Skocz do zawartości

Watch Dogs


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Ocena gry w psx extreme chyba wola o pomstę do nieba. Z tego wynika że Panu piszącemu takie błędy jak;

 

Zerowy model jazdy

Doczytywanie na galkach ocznych textur

Cienka jak dupa komara fabuła

Grafika jedynie pokazuje pazur w nocy, bo za dnia poziom graficzny gtav

 

A jeszcze przed recenzją parę zapowiedzi wstecz sami narzekaliscie na poziom graficzny. Ubi dało wam za dużo Nexusów?

Na oczach innych pismakow nie wypadało dać niższej oceny?!

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

Pamiętasz jaką ocenę zgarnął Dark Souls 2 mimo, że okazał się takim samym technicznym bublem jak WD ? Najwyraźniej w przypadku niektórych gier nie wypada/nie można wystawić realnej oceny, gdzie w innych grach piętnuje się słabą oprawę AV. Kompletny brak konsekwencji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Spoko, ponoć dziś Nvidia i AMD puszczą w obieg nowe sterowniki pod WD. Z przecieków wynika, że Ubi nie ustrzegło się błędów.

 

 

Już jutro w sklepach zadebiutuje gra akcji Watch Dogs. Tego samego dnia dedykowane sterowniki dla swoich kart graficznych, przygotowane specjalnie pod tytuł Ubisoftu, opublikują firmy AMD i Nvidia - wyniki z nieoficjalnych doniesień.

 
„Mamy już do nich dostęp i nie, nie możemy się podzielić” - napisał na forum Guru3D użytkownik „Hilbert Hagedoorn”, jeden z testerów w tym serwisie, specjalizującym się w sprzęcie i grafice.
 
„Pracujemy nad artykułem oceniającym optymalizację. W grze nie brakuje błędów” - dodał (dzięki, DSOGaming).
 
Publikacja sterowników pod wybraną produkcję nie jest niczym nowym w świecie kart graficznych i nie powinna dziwić, zwłaszcza biorąc pod uwagę rangę Watch Dogs. Nvidia już wcześniej informowała, że przygotuje specjalną wersję oprogramowania, choć nie podano daty premiery.

 

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-05-26-amd-i-nvidia-opublikuja-jutro-sterowniki-dla-watch-dogs-raport

Odnośnik do komentarza

Ocena gry w psx extreme chyba wola o pomstę do nieba. Z tego wynika że Panu piszącemu takie błędy jak;

 

Zerowy model jazdy

Doczytywanie na galkach ocznych textur

Cienka jak dupa komara fabuła

Grafika jedynie pokazuje pazur w nocy, bo za dnia poziom graficzny gtav

 

A jeszcze przed recenzją parę zapowiedzi wstecz sami narzekaliscie na poziom graficzny. Ubi dało wam za dużo Nexusów?

Na oczach innych pismakow nie wypadało dać niższej oceny?!

 

Jakoś bardziej wierzę recenzentom z PSX Extreme. Nie rozumiem też stwierdzenia "zerowy model jazdy", czyli co? Nie da się jeździć, jeździ się tylko w przód czy do tyłu? Rozumiem też że grę już przeszedłeś na PS4 czy XBOX One oceniając poziom graficzny oraz "cienką jak dupa komara fabułę?

Odnośnik do komentarza

No raczej - przeciez nawet na PS4 i XB1 nie bedzie Full HD z tego co pisali w newsach. Mam nadzieje, ze na Wii U bedzie wyzsza rozdzielczosc niz na PS3 i X360 oraz lepsze detale, ze graficznie bedzie blizej do wersji z PS4 i XB1.

Oby nie byla to tylko wersja przeniesiona z konsol poprzedniej generacji jedynie z dodatkowym wykorzystaniem funkcji GamePada.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

hmmmm

 

 

Ten materiał doskonale pokazuje, że do pierwotnej wersji i tej prawdziwej next - genowej plastyczności pokazanej na E3 2012, dożo brakuje.

(pipi) mnie obchodzi czy gra jest dobra czy nie. Za takie zagrywki powinien być bojkot, ale takowego nie będzie, bo gracze są za głupi i nawet najwięksi narzekacze już posiadają swoja kopię - dobry hajpik zdziała cuda, nawet jeśli gra okazuje się gruszką na wierzbie.

 

ps: swoja kopie pewno kupię za psie pieniądze.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

IGN 8.4/10

GameSpot 8/10

Polygon 8/10

Eurogamer 7/10

Game Informer 8.5/10

Videogamer 7/10

CVG 9/10

Destructoid 8/10

Gamereactor 8/10 Joystiq 10/10

NowGamer 8/10

The Escapist 4.5/5

USGamer 5/5

GameTrailers 8.9/10

GamesRadar 4/5

IncGamers 6/10

Gaming Trend 90/100

Hardcore Gamer 4/5

PC Gamer 87/100

Giant Bomb 3/5

EGM 7/10

The Verge No Score

Pixel Dynamo 8.2/10

Lazygamer 8/10

Digital spy 4/5

God is a Geek 9/10

Ausgamers 8.9/10

Softpedia 8.5/10

CraveOnline 9/10

GameRevolution 4.5/5

Strategy Informer 7/10

Metro 7/10

Dualshockers 9/10

ITF Gaming 9.6/10

CheatCC 4.5/5

Pocket-lint 4.5/5

Digital Chumps 9/10

PlayStation LifeStyle 6.5/10

GamePlanet 8.5/10

 

