Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pograłem, troche, Mam 46 gwiazdek - narazie wszystkie wyscigi na wszystkie gwiazdki. Powtarzałem kilka razy jeden turniej aby zrobic czas okrazenia ponizej 1:12 - przyznam ze było to narazie najbardziej wymagające. Ale moze dlatego ze zły samochod dobrałem. Potem zrobiłem to w 1:09.

 

 

Za(pipi)iscie sie gra w ta gre. Strasznie mi sie podoba poczucie predkosci. Nawet w tych poczatkowych samochodach , jak sie trafiła jakas waska trasa to czasami tylko modliłem sie zeby w cos nie wy(pipi)ac.

A i jeden powazniejszy wypadek narazie w BMW, niezbyt szczesliwie skontrowałem poslizg i zaliczyłem dachowanie (bo na kontrze dostałem w bok od rywala)

 

Za(pipi)ioza narazie

Odnośnik do komentarza

no i jak sie wczoraj okazalo progres zdobywany offline gdy serwery sa wylaczone nie przechodzi potem do klubu - jak pisalem, jestem na 11lvl, a gdy dolaczylem do klubu balona to zadnych puktow na konto klubu nie przelalo, tak samo mam pusto w zakladce statystyk gry - jakbym w ogole w nia nie gral

 

mam nadzieje, ze dzis juz serwery beda smigac normalnie, wczoraj jeszcze przed spaniem chcialem wyprobowac remote play i pyknac z 2 wyscigi i znowu nie dalo sie polaczyc :confused:

 

LisoQuan - my mamy siebie w znajomych?

 

ja dzis sprobuje zaliczania na max ale pod warunkiem, ze serwery beda dzialac, na razie najwiekszy problem to same trasy bo musze je poznac i ich uklad zakretow, przeciwnik raczej problemu nie stanowi jak sie plynnie pokonuje zakrety

Odnośnik do komentarza

Piękne podsumowanie z blogu PlayStation"

 

 

1. Sony promises that people who pre-order the PS4 and have a PS+ subscription will get the game for free.
2. The game is delayed.
3. Sony announces that the ps+ version will be slightly shorter than the original
4. It is revealed that the ps+ version will get only 1/5 of the game, thus being a demo.
5. The game causes the October ps+ offers to be pushed back a week (for what reason, we still don’t know. and boy, that sure worked well)
6. From what i read from ps+ users in japan who were able to try the game before they deleted it from the psn, it really is a small demo. Out of 10 events you have access to 3. In order unlock the other 7, you need 14 stars. On completion, the 3 events offer only 12 stars. (still hope that they will fix this).
7. The demo is delayed again because Sony feels that people who payed for it deserve to play it first.

This comes to my following conclusion: most PS+ subscribers (including myself) have mental issues. We get lied to and treated like garbage (certainly not as human beings), and we still play money for this. We deserve it.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj trochę i jak na razie daję grze 8 było by 9 gdyby nie to że graficznie obiecywali większe Woow. Wczoraj miałem piękną akcję jak wychodząc ze wzniesienia rzuciło mnie na barierkę po czym próbując wyciągnąć samochód na prostą w(pipi)ałem się na drugą po drugiej stronie   :) normalnie jak w realu.

 

Panowie co do oprawy graficznej, tras i aut, to na początku to jest jakaś chu.jnia w porównaniu z tym co prezentowano na na materiałach, ale nie przejmujcie sie, im dalej w las tym ciekawiej, wczoraj w nocy doszliśmy do wniosku, że to wygląda jakby ten początek projektowali na samym końcu i czasu im nie starczyło na dopracowanie, przy wyściagach Audi RS5 zobaczycie ogromną poprawe jakości niezależnie od pory dnia

napiszcie swoje ważenia jak już tam będziecie ;)

 

Panowie co do squadu klubu to jest ten sam jak pisałem wcześniej, prosze o cierpliwość, wszystko będzie działać ruszamy, jest 1 wolne, dobierzemy jak ruszymy

 

Widze, że powstaje trzeci undergroundowy klub ;)  

cant wait panowie!

