Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałeś singleplayer, to sa przejazdy single player w których nie ma możliwości zmiany poziomu trudności, udowodniłem Ci tylko ze czepiasz sie czegoś o czym nie masz pojęcia a normalnie w świecie widocznie jesteś słaby dlatego nie umiesz osiągnąć większej przewagi, owszem AI nie jest jakieś mega zaje.biste ale jest to poziom racerow obecnej generacji.

Odnośnik do komentarza

Kymel ma racje co do tych czasow z gumy, sam to zauwazylem jak robilem wolne przejazdy dla photo mode, a przeciwnicy wcale jakos nie uciekali daleko, mimo wszystko da sie im uciec, nie ma tak jak w motorstorm gdzie nawet dochodzilo do sytuacji ze wolniejsze auto ciebie wyprzedzalo, albo konsola miala wiecznego boosta

Odnośnik do komentarza

Kolejny twój fail i to niesamowity. Jasne, że Driveclub ma poziomy trudności AI. Są one tylko ukryte pod postacią klas samochodów. W całym Tourze poziom trudności wzrasta wraz z dostępem do nowych klas samochodów.

Do screenów wyżej już nie odniesiesz się, co nie? Typowe :/

Sugerujesz wyższość Lotysa Exige S nad Ferrari FF czy V12 Zagato?

Czy chodzi Ci o moje +15s w finałowym wyścigu Renault?

Nie wiem kompletnie o co Ci chodzi, napisz moze który to wyścig z którego dałeś screeny i zobaczymy czy uda sie osiągnąć 5s nad AI

Kymel ma racje co do tych czasow z gumy, sam to zauwazylem jak robilem wolne przejazdy dla photo mode, a przeciwnicy wcale jakos nie uciekali daleko, mimo wszystko da sie im uciec, nie ma tak jak w motorstorm gdzie nawet dochodzilo do sytuacji ze wolniejsze auto ciebie wyprzedzalo, albo konsola miala wiecznego boosta

I dokladnie o tym mowię, ale takie AI występuje w praktycznie każdej wyścigówce, łącznie z Forza 5 Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

A jak tam chłopaki u was ogólny postęp w wyścigach w singlu? 405/405 gwiazdek? :P  Mi został do wymaksowania Elements, właściwie to ostatnie mistrzostwa no i Venom Hot Lap, do Venoma jeszcze nie podchodziłem, ale te mistrzostwa wczoraj sobie zapodałem, tak orientacyjnie bardziej, to tam chyba będzie gorzej jak Venomem z tego względu, że nie dość że ciemno jak w dupie u murzyna, warunki do jazdy tragiczne, to jeszcze trzeba walczyć z przeciwnikami, sporo nerwów będzie mnie to chyba kosztowało.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ja jak mam chwilę a DC to forumkowe wyzwania trzaskam. Coś czuję, że gwiazdek nigdy nie zrobię.

 

Mam 160  z głównego touru i żadnej z dodatkowych eventów. Możliwe, że jakbym na nich się skupił to byłbym większym kozakiem w wyzwaniach :)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Weź kolego odpal sobie wyścigi online bo widzę ze DriveClub to twoja pierwsza samochodówka w życiu.

To teraz mam wyścigi online odpalić sobie, bo ci się teoria posypała? No ustosunkujesz się w końcu do moich screenów czy nadal będziesz udawał, że nie wiesz o co chodzi. Bronisz tego DC jak lew swojego stada. Ktoś ci za to płaci, że tak starasz się wszystko negatywne w tej grze zdeprecjonować?

I jeszcze ten tekst o pierwszej ścigałce w życiu :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

 

 

Weź kolego odpal sobie wyścigi online bo widzę ze DriveClub to twoja pierwsza samochodówka w życiu.

To teraz mam wyścigi online odpalić sobie, bo ci się teoria posypała? No ustosunkujesz się w końcu do moich screenów czy nadal będziesz udawał, że nie wiesz o co chodzi. Bronisz tego DC jak lew swojego stada. Ktoś ci za to płaci, że tak starasz się wszystko negatywne w tej grze zdeprecjonować?

I jeszcze ten tekst o pierwszej ścigałce w życiu :facepalmz:

Nie odwracaj kota ogonem, zrobiłem Ci screeny do pogrubionych bredni ktore wypisujesz i tyle w tym temacie, szczęśliwego nowego roku.
Odnośnik do komentarza

ale Kymel chcial pokazac tylko ze AI jest z gumy i to zrobil - oczywiscie idzie dalej z nim wygrac ale screeny wg mnie pokazuja oczywistosc:

Kymel zrobil 3 przejazdy na tym samym torze tym samy autem z tymi samymi rywalami - teoretycznie jesli AI nie byloby gumowe to w kazdym przypadku czasy samochodow bylyby zblizone do siebie, a nie sa - jak gracz jechal szybko to AI konsoli jechalo szybko, jak gracz czekal 20sekund zanim w ogole ruszy i jechal chu.jowo to AI konsoli tez jechalo wolno i wykrecalo gorsze czasy

 

to od poczatku chce Tobie przekazac Kymel i tyle :P

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Given the number of updates that DriveClub has received since its disastrous launch back in October, it makes us wonder whether this game was shipped in a finished state. Regardless, Evolution Studios have made steady progress with DriveClub making it one of the best racers available on the PlayStation 4.

Evolution Studios are not done with making the game better as a number of updates are due soon. For users who are facing issues due to vehicle’s drafting in the game’s Semi-Pro Cup, Evolution Studios’ Game Director Paul Rustchynsky has confirmed on NeoGaf that drafting behaviour will be updated this month. When that update will come is unknown at this point.

Furthermore, for users who are not happy with only 4 custom liveries or the lack of deeper color customization, Paul has confirmed that they are looking into this matter. Hopefully they will be able to provide users with more options.

 

http://gamingbolt.com/driveclub-drafting-behaviour-to-be-updated-more-custom-liveries-might-be-incoming

Odnośnik do komentarza

Zaczynam grać. Wygląda świetnie, model jazdy bardzo mi podchodzi, ale kompletnie nie daje sobie rady z pojedynkami na zakrętach. Btw, da się gdzieś ustawić rozdziałkę ? bo ekran gry nie łapie mi całego telewizora i pozostawia brzegi, chciałbym to trochę rozciągnąć,

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...