Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z tymi pkt umiejętności... zostały mi do zakupienia 4 skille mam 1 pkt zdolności i 44 lvl.... czyżby po 45 lvl wpadało 3pkt skilla co poziom? ps. gangi zaliczone ofkozz ;)

nie masz się czym martwić, mi też coś nie pasowało, jak podliczałem w okolicach 40 poziomu. Oczywiście wszystko zdobyte bez problemu, chyba nawet 1 pkt mi został...

Odnośnik do komentarza

Ale ta gra jest słaba, wszystko sie swieci jak psu jajca, żebyś przypadkiem nie stracił 10 sekund na myślenie xD moze z czasem historia sie rozkręci ale mieli tyle możliwości na scenariusz a oni pojechali klasycznie do bólu bleee

Rozkręci, rozkręci byle byś nie robił pobocznych w trakcie, bo ci się wszystko pokręci. Co do świecenia to obowiazkowo trzeba mieć schowanego profilera czy chodząc czy jadąc bo wtedy faktycznie wsio się strasznie świeci.

Gra ma fajny klimat.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie mega zaskoczenie na plus. Wciągająca gierka i nawet powtarzalność misji pobocznych mnie nie raziła(może dobrze,że nie grałem w AC od kilku lat).
Jedyne tak naprawdę do czego mogę się przyczepić to puste miasto.Widać,że to tytuł cross-genowy i już po zwiastunach widać,że ten nowy silnik assasina generuje więcej npc'ów,bo na starym w W_D jest troche bieda.

Dobrze,że strzelanie daje dużo frajdy i nie jest tak drętwe jak w GTA,gdzie strzelaniny są nudne i bez polotu.Tu dochodzi jeszcze hakowanie urozmaicające wymiany ognia.

Daję okejkę potencjalnemu sequelowi tak za 2 lata.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem... Dla mnie zbyt dużo się dzieje na ekranie - napaćkane na mapie, na HUDzie, co mnie strasznie rozprasza i nie wiem za co się złapać. Fabuła napompowana jakimś mściwym pierniczeniem o niczym. W 1h wykupiłem najlepsze bronie i w sumie nic i nikt mi nie straszny, ale ostatnio każda gra UBI jest przesadnie łatwa więc standard w sumie jak dla tego developera. Model jazdy mnie nie bawi. Hackowanie sprowadza się do puzzli rodem z pierwszego BIOShocka i naciskania kwadratu na wszystkim i każdym. Press square for awesome :P Widzę jakiś tam potencjał. Gra pewnie nabierze lepszych kształtów przy kontynuacji. Możliwe, że będzie tak jak z AC2. Gram na PS3 więc graficznie jest kartofel. Muzyka mnie nie robi. Pierwszy akt męczę. Może potem się gra rozkręci, ale na chwilę obecną to większą radochę miałem ze śpiącymi psami niż z patrzącymi. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem... Dla mnie zbyt dużo się dzieje na ekranie - napaćkane na mapie, na HUDzie, co mnie strasznie rozprasza i nie wiem za co się złapać. Fabuła napompowana jakimś mściwym pierniczeniem o niczym. W 1h wykupiłem najlepsze bronie i w sumie nic i nikt mi nie straszny, ale ostatnio każda gra UBI jest przesadnie łatwa więc standard w sumie jak dla tego developera. Model jazdy mnie nie bawi. Hackowanie sprowadza się do puzzli rodem z pierwszego BIOShocka i naciskania kwadratu na wszystkim i każdym. Press square for awesome :P Widzę jakiś tam potencjał. Gra pewnie nabierze lepszych kształtów przy kontynuacji. Możliwe, że będzie tak jak z AC2. Gram na PS3 więc graficznie jest kartofel. Muzyka mnie nie robi. Pierwszy akt męczę. Może potem się gra rozkręci, ale na chwilę obecną to większą radochę miałem ze śpiącymi psami niż z patrzącymi.

 

Możliwe, że dla osoby co ma milion platyn to wszystko jest łatwe ale akurat WD to chyba najtrudniejsza gra UBI od lat i jedna z trudniejszych gier AAA ostatnich lat.

 

Ja tam nie wiem co wy macie z tym napaćkaniem na ekranie. Chodzicie / jeździcie z włączonym profilerem? Bo jak nie to naprawdę mało co tam się świeci.

Co do fabuły to faktycznie jest oparta o motyw zemsty ale jest w nią też wlepionych kilka innych wątków i intryg, a to wyróżnia ją na pewno od sztampowych fabuł gierek.

