Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny "prawdziwy" gracz... Ręce opadają. Po cholere Ci to 60fps i 1080p? Dalbys wtedy ocene 2 oczka wyzej? No ogarnij się stary. Zachowanie NPCów, żyjący świat, interakcja już są dowodem nowej generacji.

 

 

 

Takie zachowanie NCP, to ja juz widzialem w GTA V. Nie widze tutaj nic szokujacego, nie czuje jakbym chasal po jakims prawdziwym miescie, z zywymi ludzmi. Kroku milowego w tym apsekcie nie widze. Natomiast 60 FPS daje za(pipi)isty komfort grania- jak nie widzisz roznicy, to proponuje wyleczyc sie ze slepoty. Rozdzialka 720p mi styka, wiekszej nie potrzebuje

 

 

 

Grę robili prawie 5 lat. 

6 platform.

Pierwszy taki sandbox od Ubisoft, co wiąże się z wieloma problemami i dodatkową pracą. 

Gra zawiera wiele elementów, których próżno szukać w innych produkcjach. 

Taką produkcję jest o wiele trudniej zrobić niż takiego Killzone'a. 

 

 

 

Jak ja uwielbiam, jak potencjalni/masowi konsumenci gry bezkrytycznie przyjmuja to co wciskaja im PR'owcy.  l slyszmy teksty w stylu-  niedawno dostalismy dev-kity, robimy skomplikowanego sandbox'a, to nasz pierwszy idt, itd. Rzygac mi sie po prostu chce, jak to slysze.Takie bezkrytyczne podejscie sprawia, ze zaczynamy kupowac (pipi), nie warte swojej ceny. Swietnym tego przykladem jest Call od Duty- Gra nie zmienia sie od 7 lat, a ludzie wciaz to kupuja, w milionach egzemplarzy.  O co mi chodzi? Zacznijcie w koncu krytycznym okiem patrzec na te gry. Wymagajmy wiecej, krytykujmy, i zmuszaja develeperow do wiekszego wysilku. Sprawmy, abysmy dostawali produkt wysokiej jakosci, a nie je^%bane pol-produkty, patchowane/latane przez kolejne pol roku. Gry nie sa tanie, szanujmy nasz pieniadz.!

 

 

 

 

Mimo hejtu, w tydzień sprzedano 4 mln sztuk. Jak widzisz ludziom się podoba i maja gdzieś te 60 fps i 1080p. To nie jest wyznacznik dobrej gry. Next-gen to nie tylko wyzsza rozdzielczosc i wiecej klatek. Gdybys nieco wiecej dowiedział się o produkcji gier to byś nie wypisywał takich bzdur.

 

Czlowieku, ja mam ta gre, w wersji na Ps4. Mam na liczniku jakies ok 10hrs. Jak juz wczesniej wspomnialem- przy tak slabej/sredniej grafice Watch Dogs powinien smigac w 60 fps... Niech zgadne, pewnie grasz na PS3? :)

Odnośnik do komentarza

Nie, nie gram na ps3.

Czytaj ze zrozumieniem co napisalem i nie nadintepretuj moich slow. Po twojej odpowiedzi na mojego posta juz zrezygnowalem z pisania z Toba, nie ma to sensu jak widze, ze twardo stoisz przy swoim.

 

Dodam jeszcze, ze nie wychwalam gier Ubisoft pod niebiosa, zawsze potrafie rowniez krytycznie spojrzec na ich produkty. Z finalna ocena i werdyktem wstrzymam sie do konca gry.

Odnośnik do komentarza

Witam zakupilem sobie edycje kolekcjonerska watch dogs calkiem fajne dodatki jeden na zime na deske drugi na lato :))

 

Jest tylko jeden problem gra nie chce pobrac aktualizacji wyskakuje blad serwera dns nw-31250-1 :/

 

Dzieki temu nie mozna wpisac bonusowych kodow na dodatkowa zawartosc nie dzialaja funkcje sieciowe itd

 

Ps store dziala normalnie

 

Troche mnie zirytowala ta sytuacja bo placi sie za gre 3 stowy po czym nie mozna sciagnac ani aktu ani polaczyc sie z nia online! Nie wiem czy to chwilowe bledy dlatego pytam cZy wy tez mieliscie takie problemy i co mozna z tym zrobic !( lamanie plyty nie wchodzi w gre) :))

 

Pzdr

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Witam zakupilem sobie edycje kolekcjonerska watch dogs calkiem fajne dodatki jeden na zime na deske drugi na lato :))

 

Jest tylko jeden problem gra nie chce pobrac aktualizacji wyskakuje blad serwera dns nw-31250-1 :confused:

