Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj co chwile łączy i rozłącza połączenie z serwerem.

 

@ussr

 

Na NeoGafie czytałem coś o jakichś przejściówkach podobno działających z Logitechami (na razie FF z połową mocy).

Na ile to dokładnie sprawdzone info nie wiem,  nie w wgłębiałem się w temat bo swojego g27 dawno sprzedałem ;(

 

Dzięki za info, bo mój G27 też leży w pudle i czeka na lepsze czasy. :confused:

 

Przejrzałem trochę ten temat i ta przejściówka to CronusMAX i pozwala grać na dowolnej kierownicy, która jest kompatybilna z PC. Obecnie działa to na takiej zasadzie, że konsola widzi to urządzenie jako podpiętego DualShocka i przekierowuje wszystkie sygnały do kierownicy. W związku z tym niestety nie ma FF :( Pracują jednak nad nową wersją, która ma się przestawiać konsoli jako kierownica i wtedy powinno działać już wszystko, więc jest jakaś nadzieja.

 

Poniżej filmik jak to działa z kółkiem Fanateca:

 

Postawa Sony i Logitech jest gorzej niż żałosna w tym temacie. Przerzucają się tylko wzajemnie odpowiedzialnością za ten bajzel. No ale jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy, że chodzi o kasę.

 

 

 

 

:woot:  Też już o tym czytałem. Wsiąkłem w temat, założyłem na ich forum konto i mam zamiar napisać posta na forum GTPlanet z prośbą o bombardowanie twórców tego urządzenia o wsparcie dla kierownic Logitecha. Nie wiem czy to to samo urządzenie bo nazywa się Titan One. Może jak całe forum GTPlanet na nich ruszy to poczują potęcjalny zysk ze wsparcia G27 bo na prawdę masa ludzi ma to kółko. a Cena za samo urządzenie do emulacji nie jest wcale drogie. 

 

Z tą odpowiedzialnością to nie tak.

 

Logitech spojrzał na swoje przychody i stwierdził że wspieranie rynku kierownic dla PC i Konsol już im się nie opłaca. Ich kierownice nie sprzedają się tak jak dawniej a G27 zostało dawno zdetronizowane przez niemal każdy wyższy model kierownicy konkurentów. Więc postanowili wycofać się ze wspierania rynku konsol. A ta decyzja została podjęta zanim nawet PS4 było szkicem na serwetce w restauracji. 

 

Sony wypuszczając PS4 wiedziało że straciło wsparcie w segmencie kierownic więc postanowili podpisać nowe umowy z innymi firmami. Padło na Thrusmaster i to teraz oni są oficjalnym wsparciem tego segmentu. Nie winie sony ani logitecha.

 

G27 podobno nie ma w sobie jakiegoś czipa umożliwiającego komunikację z PS4, logitech mógłby coś takiego wydać jako dongle do USB, podpinasz dongla do PS4 w dongla wpinasz kierownice Logitecha i pojechali. Ale pewnie zainteresowanie było by znikome. Owszem ktoś kto ma kierownice logitecha kupiłby coś takiego z miejsca, ale finansowo taka operacja mogła by się nie zwrócić. Nie wiem, nie znam się gdybam tylko na ten konkretny temat. 

Odnośnik do komentarza

Jestem po kilku wyścigach, ta gra ma genialny model jazdy, zdaję sobie sprawę, że nie wszystko wyszło, no ale ludziska, cudnie się jeździ, a to w grach wyścigowych najważniejsze.

 

zapewne chodzi Ci o grafike, jeśli grasz na zbieranie gwiazdek poczekaj do eventu z Audi RS5, po tym zobaczysz poprawe ;)

 

Odnośnik do komentarza

:woot:  Też już o tym czytałem. Wsiąkłem w temat, założyłem na ich forum konto i mam zamiar napisać posta na forum GTPlanet z prośbą o bombardowanie twórców tego urządzenia o wsparcie dla kierownic Logitecha. Nie wiem czy to to samo urządzenie bo nazywa się Titan One. Może jak całe forum GTPlanet na nich ruszy to poczują potęcjalny zysk ze wsparcia G27 bo na prawdę masa ludzi ma to kółko. a Cena za samo urządzenie do emulacji nie jest wcale drogie. 

