu to zjawiskowo, przy tym, żadnych spadków animacji. Muzyka też fajna, szkoda, że dużo dobrych kawałków trzeba samemu shakować od ludzi z ich mp3, jednak jazda starym musclecarem przy MKG Invincible czy C.R.E.A.M Wu Tangu to czysty klimacik.

 

Co ważne polecam aby grać najpierw fabułe bo jest dość zakręcona. Przy robieniu pierdyliona misji pobocznych stracicie zapewne wątek. Fabuła jak na gierki to moim zdaniem top , z fajnymi klimatycznymi postaciami, no moża po za głównym bohaterem bo ten jest strasznie nijaki. Wątek główny zajął mi ok 21 h, więc wynik przyzwoity. Patrząc ile w tej grze jest do roboty, to sądzę, że 100 % to spokojnie z 40-50 h.

 

Dla mnie mocne 8/10 , brać, grać, a nie opierać się na opiniach graficznych purystów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam nadal się świetnie bawię, nie wiem co Wam nie pasuje. Z przyjemnością się gra, nic nie robię na siłę, strzela się bardzo fajnie, składanie bardzo fajne, no i hakowanie szczególnie w pościgach jest to fajne.

 

Denerwują trochę bugi, ostatnio trafił mi się taki, że policja nie mogła mnie zgubić, ciągle byłem poszukiwany... Restart pomógł.

 

Za to hakowanie ludzi przez internet to mistrzostwo. Dzisiaj widziałem na streamie jak koleś zaczął hakować i wszedł ja budkę telefoniczną, a osoba hakowana nie mogła go znaleźć mimo, że z 5 razy zatrzymała się przed budką xD hakowanie powiodło się xD jeszcze takiego numeru nie widziałem, trzeba będzie wypróbować ;-)

 

Wysłane telepatycznie z G2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do tych co nie moga znalezc hot spotow dajcie najblizsze przyblizenie na mapie i wtedy poszukajcie.

Ostatnie piosenki sa po skonczeniu fabuly jak komus brakuje.

Picie jest faktycznie przesadzone kto to wymyslil zeby taka trudna gierke przechodzic z 3 typami do 10 lvl ,w dodatku nie moc restartowac i spamowac wykrywaniem przestepstw uniemozliwiajacego grania w ta mini gierke, odpuscilem to bo szkoda mi bylo czasu i nerwow :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Największa bzdurą w tej grze są szefowie gangów... Kto wymyślił, że szefów gangów trzeba obezwładnić, nie zabić, obezwładnić. Resztę ich świty można wyciąć w pień, ale ich obezwładnić... No kpina jakaś, to samo tyczy się konwojów, kolesie na środku autostrady we dwóch do mnie strzelają, a ja muszę podbiec do jednego i drugiego i przywalić im pałką... Nie raz tak miałem, że dobiegałem do pierwszego i drugi cel mnie w trakcie obezwładniania zabijał...

Odnośnik do komentarza

Największa bzdurą w tej grze są szefowie gangów... Kto wymyślił, że szefów gangów trzeba obezwładnić, nie zabić, obezwładnić. Resztę ich świty można wyciąć w pień, ale ich obezwładnić... No kpina jakaś, to samo tyczy się konwojów, kolesie na środku autostrady we dwóch do mnie strzelają, a ja muszę podbiec do jednego i drugiego i przywalić im pałką... Nie raz tak miałem, że dobiegałem do pierwszego i drugi cel mnie w trakcie obezwładniania zabijał...

Dokładnie rozumiem ten "ból" :P Sam nie raz nie dwa się męczyłem z tym w połączeniu z najwyższym poziomem trudności to w nie jeden włos z głowy spadł i zdążył osiwieć. :D Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Najlepsze w obezwladnianiu jest to ze I tak koles lezy na glebie jakby dostal kilka kulek XD. Ogolnie misje poboczne nie sa jakies tragiczne ale chyba dam sobie spokoj jak odblokuje wszystkie skille w drzewku. Jest za to tlusty aczik za 100gs :)

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Widzialem ze za Fixer Contracts dostaje sie kase a nie XP wiec narazie sobie odpuszczam I skupilem sie na konwojach.

Nie dasz rady wszystkiego odblokować bez dodatkowych misji które dają XP, chyba, że będziesz cisnąc w multi które chyba daje XP które liczy się w singlu.

 

Przy okazji się zapytam posiadaczy PS4, czy Wam też share w ogóle nie nagrywa? Ja dopóki sam nie uruchomię to nie nagrywa mi ostatnich 15 minut, a jak już zacznie to nagra mi jeden klip 15 minutowy i potem znów się zatrzymuje i nic nie nagrywa... W ten sposób wiele fajnych sytuacji z hakowania innych graczy przepadło...

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz zapisać ostatnie 15min to wciskasz raz share i wciskasz kwadrat, jeżeli chcesz zacząć nagrywanie w danym momencie wciskasz dwukrotnie share.

Chodzi o to, że nie nagrywa mi nic (nie ma kwadratu i w miniaturce leci fragment zapisany już kiedyś wcześniej, albo fragment z innego dnia :S). Poza tym wiem jak SHARE powinien działać (ale nie działa :( ).

 

@Maciomaniak - mi się lepiej grało w W_D niż w GTA V

Odnośnik do komentarza

 

Jak chcesz zapisać ostatnie 15min to wciskasz raz share i wciskasz kwadrat, jeżeli chcesz zacząć nagrywanie w danym momencie wciskasz dwukrotnie share.

Chodzi o to, że nie nagrywa mi nic (nie ma kwadratu i w miniaturce leci fragment zapisany już kiedyś wcześniej, albo fragment z innego dnia :S). Poza tym wiem jak SHARE powinien działać (ale nie działa :( ).

 

@Maciomaniak - mi się lepiej grało w W_D niż w GTA V

 

Niestety ale większość ludzi ma problemy z share, nie wiadomo kiedy to naprawią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...