 

Odnośnik do komentarza

Piękne podsumowanie z blogu PlayStation"

 

 

1. Sony promises that people who pre-order the PS4 and have a PS+ subscription will get the game for free.

 

Nigdy tego nie obiecywali. Od samego początku (E3) nazywali to Driveclub PS Plus Edition.

 

psplus2-noscale.jpg

 

Ludzie mogą być zawiedzeni zawartością tej edycji, ale niech nie gadają, że mieli dostać fulla.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Fanek nie wiem czy wiesz ale w pierwszych klasach tez sie jezdzi po tych samych torach co w dalszych i nikt magicznie nagle nikt nic nie dopracowywal :P - po prostu masz pozniej szybsze auta, przez co wiecej filtrow do okola i nie masz czasu i okazji by podziwiac tekstury z ps3 + ewidentnie efektowniej dobrane godziny i pory wyscigow przez co engine odpowiedzielny za oswietlenie moze sie wykazac

 

chile czy indie praktycznie obojetnie od pory sa brzydkie :P

Odnośnik do komentarza

to może jak piszesz to wiecej filtrów przy większej predkości, choć nie zauważyłem chyba jeszcze powtarzania identycznych tras, 11lvl :P

ale przyznaj, że te pierwsze auta jak Mini czy Garbus wyglądają jakby miały sporo mniej polygonów niż te pozniejsze

 

info o serwerach, wciaż pracują, jak komuś sie udało na chwile wbić online, to znaczy, że ktoś inny wyszedł z gry i wskakujemy na jego miejsce

trzeba czekać

https://www.facebook.com/driveclubofficial?hc_location=timeline

 

no nic, byle do 18 i gogo :D

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

Piękne podsumowanie z blogu PlayStation"

1. Sony promises that people who pre-order the PS4 and have a PS+ subscription will get the game for free.

Nigdy tego nie obiecywali. Od samego początku (E3) nazywali to Driveclub PS Plus Edition.

 

psplus2-noscale.jpg

 

Ludzie mogą być zawiedzeni zawartością tej edycji, ale niech nie gadają, że mieli dostać fulla.

 

 

 

Oj chyba nie masz racji. A w 2013 gdy zapowiedzieli grę? Była mowa, że będzie za free dla posiadaczy PS+. Wtedy nie było mowy o jakieś wersji PS+.

Odnośnik do komentarza

Chyba niechcący kupiłem pełną wersję DC i w związku z tym mam pytanie. Czy sony może pobrać sobie kasę z innego konta niż te na którym próbuję kupić grę? Już tłumaczę o co chodzi. Mam na swojej PS4 2 konta A i B. Konto A jest moim głównym kontem, a konto B założyłem tylko po to, żeby wykorzystać 30 dniowy trial PS+ (bo na koncie A już korzystałem z próbnego PS+). Żeby móc z tego skorzystać na koncie B musiałem podać tam dane karty kredytowej i tak zrobiłem. Wyłączyłem też od razu automatyczne przedłużenie PS+, ale nie usunąłem danych karty.

Przedwczoraj, będąc zalogowanym na koncie A, kliknąłem na preorder Driveclub. Gra zaczęła się ściągać, ale wyskoczyła informacja o problemie z płatnością bo na koncie A w portfelu miałem 0,50 zł i nigdy nie podawałem danych karty kredytowej. Gra się pobrała i zainstalowała, a na maila dostałem wiadomość z podziękowaniami za preorder i od razu drugą wiadomość, że preorder został anulowany z powody problemów z płatnością. To jakby jasne, ale po północy grając w inną grę, dostałem powiadomienie, że już mogę grać w Driveclub. Odpaliłem i faktycznie wszystko hula w pełnej wersji.

Wczoraj sprawdziłem konto B czy jest tam jakieś info o tej płatności i znalazłem potwierdzenie zakupu, przelewu itd. Na koncie nie zauważyłem jeszcze żadnych ruchów. Jak to działa? sony może sobie pobierać kasę w ten sposób?

