Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak jesteś offline to nie dolicza do klubu, dlatego lepiej tego nie jezdzić póki co, ja wbiłem tylko 35 gwiazdek i dalej nie ruszam, nie będzie mi sie chciało jezdzić to samo drugi raz

Driftuje o pietruszke, poznaje trasy i odblokowuje nowe auta

 

dzień 6-ty, 9.30 serwery offline, nie czaje tego wczoraj napisali, że dostawili nowy serwer i ruch jakby troche sie odciążył (dało sie normalnie pograć multi jak nas podłączyło), czy to problem dostawić jeszcze 5 serwerów?  jeden serwer to wydatek 10-15k $, czy dla takiej firmy niedużo

Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje, ze to nie wina serwerow a kodu sieciowego gry, cos te wpisy podejrzane sa - jakby sami do konca nie wiedzieli co jest przyczyna obecnego stanu rzeczy.

 

przeciez to nie jest system seller, jak fulla cyfrowki i pudelkowa kupilo do tej pory z 200-300tys osob to juz wg mnie to bedzie giga sukces, a oni juz tego nie ogarniaja a w kolejce jeszcze czekaja plusowicze z swoja wersja demo

Odnośnik do komentarza

Gra jest intensywna, wymagająca, szybka, dynamiczna. Same plusy i co najważniejsze szybko się nie znudzi. Podoba mi się to. Gdyby G27 działała z PS4 byłym w niebie. Chętnie bym pośmigał na niektórych trasach na kierownicy bo aż się prosi o płynną jazdę a tak czasami nerwówka łapie bo dawno nie grałem w żadne wyścigi na padzie. :/

Odnośnik do komentarza

Nie wszystkie wyścigi da się wygrać dostępnymi autami. Trzeba wchodzić na wyższe levele i zdobywać szybsze auta. Wówczas można wrócić i Wygrać wyścig który był nie do wygrania.

 

Progres dla klubu będzie chyba można też zdobywać rzucając sobie wyzwania.

Ja wyszystkie eventy wygrałem od razu dostępnymi samochodami i tak na jedno kopyto zdobyłem 200 gwiazdek. Ostatnie 25 to jest dopiero wyzwanie dla mnie.
Odnośnik do komentarza

Nie jest dobrze gdy reklamy w telewizji lecą a kluby wciąż nie działają tak jak powinny. Być może kupię ten tytuł i to razem z przepustką sezonową, ale najpierw chcę sprawdzić wersję dla plusowiczów. Coś jest nie tak gdy ekskluzywny tytuł ma takie problemy... iOS wciąż bez dedykowanej aplikacji.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj co chwile łączy i rozłącza połączenie z serwerem.

 

@ussr

 

Na NeoGafie czytałem coś o jakichś przejściówkach podobno działających z Logitechami (na razie FF z połową mocy).

Na ile to dokładnie sprawdzone info nie wiem,  nie w wgłębiałem się w temat bo swojego g27 dawno sprzedałem ;(

 

Dzięki za info, bo mój G27 też leży w pudle i czeka na lepsze czasy. :confused:

 

Przejrzałem trochę ten temat i ta przejściówka to CronusMAX i pozwala grać na dowolnej kierownicy, która jest kompatybilna z PC. Obecnie działa to na takiej zasadzie, że konsola widzi to urządzenie jako podpiętego DualShocka i przekierowuje wszystkie sygnały do kierownicy. W związku z tym niestety nie ma FF :( Pracują jednak nad nową wersją, która ma się przestawiać konsoli jako kierownica i wtedy powinno działać już wszystko, więc jest jakaś nadzieja.

 

Poniżej filmik jak to działa z kółkiem Fanateca:

 

Postawa Sony i Logitech jest gorzej niż żałosna w tym temacie. Przerzucają się tylko wzajemnie odpowiedzialnością za ten bajzel. No ale jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy, że chodzi o kasę.

 

Odnośnik do komentarza

A ja gram, zbieram każdą gwiazdkę po drodze. Jeśli któregoś wyścigu nie mogę wygrać to siedzę aż przejdę. Tak samo miałem z licencjami w Gran Turismo nie jechałem kolejnej licencji jeśli obecnej nie zaliczyłem na złoto.

 

Miałem już jeden dziwny glicz.

 

W czasówce na 1:45.000 zaliczyłem poniżej tego czasu ale nie dostałem gwiazdki czego nie zauważyłem i musiałem zrobić to jeszcze raz mając już zapisany czas poniżej 1:44.605 co było moim nowym rekordem do pobicia.

Bo nie zaliczało mi zejścia poniżej 1:45 nawet jak zrobiłem 1:44.900 co było czasem gorszym od 1:44.605 

 

Przy okazji chciałem nagrać całe okrążenie ale w opcjach share miałem ustawione nagrywanie na jedną minutę  :shok: Mam nadzieje że więcej takich kwiatków nie będzie. 

 

http://youtu.be/CddGaaPjm1g

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...