Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest i tak o niebo lepiej niż było na początku. Coś tam się da pograć. Jeszcze daleka droga przed nimi zanim to wszystko ogarną. Inna sprawa że chciałbym już zobaczyć te warunki pogodowe...

Odnośnik do komentarza

a ja nie chce żadnych warunków pogodowych zanim nie będzie 100% tego co na premiere

powiem wam, że grafika dalej mnie zachwyca, jezdze sobie spokojnie gwiazdki i czasami po prostu jestem zauroczony, dziś na Norwegii trasa poznym popołudniem pod górke, słonko, śnieg, coś pięknego, mam dopiero 120***

 

komuś zwrócili kase

http://www.reddit.com/r/PS4/comments/2kw8bv/got_refunded_for_driveclub_digital_purchase/

Odnośnik do komentarza

Każdym wozem jest nieco inaczej. Tzn dotyczy to prędkości, momentu zaciągnięcia ręcznego (niektórymi wozami wystarczy zarzucić i gaz) i czasu jego wciśnięcia (raz wystarczy musnąć innym razem trzeba nieco dłuższego czasu). Pamietaj by wchodzić szeroko (po zewnętrznej) i starać się być po wewnętrznej u szczytu zakrętu (sytuacja komplikuje się jak masz zakręt zacieśniający się lub szerszy na wyjściu). Kiedy wejdziesz już w poślizg dozuj gaz (zacznij od pulsacyjnego), szczególnie w silniejszych wozach. W autach z wysokim paskiem drift nie musisz nawet zaciągać ręcznego wystarczy że zarzucisz masą auta czyli wprowadzisz auto w małe wachadełko na prostej przed docelowym zakrętem.

Na początek polecam auta o, w miarę, niewielkiej wadze i niezbyt astronomicznej mocy. M3 myślę będzie w sam raz. Dobierz wóz pod siebie, taki z ktorym najlepiej sobie radzisz i ćwicz, jak je wymasterujesz, inne auta będą jedynie wymagały, krótkiego wyczucia masy i mocy by czesać slajdy jak Ken Block hehe :P

Odnośnik do komentarza

Jakieś rady co to driftowania? Za cholere mi to nie idzie.

Ogólnie naliczanie punktów za drift nie ma nic wspólnego z ogólnymi zasadami dotyczącymi driftu, najwięcej punktów dostaniesz gdy samochód obróci Ci o 180 stopni w przeciwnym kierunku do kierunku w którym się kierujesz....

Odnośnik do komentarza

No ten drift to średnio lubię w tej grze. Auta zachowują się jak na zbyt dobrych oponach, trudno jest je przełamać, a i to naliczanie punktów faktycznie jest trochę śmieszne.

Najwięcej punktów nabijesz za drift przy mozliwie najwyższej prędkości. Jeśli zmieścisz się na trasie i zachowasz duży kąt poślizgu, to możesz nabić nawet kilka tysięcy punktów i to szczegół jeśli nawet pod koniec sekcji obróci cię o 180 stopni.

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka że nic się nie zmienia w tej kwestii, kod sieciowy jest spi.erdol.ony, albo dostaniemy parogigowego patcha za parę miesięcy rozwiazujący problem, albo gra zapisze się jako najwiekszy fail w historii wirtualnej rozrywki, bardzo mnie to smuci, bo miód z ekranu wylewa się litrami, świetna baza do cześci drugiej a tu taki fail :(

Odnośnik do komentarza

jeszcze jak wlacza wyzwania to widze duzy sens w takiej podrobie autologu z nfs od criterion - bedzie miodnie pobijac czasy i wyniki znajomych i rywalizowac

 

multi na chwile obecna jest niegrywalne bo nie dosc ze nie ma preywatnego lobby to jeszcze nie zawsze laczy do wyscigu, a rankingi czasow w singlu dzialaja jak chca - raz zapisuje nasz czas, raz nie nawet pomimo podlaczenia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...