Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

A tak z innej beczki, jak tam sprzedaż gry?. Ciekawe czy jest szansa na sequel.

Jestem pewnien, że po tym patchu podskoczyła, przeglądałem dziś różne fora i ogólnie ludzie mają mokro i zamawiają DC, zwłaszcza że cena jest niska. Niektórzy już sprzedali i postanowili kupić jeszcze raz :)

Podobno na Amazonie sprzedaż mocno skoczyła.

 

Dokładnie tak jest. Na głównej ppe, jak nigdy na kilkadziesiąt komentarzy dwa były nie tyle niekorzystne, co sprawiedliwe (po raz kolejny wypuszczają duży tytuł zbyt wcześnie). Reszta - same orgazmy.

Jeżeli ukaże się kiedyś GOTY, to będzie to konkretny produkt, wart zainteresowania. Póki co, uważam, że Hiv miał sporo racji, sam podobnie uważałem po kilkunastu godzinach zabawy niedługo po premierze.

 

Jednak DC puszcza po raz kolejny skutecznie oko. Zainstalowałem grę znowu, bawię się przednio dzięki "nowościom". Pstryknąłem kilka fotografii, są w wiadomym temacie. Polecam zobaczyć.

Mała próbka:

 

RxULdUc.jpg

 

Wykonanie samochodów - klasa.

 

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak - jak kazda scigalka DC ma slabsze trasy, ale nawet dzisiaj odpalilem pare tras w ladnej pogodzie i nadal nie moglem wyjsc z pod wrazenia - to jedna z najladniejszych gier jakie widzialem, faktem jest tez, ze dynamiczna pogoda w tej grze to rzecz ktorej jeszcze nigdzie nie widzialem w zadnej scigalce...!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

czy leaderboardsy działają jak należy? nie ma shackowanych list, wałków jak np w TLOU gdzie pierwszy koleś ma 0 przegranych godzin?

Możliwe, że działają poprawnie, ale nasze wyniki są wypadkową dwóch spraw. Nie każdy bawi się w time triale, i nie każdy grał w tą konkretną trasę z identyczną pogodą. Leaderboardsy są dostosowane do warunków jakie się ustawi na trasie. Dodatkowo czas uważam za bardzo dobry i nawet jak ktoś go pokona, to nadal będzie w moim zasięgu. Gdybym mógł wybrać czasy sektorów z różnych przejazdów, to pewnie zszedłbym jeszcze o 1s-1,5s ale w deszczu łatwo o błąd i zapału nie tyle co kiedyś.

Odnośnik do komentarza

pierwsze wzmianki i mini video z deszczem pojawilo sie jak dobrze licze w czerwcu

wczesniejszy gameplay zawieral mokre plamy na drodze (mozna wnioskowac, ze na poczatku nie mieli tego zupelnie w planach)

tak wiec mozna mniej wiecej wyliczyc - sama dynamiczna pogode robili ponad pol roku

Odnośnik do komentarza

Dobra zadam pytanie konkretniej. Pgr4 kocham uwielbiam to dla mnie najlepsze wyścigi w historii. Nie lubię flagowych serii jak gran tourismo czy forza. (Lubie horizon)

 

Najwięcej czasu w wyścigach spędziłem z seria pgr i ridge racer.

 

Czy znajdę tu coś dla siebie?

Odnośnik do komentarza

Rownież jestem tego zdania, DriveClub to next genowy PGR, różnica tylko taka ze nie ma motorów i miejskich tras.

I tak jak Andrew mówi, długo nie zobaczymy tak wyważonego arcade.

Tak wiec blantman, bierz, nie zrażaj sie do gry do momentu z eventem w którym jest Maserati a nie będziesz żałował.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

te zlote rady forumowiczow , jakie evo i sony jest debilne, ze nie poczekalo z pogoda do wydania gry :( :( :( teraz na wieki wiekow podstawowa glowna kampania jest wyprana z tego niewiarygodnego efektu :( :( :( no nie potrafie tego przebolec, tyle tresci juz ma ta gra dodana w patchach i dalsze latki dalej sie tworza :( a tak bdzie wieczna beka ze ta genialna gra ma srednia 71%

Odnośnik do komentarza

Dobra zadam pytanie konkretniej. Pgr4 kocham uwielbiam to dla mnie najlepsze wyścigi w historii. Nie lubię flagowych serii jak gran tourismo czy forza. (Lubie horizon)

 

Najwięcej czasu w wyścigach spędziłem z seria pgr i ridge racer.

 

Czy znajdę tu coś dla siebie?

 

No ale przecież ty miałeś DC na premierę z tego co pisałeś. Co do samej gry to GP nie zmienił się nic. Jedynie działa już dobrze otoczka sieciowa i doszły kapitalne warunki pogodowe.

Odnośnik do komentarza

 

 

Dobra zadam pytanie konkretniej. Pgr4 kocham uwielbiam to dla mnie najlepsze wyścigi w historii. Nie lubię flagowych serii jak gran tourismo czy forza. (Lubie horizon)

 

Najwięcej czasu w wyścigach spędziłem z seria pgr i ridge racer.

 

Czy znajdę tu coś dla siebie?

No ale przecież ty miałeś DC na premierę z tego co pisałeś. Co do samej gry to GP nie zmienił się nic. Jedynie działa już dobrze otoczka sieciowa i doszły kapitalne warunki pogodowe.

 

Nie miałem zastanawiałem się czy kupić i wrażenia easye na imprezie wysłuchałem.

 

Ok na allegro w śmiesznej cenie jest za 120 zł nówka. Biere

Odnośnik do komentarza

 

czy leaderboardsy działają jak należy? nie ma shackowanych list, wałków jak np w TLOU gdzie pierwszy koleś ma 0 przegranych godzin?

Możliwe, że działają poprawnie, ale nasze wyniki są wypadkową dwóch spraw. Nie każdy bawi się w time triale, i nie każdy grał w tą konkretną trasę z identyczną pogodą. Leaderboardsy są dostosowane do warunków jakie się ustawi na trasie. Dodatkowo czas uważam za bardzo dobry i nawet jak ktoś go pokona, to nadal będzie w moim zasięgu. Gdybym mógł wybrać czasy sektorów z różnych przejazdów, to pewnie zszedłbym jeszcze o 1s-1,5s ale w deszczu łatwo o błąd i zapału nie tyle co kiedyś.

 

 

spokojnie, ja nie pisałem tego w kontekście podważania waszych wyników :D

 

chodziło mi to, że w wielu grach leaderboards są po prostu zafałszowane. we wspomnianym przeze mnie mutli TLOU nie masz co nawet patrzeć na liderów w tabeli, bo to wałki na 100%. w tej grze leaderboards to przecież podstawa rozgrywki, czyli kto jaki czas wykręcił i jakie ma miejsce na świecie/ w Polsce itp. To motywuje do doskonalenia, poprawiania i rywalizacji. Jeśli okazałoby się, że leaderboards są zafałszowane, czyli koleś z numerem jeden ma np. czas 0:00:00:001 no to przecież ch,uj bym człowieka strzelił i nie miałby ochoty grać

 

moje ostatnie samochodówki to seria GT i Forza poprzednia na Xa. 

 

Nie wiem, łamię się...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...