Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie ta gra jest niegrywalna w multi. Czy ludzie w nią grający nie wiedzą gdzie jest hamulec? Ten system kar działał w singlu, aż za dobrze, bo karał juz za wszystko, natomiast w Multi to jest wolna amerykanka. Wkurzał mnie brak multi, ale teraz jeszcze bardziej irytuje mnie fakt jak w tym multi gracze jeżdżą. Na dodatek ten system kar jakoś nie umie zadziałać, a powinien być i to bardzo dotkliwy.

 

Teraz to wygląda tak, ze robisz pierwszy zakręt i się modlisz by nikt w Ciebie nie walnął z 200km/h a to chyba nie tak powinny wyglądać wyścigi. Do tego Ci frustraci, którzy nie daja rady na prostej i zaraz przed zakrętem Cie zepchną na chama byle tylko być przed Tobą, a Tobie zaprzepaszczają cały wyścig.

 

Kompletnym idiotyzmem jest też rywalizacja kierowców z tego samego teamu. Dziś jechałem w drużynie czerwonej i gość z tego samego teamu mnie zepchnął bylebym nie był pierwszy. 

Odnośnik do komentarza

Kompletnym idiotyzmem jest też rywalizacja kierowców z tego samego teamu. Dziś jechałem w drużynie czerwonej i gość z tego samego teamu mnie zepchnął bylebym nie był pierwszy. 

Dlatego trzeba jeszcze poczekać, aż uruchomią wyzwania i będzie można całkiem przyjemnie pograć między ekipami znajdującymi się na forum

 

ale fakt, co do tych losowych zdarzeń, to albo trzeba mieć farta, albo mieć farta, lub mieć farta, ciężko jest przejechać pierwszy zakręt bez walących w Ciebie całej gromadki sfrustrowanych pokemonów

choć dziś udało mi się wygrać startując z ostatnie pozycji, wystarczyło tylko przychamować przed pierwszym zakrętem, gdzie większość się wytłukła, a później mają przed sobą 2 przeciwników wyczekałem na ich błędy i poszło, choć też jak wczoraj jechałem ostatnie okrążenie na pierwszym miejscu to przeciwnik co był za mną miał już tylko za cel wytrącić mnie z toru jazdy, ale na ostatnim okrążeniu zrobił to tak nieudolnie, że z 2-go przyjechał 11-ty ;)

 

będzie z tego jeszcze przyjemna gierka

Odnośnik do komentarza

No niestety, jest to problem każdej gry wyścigowej, dlatego powinno grać się głównie ze znajomymi. Takie rzeczy są wybaczane w Motorstorm, bo tam właśnie chodzi o rozwalanie innych.

 

Osobiście czekam na pierwszy zakręt, zwalniam i patrzę jak reszta robi carmageddon, pełny gaz i uciekam. Oczywiście później jakiś cep musi myśleć tylko o tym, aby we mnie przywalić i to jest najgorsze :/

 

Na szczęście trafiają się i normalni gracze i świetna walka jest aż do końca. Póki co najlepiej mi wyszło, jak odstawiłem wszystkich na 15 sekund, każdy wybierał auta z dużą szybkością, ja wolałem z dużym przyśpieszeniem i na każdym zakręcie sporo zyskiwałem czasu.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

komuś działa przeglądanie klubów i wyzwania?

 

edit:  teraz na 4 wyścigi z Markiem i jego dwoma znajomymi, 2 przejechaliśmy i z 2 wyrzuciło w lobby

zabawa przednia w czasie wyścigu, beczunia :)   ale chyba trzeba jeszcze poczekać przynajmniej tydzień na poprawe

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Thrustmaster T80 za 400 zł, nie warta zakupu.

 

Nie ma sprzęgła nie ma osobnych biegów, plastikowy gaz i hamulec. Wygląda jak zabawka i nie posiada ForceFeedback i najgorsze jest to że promień skrętu to 270*.

 

 

ae8dbcf6-31b0-45a4-8edc-6214c98bbb7f_i-t

 

 

A coś droższego i lepszego ? Dziewczyna chce mi kupić na gwiazdkę kierownicę bo widzi jak cisne ciągle w dc i tysiaka może dać :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...