Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

51 detali o Driveclubie.

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/06/05/51-driveclub-details-might-just-blow-mind/

 

Kilka przykładów:

 

A typical DRIVECLUB car is made up of 260,000 polygons. The staggeringly detailed cars you see in promo videos are the same models you drive in the game – they’re not pre-rendered CG versions.

 


Wildlife is realistically tied into the day/night cycle. You’ll see flies and butterflies only during the day, and moths and bats only at night.

 

Each location has a draw distance of up to 200km to the horizon and even simulates the curvature of the earth in both skies and terrain. Distant landscapes are built out and fully modelled, instead of ‘painted on’, to ensure that they support the dynamic, volumetric nature of the skies and lighting.

 


The recordings were so accurate that BMW and Mercedes-Benz AMG requested copies to replace their existing library. (LOL)

 


The Indian track Chungara Lake boasts a 19,000-strong flock of pink flamingos, all behaving independently of each other.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na chwilę obecną to jest super grafika i racer, który niczym innym się nie wyróżnia. Takie opcje społecznościowe to są w serii FM i FH rozwijane od 2011 roku i nie wiem czy nie są bardziej rozwinięte od tego co będzie oferować DC. Kluby, powiadomienia, ustawianie własnych challengy, rywali już dawno widziałem.

 

Na plus, że w challenge'ach można ustawiać porę dnia.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem te screeny i nowy trailer... i znowu dostrzegłem kolejne elementy grafiki, które niszczą i zaskakuję mnie... że Evo udaje się takie coś wycisnąć z w końcu nie aż tak mocnego sprzętu, jakim jest PS4.. i to na początku generacji. Oby za miażdżącą oprawą szedł też dobry gameplay (na który największy wpływ ma model jazdy).

Btw. potwierdzono też śnieg.

Odnośnik do komentarza

Ale serio pisze, gdyby było to wcześniej gotowe to na bank u sie tym pochwalili na konferencji, a tak na szybko ktos zmontowal mokre skriny

I nibby w te kilka miechów do premiery zdecydowali sie dorzucic warunki atmosferyczne bo zobaczyli trailer Forzy?. Takich rzeczy sie nie robi w tak krotkim czasie.

Cholera dla tego DriveCluba mam ochote kupic konsole juz we wrzesniu.

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną to jest super grafika i racer, który niczym innym się nie wyróżnia. Takie opcje społecznościowe to są w serii FM i FH rozwijane od 2011 roku i nie wiem czy nie są bardziej rozwinięte od tego co będzie oferować DC. Kluby, powiadomienia, ustawianie własnych challengy, rywali już dawno widziałem.

 

Na plus, że w challenge'ach można ustawiać porę dnia.

To samo można było powiedzieć o Forzy Horizon przed jej premierą, a wyszła świetna gra. Nie widzę powodu, żeby tutaj nie było podobnie.

Odnośnik do komentarza

O pogodzie była już mowa w tamtym roku.. tylko wtedy mówili, że nie wyrobią się w 2013 i dojdzie to później w aktualizacji. Jako, że cała gra przeszła na ten rok to i pogoda załapie się na aktualną premierę.

Dziwne tylko, że wcześniej się tym nie pochwalili. Na bank jest to juz gotowe od jakiegoś czasu.. ale wydaje mi się, że gdyby nie pokaz FH2, dzisiaj jeszcze byśmy tych nowych screenów z deszczem nie zobaczyli.

Odnośnik do komentarza

O pogodzie była już mowa w tamtym roku.. tylko wtedy mówili, że nie wyrobią się w 2013 i dojdzie to później w aktualizacji. Jako, że cała gra przeszła na ten rok to i pogoda załapie się na aktualną premierę.

Dziwne tylko, że wcześniej się tym nie pochwalili. Na bank jest to juz gotowe od jakiegoś czasu.. ale wydaje mi się, że gdyby nie pokaz FH2, dzisiaj jeszcze byśmy tych nowych screenów z deszczem nie zobaczyli.

miesiac czy dwa temu byl interview na necie z tworcami z pytaniami fanow - na pytanie o pogode padlo info ze nie wiedza i obecnie maja pelno buildow i pracuja nad paroma rzeczami ktora moga sie znalezc w wersji pudelkowej/ nie musza i potem w dlc lub patchu/ albo wogole nigdy sie nie ukaza. Powiedzial ze wiedza ze fani by to chcieli ale nic nie potwierdza - jak sie okazalo musieli w miedzy czasie zoptymalizowac kod na tyle ze maja lub sa bliscy wersji builda ktora ze zmienna pogoda ma te 30fps w tej oprawie

Odnośnik do komentarza

Świetnie ta gra wygląda, bez kitu najładniejszy racer na konsole. No ale to co gra ma w środku także jest ważne. Ponoć model jazdy jest bardzo dobry, więc chyba nie ma o co się martwić. Cieszy fakt, że dodają kolejne rzeczy, jak zmienna pogoda, jak gra się sprzeda, to można liczyć pewnie na spore wsparcie.

Odnośnik do komentarza

czytam wlasnie reakcje ludzi ogrywajacych demo z e3 i sa bardzo ale to bardzo zadowoleni, forza horizon2 moze i na pewno bedzie lepsza ale coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze driveclub procz wyje.banej w kosmos grafiki bedzie miec mimo wszystko dosc dobry gameplay i bedzie grywalny i ostatecznie moze wyjsc z tego na prawde fajna gra

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...