 

Titan One to chyba jakaś starsza wersja, ale to ta sama firma - na ich stronie jest porównanie Titan One z CronusMAX. Na forum pisali, że pracują obecnie nad nowszą wersją, która ma być w okolicach końca roku i pełna obsługa kierownic Logitech i Fanatec jest dla nich priorytetem. W obecnej wersji G27 powinno już działać ale nie ma FF.

 

Co do tego czyja to winna to prawdopodobnie rozbija się to o opłaty licencyjne dla Immersion za korzystanie z FF. Logitech aby stworzyć sterowniki dla PS4 musiałby ponownie płacić za licencję a tak jak napisałeś wycofali się z rynku konsol. Info o tym brakującym chipie chcieli zbyć pytających. Sony z drugiej strony twierdziło, że każdy developer może sobie dodać obsługę dowolnej kierownicy, tylko, że sam musi zrobić do niej sterowniki (co jest bezsensownym podejściem). Nawet Paul Rustchynsky pisał:

na pytanie o wsparcie dla G27, że "Not upon release." co by sugerowało, że jest możliwość dodania tego w patchu.

No ale to wszystko takie dywagacje bo żadna strona nie powiedziała jasno o co chodzi.

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

Udało mi się zagrać kilka wyścigów online, i zabawa jest jeszcze większa. Świetnie są rozwiązane te kary. Udało mi się ukończyć na 2. miejscu i przegrałem o pół długości samochodu. :D Reszta była jakieś 5-8 sekund za nami. Rewelacja. W drugim wyścigu miałem najsłabszy samochód i ścigałem się o 3 ostatnie miejsca, co i tak było mega rajcujące.

Odnośnik do komentarza

 

Jestem po kilku wyścigach, ta gra ma genialny model jazdy, zdaję sobie sprawę, że nie wszystko wyszło, no ale ludziska, cudnie się jeździ, a to w grach wyścigowych najważniejsze.

 

zapewne chodzi Ci o grafike, jeśli grasz na zbieranie gwiazdek poczekaj do eventu z Audi RS5, po tym zobaczysz poprawe ;)

 

 

 

 

O matko to auto jest w GRZE !!!!  :woot:  nawet nie wiedziałem. No to muszę dziś ostro pocisnąć do levelu 27, nie wiele mi brakuje.

 

Udało mi się pocisnąć klub to levelu 7, gdyby nie przerwy było by już pewnie 20, ale co tam. Zbieram gwiazdki bo chcę mieć w tej grze platynę i to obowiązkowo.  :yes:

Odnośnik do komentarza

Panowie to jak to jest z tą wersją PS+ edycja plus bo czytam te posty i już nie wiem ,jak kupię przez plusa za 169 to nie bedę mógł grać online i po wygaśnieciu abonamentu stracę grę ? bo gdzieś wyczytałem że gra zostaje ,czy lepiej kupic pudełko? KU..a jeszce nigdy nie było takiego zamieszania z grą na PSstore ! wersja pudełkowa też zawiera 55 torów i 50 pojazdów?

Odnośnik do komentarza

ogolnie gierka jest fajna, a model jazdy mega rajcowny ale co z tego jak od dwoch dni co chce grac to nie moge sie polaczyc z serwerami i po przejechaniu paru kolek wylaczam gre bo nie chce wbijac milionow punktu, ktorych nie przeleje na konto klubu

 

totalna zenada, TOTALNA, jeszcze te reklamy w tv, na stronkach interentowych, na fb - gramy razem (pipi)a :/

Odnośnik do komentarza

dziś w końcu rozegrałem dwa wyścigi online do puki mi nie wywaliło błędu i zamknęło grę :(. Pierwszy wyścig pełna kultura każdy uważał by nikogo nie staranować specjalnie...cud miód i malina. W drugim trafiliśmy na jełopa który wszystkich taranował i co ? ostatnie miał miejsce :). Jestem zachwycony i chcę więcej...