 

Jak na tak hajpowana gre to nienajgorsze calkiem te oceny. Licze ze to bedzie pierwsza dobra gra na ps4 (oprocz fify) z ktora spedze troche czasu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Auta odbijają się od latarni,w płonącyn aucie Npc grzecznie siedzi i czeka aż auto wybuchnie, opony piszczą na trawie... To ma być dobra gra? Z braku gier na ps4 i wspaniałych recenzjach (psx extreme) ludzie i tak łykną jak młody pelikan

 

Chyba nikt nie oczekiwal poziomu jaki prezentuja gry Rockstar i np. GTA V - dlatego juz pisalem, ze Watch Dogs go nie przebije.

Odnośnik do komentarza
kazuyoshi

Co to znaczy "za głupi"? Idź bojkotuj sejm jak masz poczucie misji, a nie jeździsz po ludziach, że sobie grę kupili. Internety doskonałe poletko dla zakompleksionych malkonetentów, hipokrytów i innych hipohondryków. A najśmieszniejsze, że robią jazdy z tematu gier, które służą rozrywce i relaksowi. Idź precz.

 

Na temat: paczka w doręczeniu, więc po pracy pewnie zagram. Już nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić opinię tych ludzi, co ich dawno gry nie bawią, tylko wylewają żale na netach i czekają na e-głaskanie :P

 

saptis

Niektórzy oczekują od każdej gry bycia tzw mesjaszem, cokolwiek to znaczy, a często sami nie wiedzą, czego dokładnie oczekują. Niektórych bardziej bawi jeżdżenie po grach na forach niż jeżdżenie autem w grach. No nie potrafią się już bawić. Co pan zrobisz? Nic pan nie zrobisz :P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

 

saptis

Niektórzy oczekują od każdej gry bycia tzw mesjaszem, cokolwiek to znaczy, a często sami nie wiedzą, czego dokładnie oczekują. Niektórych bardziej bawi jeżdżenie po grach na forach niż jeżdżenie autem w grach. No nie potrafią się już bawić. Co pan zrobisz? Nic pan nie zrobisz :P

 

 

Moim zdaniem oceny na poziomie 8.5 sa bardzo wysokie - mialem nadzieje, ze gra bedzie oceniana wlasnie tak na 8 i sie nie zawiodlem - wynika z nich, ze to bardzo dobra gra. 

 

Ja nie oczekuje, ze Watch Dogs bedzie takie jak GTA V, ale wiem, ze znajda sie podobienstwa - dziwne zeby ich nie bylo bo to przeciez ten sam gatunek gry.

Jak widac Ubisoft sprostalo oczekiwaniom i dostalismy bardzo dobra gre.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

kazuyoshi

Co to znaczy "za głupi"? Idź bojkotuj sejm jak masz poczucie misji, a nie jeździsz po ludziach, że sobie grę kupili. Internety doskonałe poletko dla zakompleksionych malkonetentów, hipokrytów i innych hipohondryków. A najśmieszniejsze, że robią jazdy z tematu gier, które służą rozrywce i relaksowi. Idź precz.

 

 

człowieku, od relaksu to ja mam inne, lepsze gry (na ale co tym możesz o tym wiedzieć, jak nawet nie liznąłeś konsol i gier od Niny), a nie jakieś simowe akcyjne pipidułki, które jeszcze nie są tym, czym miały być od początku.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

 

kazuyoshi

Co to znaczy "za głupi"? Idź bojkotuj sejm jak masz poczucie misji, a nie jeździsz po ludziach, że sobie grę kupili. Internety doskonałe poletko dla zakompleksionych malkonetentów, hipokrytów i innych hipohondryków. A najśmieszniejsze, że robią jazdy z tematu gier, które służą rozrywce i relaksowi. Idź precz.

 

 

człowieku, od relaksu to ja mam inne, lepsze gry, a nie jakieś simowe akcyjne pipidułki, które jeszcze nie są tym, czym miały być od początku.

 

Ale ogólnie to są GRY, a nie decyzje wpływające na istnienie gatunku ludzkiego. Trochę dystansu "człowieku" zanim następnym razem określisz kogoś publicznie "za głupim" bo wybrał, czy lubi coś czego ty nie.

 

Edit: Pojazdy o tym na czym grałem i co mogę wiedzieć o grach zostaw dla siebie. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. Żegnam.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Wiesz, nie maiłem na myśli głownie ludzi, którzy kupują watch dogs, że są głupi, nie nie. Miałem na myśli ogólny stan rzeczy, gdzie developerzy i wydawcy niejednokrotnie robią graczy w bambuko, a ci i tak dają się za każdym razem złapać w sieć, nie ważne, że przynęta straciła na jakości. Może gdyby takiego WD kupiła garstka ludu, to kolejnym razem zastanowiliby się i nie robiliby graczom wody z mózgu.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...