Skocz do zawartości

Watch Dogs


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Już 5.8 nawet :P No nic, jak będzie słaba to sprzedam. Nie widzę problemu, ale kilka osób których opinia mnie interesuje - wyraziło się pozytywnie, więc wątpię żeby było aż tak źle.

Watch Dogs ma rzeszę hejterów i w tym przypadku nie warto zwracać uwagi na ocenę userów metacritic. Tak samo jest z Mass Effect 3 - ocena userów to 5.3 - 5.6.

 

Jedna z ocen:

fwtx5k.jpg

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

diablo 3 tez jest tego przykłądem na pc, na samym początku gra wywalała błąd 3.00.7 czyli przeciążenie serwera, userzy spamowali ocene 3.7

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Auta odbijają się od latarni,w płonącyn aucie Npc grzecznie siedzi i czeka aż auto wybuchnie, opony piszczą na trawie... To ma być dobra gra? Z braku gier na ps4 i wspaniałych recenzjach (psx extreme) ludzie i tak łykną jak młody pelikan

Na podstawie jakiej wersji gry (na jaką platformę) takie masz wrażenia?

Odnośnik do komentarza

Wiesz, nie maiłem na myśli głownie ludzi, którzy kupują watch dogs, że są głupi, nie nie. Miałem na myśli ogólny stan rzeczy, gdzie developerzy i wydawcy niejednokrotnie robią graczy w bambuko, a ci i tak dają się za każdym razem złapać w sieć, nie ważne, że przynęta straciła na jakości. Może gdyby takiego WD kupiła garstka ludu, to kolejnym razem zastanowiliby się i nie robili by graczom wody z mózgu.

Tu się z tobą zgodzę. Ale wychodzę z założenia, że najlepiej sprawdzę sam i wtedy się wypowiem o danym tytule, jeśli pierwotnie mnie interesował, a np ostateczną decyzję o zakupię podjąłem po opiniach ludzi o podobnych preferencjach growych i ogólnym podejściu do gejmingu i rynku gier. A z UBI mam nadzieję, że to ostatnia taka sytuacja, że sami dali ludziom temat do hejtowania.

Odnośnik do komentarza

Swoją kopie zakupiłem wczoraj w M/M za 229, pograłem z 4 godzinki i coś już mogę naskrobać. Powiem odrazu z góry że nie miałem żadnych oczekiwań wobec tej gry, a że na PS4 obecnie straszna posucha to łykam wszystkie premiery. Więc przejdźmy do rzeczy, graficznie jestem bardzo mile zaskoczony, nie jest może to poziom I:SS, ale naprawdę robi dobre wrażenie. Hakowanie, czyli to na czym gra polega - z początku jarałem się wyskakującymy słupkami z ziemi, podnoszącym się mostem czy zmieniająca sygnalizacją świetlną - za każdym razem jak miałem zinfiltrować jakąś baze to najpierw skrupulatnie kamerami oglądałem cały teren, gdzie znajduje się przeciwnik, od której strony mogę go zajść, ale po tych 3 czy 4ech godzinach zwyczajnie mi się to znudziło ( nie wiem może dalej jakieś nowe mechanizmy zostaną wprowadzone - mówie na razie z tego co ograłem ) i teraz za każdym razem po prostu wjeżdzam na baze i wszystkich po kolei likwiduje już nie bawię się w jakiegos hakera bo za dużo czasu to zabiera. Model jazdy - umownie powiedzmy sobie odrazu że ta gra nie miała robić za jakiś symulator, i śmiem twierdzić że bliżej jej do Saint's Row niż GTA i nie chodzi mi tylko o model jazdy tylko o np. jakieś aktywności/misje poboczne typu Madness gdzie koleś podaje Ci narkotyk i jest to seria mini gierek - jedziesz opancerzonym samochodem, zabijasz jakieś demony i zbierasz ich dusze ( mówie WTF ) - a no i do tych trybów jest osobne drzewko umiejętności. Co do misji pobocznych to tak jak z hakowaniem na początku bawiłem się w super Heros'a i jechałem na wszystkie miejsca przestępstw, ale po czasie zaczynają się powtarzać i zwyczajnie robić nudne, a na mapie napaćkane tych aktywności że nie wiadomo za co się zabrać, ale na razie sie skupiam na głównym wątku ew. po przejściu całości skupie się na reszcie.