 

Aaaaaa widzę, że dopiero pierwszy akt ( to dlatego takisałeś o fabule ;) ), to tak rozkręci się i to bardzo , ten pierwszy jest zdecydowanie najgorszy aha no i po raz kolejny przypominam aby starać się poboczne misje zachować po fabule i skupić się na niej.

 

Ostatecznie jak jednak Tobie nie podejdzie to pi.zgniesz 180 platynę (która ponoć też taka łatwa nie jest) i będxie gi :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie chyba oleje na chwilę obecną poboczne misje, bo już nie pamiętam co się działo w głównym wątku. Nie opłaca się nie włączać profilera więc praktycznie zawsze ekran jest napaćkany ;)

 

No i co tu jest trudne? :P Bullet-time, headzik, headzik, stealth i wszystko pada.  :ninja:

 

btw: da się strzelać z okna samochodu? :P

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Właśnie chyba oleje na chwilę obecną poboczne misje, bo już nie pamiętam co się działo w głównym wątku. Nie opłaca się nie włączać profilera więc praktycznie zawsze ekran jest napaćkany ;)

Czemu się nie opłaca? No chyba, że sybko chcesz uzbierać jakąś olbrzymią sumę siana hakując ludzi, a tak to po fabule pohakujesz sobie piosenki i resztę na platynę. Ja przez całą grę może 10-15 % gry używałem tego profilera.

Co ważne gra zaczęła mi się podobać jakoś od 2 aktu jak przyspieszyła fabuła, a co najważniejsze olałem misje poboczne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja prawie całą grę ze schowany telefonem biegałem, co trzeba włączyć to się włączy nawet jak jest w kieszeni. Dopiero jak szukałem piosenek to biegałem z wyciągniętym profilerem.

 

Zrób screena co Ci przeszkadza na ekranie, ten przesyt informacji, bo jestem ciekaw, przesyt informacji może być w BF4 na normalu, ale nie w W_D.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj też pograłem pierwszy akt troche bo wkręciłem się w hackowanie innych graczy. Rewelacyjna zabawa w kotka i myszkę, zwłaszcza jak koleś przebiega kawałek od murka za którym się chowamy. Oczywiście lepiej być kolesiem który hackuje niż ofiarą ale sam patent rewelacyjny. Sama gra z resztą też bardzo pozytywnie się zaprezentowała, grafa nierówna ale ma momenty gdzie wygląda bardzo realistycznie. Tytuł o wiele lepszy od Wolfa którego ukończyłem niedawno i gdyby nie widmo znanego traileru to zyskałby większe poszanowanie pośród graczy.

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Mnie wkurzało to, że jak zostałem przy atakowany przez jakiegoś gościa online to już musiałem się z nim w to bawić chociaż absolutnie nie miałem na to ochoty;/ Wyjść się nie dało więc zamiast robić misję to łaskawie musiałem czekać aż mnie przeskanuje. NIe śmieszna opcja.

 

No ja od razu to wyłączyłem, też mnie to wkur.viało, zamiast skupić się na mięsku to musiałem uganiać się za jakimiś randomami.

Odnośnik do komentarza

U mnie to samo. Dwóch mnie zaatakowało, to spoko. Pobluzgałem ale szybko ich wytropiłem i posłałem do piachu. Na trzeci atak nie czekałem - wyłączyłem to w pi.zdu.

 

Powinna być opcja wyłaczenia tego w trakcie, dhy wykonuje się misje.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Przecież, to najfajniejsza rzecz w tej grze :P po co to wyłączać? Dla mnie było to spoko jak nagle, pomiędzy NPC, widać jakiegoś cFaniaczka :) Online ogólnie mógłby chodzić sprawnej, szybciej i bez loadingów. W ogóle, to w całej grze jest masa rzeczy do poprawienia także będą mieli co robić przy W_D 2. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

A co w tym złego? Tu bardziej chodziło o pokazanie kto jest sprytniejszy niż "szukanie randoma co mnie hakuje bo mi przeszkadza w grze". Kto lepiej sobie przyswoił miasto i hakowanie, a nie kto komu robi nazłość.

Byłem pełen podziwu jak koleś schował się w sklepie po tym jak z niego wyszedłem i zaczęło się hakowanie, znalazłem go jak miałem pasek na 95% i gdyby nie pozabijał ludzi w środku to bym go pewno nie znalazł.

Innym razem schowałem się na windzie (taka niebieska, często się ją wykorzystuje do wejścia na dach) i jak koleś przebiegał blisko to robiłem zaćmienie, ale pod koniec się zorientował i mnie sprofilował, a że o ucieczce nie było mowy to go zastrzeliłem.

Fajnie się patrzyło na kolesia co biega jak poparzony szukając mnie, a ja sobie przyklejony do samochodu zmieniam strony by mnie nie zauważył.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...