 

Dzieki temu nie mozna wpisac bonusowych kodow na dodatkowa zawartosc nie dzialaja funkcje sieciowe itd

 

Zmień DNS na 8.8.8.8. i 8.8.4.4 - też miałem ten błąd i pomogło.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie do "zbieraczy". Czy wy tez macie taki problem, że zbieraliście QR Codes, morderstwa, telefony itd. i nagle pomimo tego, ze na mapie juz ich nie ma, nadal brakuje wam jednego-dwóch do zebrania żeby odblokować misje ich dotyczące? Jestem pod koniec Aktu drugiego, może musze bardziej progresować wątek główny? W sieci znalazłem info, że niby wszystkie te znajdzki są oznaczone na mapie. Ktoś z Was też ma taki problem?

Wydaje mi sie ze to zalezy od poziomu ukonczonie watku glownego albo od poznawania nowych miejsc. Jak sie pojawialem w nowych miejscowkach to na mapie od razu wyskakiwaly nowe questy. No i wszystkie wieze ctosu tez trzeba miec odblokowane. Ja ukonczylem w zasadzie wszystko poza zleceniami konwojowymi, machera i kryjowkami gangu i bez problemu na koniec fabuly wszystko zebralem. Trzeba tylko uwazac na jeden hotspot bo na mapie go nie widac gdyz jest 'ukryty' pod ikonka zlecenia konwojowego

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

 

A ja mam pytanie do "zbieraczy". Czy wy tez macie taki problem, że zbieraliście QR Codes, morderstwa, telefony itd. i nagle pomimo tego, ze na mapie juz ich nie ma, nadal brakuje wam jednego-dwóch do zebrania żeby odblokować misje ich dotyczące? Jestem pod koniec Aktu drugiego, może musze bardziej progresować wątek główny? W sieci znalazłem info, że niby wszystkie te znajdzki są oznaczone na mapie. Ktoś z Was też ma taki problem?

Wydaje mi sie ze to zalezy od poziomu ukonczonie watku glownego albo od poznawania nowych miejsc. Jak sie pojawialem w nowych miejscowkach to na mapie od razu wyskakiwaly nowe questy. No i wszystkie wieze ctosu tez trzeba miec odblokowane. Ja ukonczylem w zasadzie wszystko poza zleceniami konwojowymi, machera i kryjowkami gangu i bez problemu na koniec fabuly wszystko zebralem. Trzeba tylko uwazac na jeden hotspot bo na mapie go nie widac gdyz jest 'ukryty' pod ikonka zlecenia konwojowego
Dzięki, w tym przypadku tak jak piszesz konieczne jest progresowanie glownego watku fabularnego. Nie bede zdradzał więcej szczegółów żeby nie psuć zabawy pozostałym zbieraczom:). Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Trzy części far cry i 15 assassinów. No rzeczywiście pierwszy sandbox.

 

Wyjasnie, ze chodzi o gre typu GTA bo widze, ze nie skumales - chyba logiczne, ze odnosze WD wlasnie do GTA.

 

 

Tak tak, bo Rockstar tylko dlatego robi świetne gry, bo zrobił parę gier w stylu "sandbox" więcej :sorcerer: Dobre :D

 

Ich kolejne gry byly coraz bardziej rozbudowane i maja juz spore doswiadczenie w kwestii robienia tego typu gier.

Tylko nie pisz, ze Ubisoft tez ma bo robili Far Cry czy Assassina.

 

Chyba czekacie na jakiegos newsa od samego Ubisoft typu "to pierwsza tak duza gra, ktora zrobilismy", najlepiej zeby osobiscie powiedzial wam to sam szef firmy.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Bo zrobili juz kilka czesci GTA, a dla Ubisoft to pierwszy tak duzy sandboks - tak wiec biorac pod uwage pozytywne recenzje gry to i tak bardzo dobrze im wyszlo.

Squaresof - obecnie SquareEnix, też zrobiło 12 bardzo dobrych lub dobrych Finali. Nie przeszkodziło  im to jednak w tym, aby całkowicie spier...ić Finala trzynastkę. Gry albo się umie robić i ma się na nie pomysł, albo nie, doświadczenie niema tu nic do rzeczy według mnie, choć oczywiście w wielu aspektach, jak np: znajomość sprzętu czy mechanika rozgrywki, może być pomocne.