 

Poza tym gra i tak IMHO warta tej ceny bo jazda jest przednia. Grafa nierówna bo są momenty (i tych jest więcej), że szczęka opada, ale są też średnie albo wręcz słabe. Trochę brakuje mi rozbudowanych opcji zmieniania wyglądu samochodów bo malowanie to zdecydowanie za mało. Denerwują mnie kary za ścinanie zakrętów i ujemne punkty za stukanie w przeciwników. Często mam tak, że przeciwnik we mnie wjeżdża spychając na pobocze, wtedy ścinam zakręt, dostaję karę i ujemne punkty za zderzenie, a ten jedzie jak gdyby nigdy nic. Dlaczego przeciwnicy nie są karani za stukanie w nas? Trochę to nie fair.

Odnośnik do komentarza

 

 

Piękne podsumowanie z blogu PlayStation"

1. Sony promises that people who pre-order the PS4 and have a PS+ subscription will get the game for free.

Nigdy tego nie obiecywali. Od samego początku (E3) nazywali to Driveclub PS Plus Edition.

 

psplus2-noscale.jpg

 

Ludzie mogą być zawiedzeni zawartością tej edycji, ale niech nie gadają, że mieli dostać fulla.

 

 

 

Oj chyba nie masz racji. A w 2013 gdy zapowiedzieli grę? Była mowa, że będzie za free dla posiadaczy PS+. Wtedy nie było mowy o jakieś wersji PS+.

 

Nie, od początku mówili o DC Plus edition, który to będzie zawierał jakis tam procent gry. Nigdy nie obiecywali pełnej gry, zresztą wystarczy trochę pomyśleć, pakują miliony w produkcje gry,a później rozdają ją za darmo? Ludzie, litości.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A tak z ciekawości, zakupiłem grę w wersji na płycie, powinienem dostać w DLC 3 samochody, w pudełku z grą nic nie ma, a po odpaleniu gry i zassaniu łatki nic nie dostałem;/ Jakieś sugestie?

Czyli ze w wersji po premierze też są trzy auta? Można wiedzieć jakie, bo jesli takie same jak w preorderze to ten właśnie stracił sens.

To mój zakup http://www.ultima.pl/driveclub_dlc/i14357/

dodatkowe samochody to:

McLaren 12C

SLS AMG Coupe Black Series

RUF RT 12 R

To te same co w cyfrowym preorderze, jeśli też zamówiłes preorder od nich to powinieneś jest dostać bo to dotyczy tylko preordera

 

 

 

Gdyby ktoś miał również taką zagadkę, o to jej rozwiązanie, jednym słowem żal.pl

 

"Witam,

Niestety nie dostaliśmy jeszcze kodów od dystrybutora, gdy tylko sie to zmieni będą one dostępne w zakładce "moje zamówienia".

Pozdrawiam,

Magdalena Kucharska

Specjalista ds. sprzedaży

www.ultima.pl

m.kucharska@ultima.pl"

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Chyba niechcący kupiłem pełną wersję DC i w związku z tym mam pytanie. Czy sony może pobrać sobie kasę z innego konta niż te na którym próbuję kupić grę? Już tłumaczę o co chodzi. Mam na swojej PS4 2 konta A i B. Konto A jest moim głównym kontem, a konto B założyłem tylko po to, żeby wykorzystać 30 dniowy trial PS+ (bo na koncie A już korzystałem z próbnego PS+). Żeby móc z tego skorzystać na koncie B musiałem podać tam dane karty kredytowej i tak zrobiłem. Wyłączyłem też od razu automatyczne przedłużenie PS+, ale nie usunąłem danych karty.

Przedwczoraj, będąc zalogowanym na koncie A, kliknąłem na preorder Driveclub. Gra zaczęła się ściągać, ale wyskoczyła informacja o problemie z płatnością bo na koncie A w portfelu miałem 0,50 zł i nigdy nie podawałem danych karty kredytowej. Gra się pobrała i zainstalowała, a na maila dostałem wiadomość z podziękowaniami za preorder i od razu drugą wiadomość, że preorder został anulowany z powody problemów z płatnością. To jakby jasne, ale po północy grając w inną grę, dostałem powiadomienie, że już mogę grać w Driveclub. Odpaliłem i faktycznie wszystko hula w pełnej wersji.

