Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Nie mogę znaleźć jednoznacznej informacji odnośnie dodatków. Obecnie w sklepie jest promocja na nie i chyba się skuszę, ale nie wiem co kupić.

W sklepie są dostępne 3 pozycje:

  1. Watch_Dogs – Bad Blood (PS3 and PS4) - 25,20 zł
  2. Watch_Dogs – Conspiracy (PS3 and PS4) - 10,50 zł
  3. Watch_Dogs – Season Pass (PS3 and PS4) - 42 zł

Zawsze wydawało mi się, że season pass zawiera wszystkie dodatki, ale jeżeli wyszły tylko 2, to sumarycznie taniej wychodzi kupić 2 dodatki osobno niż season pass.

Wiecie może co więcej dostaję kupując season pass w porównaniu do kupna 2 dodatków osobno? Opis w sklepie jest mało konkretny, a wyszukiwanie w google'u nie daje mi odpowiedzi, które utwierdziły by mnie na 100%, co jest lepiej kupić...

Odnośnik do komentarza

Season pass dodaje jeszcze jakieś stroje, bronie i inne pierdoły. Jak się przypomnisz wieczorem, to zrobię screena wszystkich dodatków (plików) jakie wchodzą w skład SP. Sam kupowałem jakiś czas temu SP i pobrało mi ze 20 różnych plików poza dwoma fabularnymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza

Z poziomu konta na stronie www, pokazuje mi takie coś po zakupie SP:

 

 

  • WATCH_DOGS™ Przepustka Sezonowa
  • WATCH_DOGS™ Broń - M1 SMG
  • WATCH_DOGS™ Strój gangstera z lat 20'
  • WATCH_DOGS™ Broń: Auto-6
  • WATCH_DOGS™ Ubranie cyberpunkowe
  • WATCH_DOGS™ Strój agenta Blume
  • WATCH_DOGS™ Atut do broni Blume
  • WATCH_DOGS™ Strój Chicago South Club
  • WATCH_DOGS™ Atut - Mistrz kierownicy
  • WATCH_DOGS™ Conspiracy!
  • WATCH_DOGS™ Premia baterii DedSec
  • WATCH_DOGS™ Strój DedSecu
  • WATCH_DOGS™ Misje na wyłączność
  • WATCH_DOGS™ Zlecenie - Charakterystyczny Strzał
  • WATCH_DOGS™ Strój Viceroya
  • WATCH_DOGS™ Zlecenie - Pałac
  • WATCH_DOGS™ Ulepszenie hakowania bankomatów
  • WATCH_DOGS™ Zlecenie - Przełamanie
  • WATCH_DOGS™ Atut - Ekspert ds. pojazdów
  • WATCH_DOGS™ Bad Blood!

 

Oprócz nowych wątków fabularnych z tych dwóch dodatków są nowe bronie, stroje, dodatkowe misje (zadania), ulepszenia itp.

Jak widać SP oferuje więcej, pytanie tylko czy to "więcej" interesuje Ciebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

W końcu po kilka miesiącach i ja rozpakowałem z folii WD i odpaliłem. Jestem co prawda jeszcze w 1 akcie, po kilku głównych misjach i kilku pobocznych wątkach ale jak na razie gra mi się naprawdę dobrze. Sam zarys fabuły jest dobry i mam nadzieje, że będzie tylko lepiej. Samo hakowanie, strzelanie też jest w porządku. Szkoda tylko, że faktycznie prowadzenie auta zostawia wiele do życzenia. Mimo wszystko gra ma potencjał i przynajmniej do tej pory sprawia dużą frajdę.

 

/ Tak w ogóle to ile Wam zajęło przejście fabuły? Wystarczy na ok 20h?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

He he - mi ciągle zajmuje :P

Na PS3 ukończyłem drugi akt, na chwilę porzuciłem grę, a później z głupoty usunąłem save'y do wszystkich gier, więc i przygody Aidena musiałem rozpoczynać od nowa. Teraz zrobiłem chyba 10/15 misji z aktu drugiego (oraz większość czyszczenia popierdółek na mapie) i... znów kupiłem PS4, a tam też mam W_D, więc zacząłem fabułę i na tej konsoli - ciekawe, czy kiedyś to skończę :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

No główny wątek zły nie jest, problemem są tylko nudne i powtarzalne aktywności poboczne w hurtowej ilości (choć polecam hakowania domostw itp - masa świetnych zdarzeń i scenek).

Graficzka i bohater jak najbardziej spoko, po prostu większość ludzi miało za złe UBI za ściemniany marketing, więc hejt poszedł z automatu, nie było wybacz.

Jak ktoś podchodzi do tej gry z otwartym umysłem i bez uprzedzeń to dostanie naprawdę solidnego sandboxa z przedziału 8/10.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Po dawno skończonej  (i splatynowanej) dwójce odpaliłem pierwszą część. Miałem podejście na premierę, ale na ps3. Wtedy gra szybko mnie odrzuciła i sprzedałem. Wrażenia: gra nieco się zestarzała. Model jazdy jest złem wcielonym. Świetnym elementem rozgrywki jest natomiast strzelanie. No, i hakowanie. Niby prosta sprawa, ale wciąga i stanowi ciekawy patent. Zobaczymy, jak będzie dalej. Póki co gra się fajnie. 

Odnośnik do komentarza

Słabo to widzę, skoro grasz w to po nowszej części... Mimo nie pasującego mi klimatu dwójki, trzeba przyznać, że wszystko jest tam bardziej rozbudowane i uboższa pod tym względem jedynka może zniesmaczyć.
Strzelanie wraz ze spowolnieniem czasu jest świetne w W_D - to fakt. Jazda samochodem to patologia w obydwu częściach identyczna - tu nie zmieniło się nic.

Odnośnik do komentarza

Ale brakuje mi takich motywów w innych grach. Mogli by (ubi) zrobić grę z robotami, które można by hakować i wykorzystywać do wali itp. (Jak jeden z elementów - mocno uproszczony oczywiście w fallout 4). 

Faktycznie dwójka była kolorowa i mocno rozbudowana i dla mnie było to takie takie mocne 9/10. Bawiłem się świetnie nie trafiając na żadne bugi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.