Odnośnik do komentarza

Squaresof - obecnie SquareEnix, też zrobiło 12 bardzo dobrych lub dobrych Finali. Nie przeszkodziło  im to jednak w tym, aby całkowicie spier...ić Finala trzynastkę. Gry albo się umie robić i ma się na nie pomysł, albo nie, doświadczenie niema tu nic do rzeczy według mnie, choć oczywiście w wielu aspektach, jak np: znajomość sprzętu czy mechanika rozgrywki, może być pomocne.

 

Oczywiscie, ze doswiadczenie ma tu cos do rzeczy, zobacz jak wygladalo GTA III, a jak wygladalo Vice City i nie chodzi mi tu tylko o grafike - pojawilo sie mnostwo nowosci, a to co juz bylo zostalo jeszcze bardziej dopracowane i wlasnie o to tu chodzi - jesli cos robi sie po raz kolejny to ma sie jakies doswiadczenie i nowe pomysly. W przypadku Square-Enix te pomysly sie skonczyly, wiec jest jak jest.

 

Ubisoft wydajac pierwszego Assassins Creed tez nie mial az tyle doswiadczenia, natomiast druga czesc byla juz lepsza.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ta gra nie posiada czegoś takiego jak fizyka. Na obiekty nie oddziałują żadne prawa. Gdy samochód policyjny próbuje mnie zepchnąć i na maxa próbuję go powstrzymać to i tak gów.no to daje, po prostu (pipi)a policyjny samochód do yebany czołg. Nic się nie da zrobić. Policja jest tak upierdliwa i irytująca, że gorzej się jej nie dało zrobić.

Boże jak mnie ta gra momentami w(pipi)ia swoją głupotą. Ubi taki sam syf jak EA.

Odnośnik do komentarza

 

Squaresof - obecnie SquareEnix, też zrobiło 12 bardzo dobrych lub dobrych Finali. Nie przeszkodziło im to jednak w tym, aby całkowicie spier...ić Finala trzynastkę. Gry albo się umie robić i ma się na nie pomysł, albo nie, doświadczenie niema tu nic do rzeczy według mnie, choć oczywiście w wielu aspektach, jak np: znajomość sprzętu czy mechanika rozgrywki, może być pomocne.

Oczywiscie, ze doswiadczenie ma tu cos do rzeczy, zobacz jak wygladalo GTA III, a jak wygladalo Vice City i nie chodzi mi tu tylko o grafike - pojawilo sie mnostwo nowosci, a to co juz bylo zostalo jeszcze bardziej dopracowane i wlasnie o to tu chodzi - jesli cos robi sie po raz kolejny to ma sie jakies doswiadczenie i nowe pomysly. W przypadku Square-Enix te pomysly sie skonczyly, wiec jest jak jest.

 

Ubisoft wydajac pierwszego Assassins Creed tez nie mial az tyle doswiadczenia, natomiast druga czesc byla juz lepsza.

Gta 3 było w swoich czasach kamieniem milowym, WD to co najwyżej dobra gra, której daleko do podobnego tytułu poprzedniej generacji. Więc co Ty porównujesz Panie.

Odnośnik do komentarza

Ta gra nie posiada czegoś takiego jak fizyka. Na obiekty nie oddziałują żadne prawa. Gdy samochód policyjny próbuje mnie zepchnąć i na maxa próbuję go powstrzymać to i tak gów.no to daje, po prostu (pipi)a policyjny samochód do yebany czołg. Nic się nie da zrobić. Policja jest tak upierdliwa i irytująca, że gorzej się jej nie dało zrobić.

Boże jak mnie ta gra momentami w(pipi)ia swoją głupotą. Ubi taki sam syf jak EA.

 

W tej grze jest tyle innych możliwość do wyeliminowania pościgu (mosty, rury z gazem, kolczatki, słupki, szlabany, światła, zagłuszanie radiowozów), że naprawdę trzeba być mocno upierdliwym do czepiania się nie możliwości taranowania. Dodatkowo radzę odblokować perka zwiększającego skill i moc taranowania autem przez nas (bez tego jest faktycznie trudno z tym manewrem).

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Sorry, ale jak mam kogoś unieszkodliwić w pościgu, goni mnie policja na max poszukiwaniu + strzelają do mnie z helki(ofc 100% celności, gg wp) to naprawdę ciężko jest to wszystko ogarnąć. A auto, które gonie jeszcze wybiera takie ulice gdzie nie ma nic oprócz sygnalizacji. :turned:

W normalnych pościgach to bez problemu uciekłbym policji, bo jadę gdzie chcę, tutaj jadę gdzie muszę.

 

A no i jak to kurna jest, klikam aby most się podniósł, ale jak np. jest na nim auto, które ścigam to most się nie podnosi, podniesie się może metr i w dół. WTF?

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...