Wczoraj sprawdziłem konto B czy jest tam jakieś info o tej płatności i znalazłem potwierdzenie zakupu, przelewu itd. Na koncie nie zauważyłem jeszcze żadnych ruchów. Jak to działa? sony może sobie pobierać kasę w ten sposób?

 

Poza tym gra i tak IMHO warta tej ceny bo jazda jest przednia. Grafa nierówna bo są momenty (i tych jest więcej), że szczęka opada, ale są też średnie albo wręcz słabe. Trochę brakuje mi rozbudowanych opcji zmieniania wyglądu samochodów bo malowanie to zdecydowanie za mało. Denerwują mnie kary za ścinanie zakrętów i ujemne punkty za stukanie w przeciwników. Często mam tak, że przeciwnik we mnie wjeżdża spychając na pobocze, wtedy ścinam zakręt, dostaję karę i ujemne punkty za zderzenie, a ten jedzie jak gdyby nigdy nic. Dlaczego przeciwnicy nie są karani za stukanie w nas? Trochę to nie fair.

Brutalni są jak w Motorstormie?

Wczoraj myślałem o Tobie i tej Twojej wersji i doszedłem do wniosku ze to jakiś przekręt ;)

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj parę wyścigów. Gierka bardzo fajna z dużym potencjałem dla kolejnych części, dodatków itd. Ostatnio cholera cały czas wychodzą gierki o których mówię że mają potencjał... Dostajemy fajne początki nowych serii, marek itd, ale wiadomo że chciałoby się czegoś więcej tym bardziej że to nowa generacja. Widać twórcy jedni czy drudzy nie mają jeszcze dobrze ogarniętych konsol, ale w przyszłości będzie urywalo nam dupska. Jestem pozytywnie do tego nastrojony. :)

 

A póki co czekam na odpalenie serwerów bo wtedy gra nabierze pełniejszego wymiaru. Gra się zacnie, muszę przyznać, momentami zalatuje NFS Shiftem. Fizyka samochodów taka jaką lubię - trochę arcade, trochę symulacja. Oświetlenie robi niesamowitą robotę, widać że jest to główny next genowy ficzer tej gry (jak kiedyś błoto w Motorstormie), a jak dodadzą jeszcze deszczyk to będzie pełna moc. Nie żałuję wydania tych 170zł. :)

Odnośnik do komentarza

Mi gra bardzo się podoba - może dlatego że nie oczekiwałem od tej gry 8 cudu świata. Bardzo fajne jest IMO oświetlenie w sensie jego dynamicznej zmiany. Czasem jak jest pochmurno to nawet ładna miejscówka potrafi wyglądać nudno i ponuro, zaś jak zaświeci ładne słoneczko to kiepski fragment trasy make okaże się być bardzo ładnym. Bardzo mi się podoba ten patent i liczę ze juz będzie standardem w ścigałkach.

 

Greneralnie za 170 zł dla fana motoryzacji na pewno warto.

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Yeti wczoraj widziałem chwile online byłeś w DC, pojezdzij troche, przynajmniej do eventu z Audi RS5 i dopiero oceń :)

Zdążyłem zagrać tylko z 4 wyścigi, ale wrażenia pozytywne mimo, że jeździłem jakimiś cooperami i innymi garbusami. Model jazdy na duży plus, pod tym względem Evolution spisało się na szkolną piątkę. Ograłem dwie trasy w Indiach i dla mnie graficznie to prezentuje się bardzo dobrze. Gdzieniegdzie tekstury nie są najlepsze, ale oświetlenie w tej grze niszczy, oraz ten cykl dnia nocy, robi robotę. Mam tylko problem z jaką kamerą jeździć, ta nad zderzakiem najlepsze do kręcenia czasu, za autem do podziwiania aut i otoczenia, które jest śliczne (kwiaty na ulicy w indiach  :) ), kamera ze środka też daje rade, bo co najważniejsze widoczność jest dobra i ta masa detali z deski rozdzielczej.

 

balon, wysłałeś mi to zaproszenie do klubu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...