Jak na razie móge śmiało dać grze taką dobrą 7, ale nic więcej.

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

hmm, też  mi wielki zdziwko - ludzie hejtują, bo nie dostali tego, co było im obiecane. Szkoda jednak, że ten hejt w ocenach i tak nie przełoży się na sprzedaż i szanowne Ubisoft nic nie zrozumie i dalej będzie nas robić w uja - już się boje o The Division i  jak daleko posuną się z kastracją.

 

zachwalający użytkownicy, którzy kupili grę.

- są fanami takiej rozgrywki i po prostu gra im się podoba bez względu na kastracje produkcji -- target tej gry to 80% gimbaza - zresztą jak gta i cal o duty - kur.a sprzedaż będzie bardzo dobra, takie ubi (pipi) się nie nauczy.

- wybulili na grę 250 zl i nie wypada o niej mówić źle buhahahah ^^

 

Pozdro dla posiadaczy WD, niech nie rażą was moje słowa, nie są  one kierowany do wszystkich broń boże.

Milej zabawy tak czy siak.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Ta funkcja działa od startu konsoli bo jest to wymagana przez Sony aby gry były w taki sposób przygotowywane. Zobacz na liście pobierania ile zajmuje to co Ci się pobiera. Tam podawany jest rozmiar właśnie tej pierwszej paczki i jak się ona sciągnie to można już grać a potem reszte pobierane jest w tle i wtedy w czasie gry możesz się natknąć na info że np. ten kontent nie został jescze pobrany. Miałem tak przy COD: Ghost.

Odnośnik do komentarza

Wygląda to tak plik aktualizacji (gotowy do zainstalowania), misję na wyłączność (oczekujące) i watch dogs ( w trakcie pobierania). Tyle że z tym głównym plikiem to tak po zaczeciu pobierania widziało 20000MB z hakiem do pobrania po czym po chwili przeszkodziło na 3500 z hakiem i pobiera się, ale te 3,5GB pobiera się jakby to było te 20GB za długo jak na 3,5. Myślę że mnie zrozumieliscie :P

Odnośnik do komentarza

Ja kompletnie ludzi nie rozumiem. BF4 podobno padaka i podobno do dzisiaj niegrywalna. Międzyczasie ta sama grupa osób zakupuje premium i pyta się czy nowe dodatki będą za free czy może nie...
Chcemy dobrych gier, dobrze wyglądających i wartych 279 zł na premierę. Jak Sony dało ciała z Killzone 2 połowa internetu prawie szturmowała centralę w Tokio za kłamstwa, oszukiwanie ludzi etc.

Jak obecnie to samo robi Ubisoft, połowa hejterów zmienia zdanie bo w sumie grafika nawet niezła i takie tam "bo nie ma w co grać". Tu nie chodzi o grafę, czy gameplay ale traktowanie gracza jako dojrzałego człowieka. Przy takiej postawie będzie dymanko na żywo bez znieczulenia. Ciemnota i tak to łyknie przecież...
 

Edytowane przez da$io
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Widzę, że na metacritic panuje nienawiść wśród graczy wobec tego tytułu. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć ocen poniżej 5/10. Widywałem gorsze gry z wyższymi ocenami. Z resztą część z nich nawet tego nie ukrywa, przez co ocena traci na wiarygodności.

Odnośnik do komentarza

Oj Watch_Dogs zdecydowanie odpada do ogrania na teraz. Pogralem chwile na PC w ustawieniach Ultra i dvpy nie urywa w ogole. Gameplayowo wyglada przyjemnie i mam nadzieje, ze Chicago bedzie ciekawie zrealizowane.

 

Na liste do ogrania jak najbardziej wpada, ale dopiero po sesji. Do tego czasu jeszcze stanieje.

 

Hahha. Dupy nie urywa? Widzialem screeny graczy z wersji Ultra z na maxa AA i AF + inne bajery. Wyglada to wrecz swietnie wiec chyba Twoj komp nei daje rady ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...