Odnośnik do komentarza

Panowie to jak to jest z tą wersją PS+ edycja plus bo czytam te posty i już nie wiem ,jak kupię przez plusa za 169 to nie bedę mógł grać online i po wygaśnieciu abonamentu stracę grę ? bo gdzieś wyczytałem że gra zostaje ,czy lepiej kupic pudełko? KU..a jeszce nigdy nie było takiego zamieszania z grą na PSstore ! wersja pudełkowa też zawiera 55 torów i 50 pojazdów?

Nie, gry nie stracisz. Ale po wygaśnięciu Plusa nie będziesz mógł grać przez sieć.

I tak, pudełkowa wersja niczym się nie różni od tej ze store'a.

Odnośnik do komentarza

dziś w końcu rozegrałem dwa wyścigi online do puki mi nie wywaliło błędu i zamknęło grę :(. Pierwszy wyścig pełna kultura każdy uważał by nikogo nie staranować specjalnie...cud miód i malina. W drugim trafiliśmy na jełopa który wszystkich taranował i co ? ostatnie miał miejsce :). Jestem zachwycony i chcę więcej...

 

No właśnie. System kar działa nieźle. Dobrze byłoby gdyby GT wprowadziło podobny system.

(najlepiej  umieścić coś podobnego w każdym racerze, ale na to szans nie ma)

 

Jestem od jakiegoś czasu ciągle online w DC, a tu mecz się zaczął :P

 

Odnośnik do komentarza

nowy patch pobrany i dalej nie laczy z serwerami - zenady ciag dalszy

 

najgorsze to chwalic ta gre, a ja z kazdym dniem coraz bardziej sie nia zachwycam - model jazdy cudowny, tu znowu serwery nie dzialaja, tu znowu odpale jakas trase w kijowej pogodzie i za czesto to wyglada jak ps3 w full hd, a tu znowu odpale speed lap np. na jakiejs trasie w norwegii, pogode ustawie na sloneczna, godzine na 15.00, kamere na ta z zderzaka  usune wszelki hud za wyjatkiem lusterka wstecznego i mam autentyczna namiastke fotorealu przy ktorej moglbym jezdzic godzinami

 

ehhhh sony nienawidze was

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj szczęście dopisało, klub do 6 levelu samotnie dobiłem, ale przynajmniej łączyło mnie z serwerami.
Po patchu w sumie prawie od razu mnie połączyło, musiałem tylko chwilę w menu poczekać, jak wszystko się powoli ładowało.

Przewertowałem chyba już większość tras i na oprawę nie narzekam, nawet tak krytykowane Indie dają radę.
Dla mnie oprawa jest na mocne 9,  modele samochodu odpadają w kontakcie z wymaksowanym Pcars, ale reszta nie do ruszenia.
(mnius IQ).

Odnośnik do komentarza

Mi zostały tylko wydarzenia na Legend (25lvl). Odblokowałem Hennessey Venom i powoem tak. Poczucie prędkości w słabszych samochodach jest ogromne, ale ten to jakiś wehikuł czasu. Trzeba nawet znać nierówności asfaltu, bo jak najedziesz na nią, to od razu zrywasz przyczepność i samochód myszkuje. Rewelacja. Chwila od startu i zapierdalasz tak, że chciałbyś puścić gaz.

Podoba mi się jak ta gra jest casual UNfriendly. Brak cofania czasu, mocne ai, model jazdy i wymagające sekwencje zakrętów. Myślę, źe wielu nie podoła do końca kariery.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Marcin dokladnie, ta gra jest tylko pozornie casual friendly

tu ktos wlasnie Venomem zaliczyl konkretne dachowanie

 

grałem po 21 z ziomkiem przy piwku, po pobraniu patcha polaczylo po 10min i wszystko smigalo (ale jeszcze nie jest tak jak powinno byc, czekac 10min)
mam prawie 19lvl i widze chlopaki troche wbili dla klubu, pojezdzilem troche i Elite Club ma 7lvl :)
 
a tutaj screen od Ex4ct ktory nie moze wkleic bo pauzuje po potyczkachz  botami do piatku, takich mamy kierowcow :D
edit: hosting zablokowal zdjecie, wrzuce rano jeszcze raz

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...