Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

bez season pass nawet nie warto kupowac tej gierki, podstawowy tour nie jest za dlugi, ma nudny poczatek bo slabe samochody i nie ma warunkow pogodowych

Moim zdaniem za tę cenę warto wziąć i zdecydować potem o zakupie sp. Sam mam podstawkę i kilka tylko dodatków a bawię się wybornie. Chociaż głównie ścigam się z forumkiem. SP kupię na pewno, ale jeszcze wszystkiego co mam do tej pory nie ograłem.

 

 

Ja oczywiscie żartowąłem, bo 42 zl to psi pieniądz za driveclub, nawet podstawowy, poza tym jest pare darmowych tourów oprócz głównego. 

Odnośnik do komentarza

Teraz mam mieszane uczucia co do ogromu zawartości, bo jak kupiłem gdy gra wyszła to fajnie było dostawać co jakiś czas nowe Tours i gwiazdki w ramach Season Pass. 

 

Ale teraz chcąc zaczynać grę mają tak wielką zawartość, gra może się w połowie znudzić. Co wcale nie znaczy że nie warto, przerwa dobrze zrobi. Np. ja teraz w ogóle nie gram, raz przejechałem wyzwanie testując nowy TV (wypadło dobrze :] ) ale tak to nie mam absolutnie siły do zakup i przejechanie brakujących dwóch Tour w DC i tych w Bikes. Ale wiem że po przerwie znów jak zasiądę to chęć rywalizacji wróci. 

Odnośnik do komentarza

Teraz mam mieszane uczucia co do ogromu zawartości, bo jak kupiłem gdy gra wyszła to fajnie było dostawać co jakiś czas nowe Tours i gwiazdki w ramach Season Pass. 

 

Ale teraz chcąc zaczynać grę mają tak wielką zawartość, gra może się w połowie znudzić. Co wcale nie znaczy że nie warto, przerwa dobrze zrobi. Np. ja teraz w ogóle nie gram, raz przejechałem wyzwanie testując nowy TV (wypadło dobrze :] ) ale tak to nie mam absolutnie siły do zakup i przejechanie brakujących dwóch Tour w DC i tych w Bikes. Ale wiem że po przerwie znów jak zasiądę to chęć rywalizacji wróci. 

Grałem w DC bity miesiąc aż do platyny i 100%, ostatnio zakupiłem Bikes i znów wsiąkłem na dobre, niesamowite jak ta gra wciąga. Kuszą mnie brakujące dlc, ale cena skutecznie odstrasza - 15zł za godzinę grania? 

Odnośnik do komentarza

Cos w tym jest, bez sp w sumie czułem leciutki niedosyt, po kupieniu sp jednak bylo tego juz tyle ze musiałem zrobic z tydzien przerwy zanim wpadła platyna i wszystkie gwiazdki. No a teraz znowu niedosyt i juz bym poscigał sie w nowych tourach. 

 

Np driveclub tour 2 i ponad 200 gwiazdek ojezus  :fsg:

Odnośnik do komentarza
DriveClub studio is unfortunately no more
 
Evolution Studios, the developer behind franchises like World Rally Championship and MotorStorm, has been shut down by Sony, we've just learned. The company's most recent DriveClub was a troubled project for the studio and Sony, having seen delays and online problems - 55 people had been cut from Evolution just one year ago. Now, Sony has made the tough decision to make the rest of the Evolution staff redundant.
 
In the complete statement, which you can read below, Sony said it would try to reallocate some of the Evolution team to other studios, but the company's aware that it may also lose some serious talent.
 
Regular reviews take place throughout SCE Worldwide Studios, ensuring that the resources that we have in such a competitive landscape can create and produce high quality, innovative and commercially viable projects.
 
As part of this process we have reviewed and assessed all current projects and plans for the short and medium term and have decided to make some changes to the European studios structure.
 
As a result, it has been decided that Evolution Studio will close.
 
It is regrettable that this decision will lead to compulsory redundancies. We accept that this decision will mean that we risk losing high calibre staff but by focusing on other Studios that already have exciting new projects in development we believe we will be in a stronger position going forward and able to offer the best possible content of the highest quality for our consumers.
 
Where possible we will try to reallocate people onto other projects. If appropriate opportunities are not possible within the company, we will assist staff in any way we can, including speaking with local employers and with other development companies.
 
Evolution has been an important part of SCE Worldwide Studios for over 10 years - working on ground-breaking racing titles like WRC, Motorstorm and DRIVECLUB.
 
This decision should not take anything away from the great work that Evolution has produced.

 

http://www.gamesindustry.biz/articles/2016-03-22-sony-confirms-closure-of-evolution-studio

RIP

Odnośnik do komentarza

nie wierze ze SOny pozbedzie sie gosci ktorzy robili jedyne sensowne wyscigi dla nich..no chyb ze Sony zdecydowalo ze GT wystrczy :( 

to teraz juz wgl nie bedzie dobrego arkejdu...po tym jak zamkneli studio od Blura, nie ma nowego Bournouta ogolnie cmentarz dla mnie

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

sony zamknelo dwa genialne studia odpowiadajace za arcade racery - liverpool i evolution, na sama mysl ze nigdy nie zobaczymy juz nowego wipeouta, kolejnego motorstorma czy driveclub2 az otwiera mi sie noz w kieszeni

 

zostali z samym polyphony i swieta krowa kazem, debilizm

 

majac na uwadze marnowanie criterion, zamkniete bizzare to nad arcade racerami na konsolach zawisly ciemne chmury

Odnośnik do komentarza

Żal... najpierw Sony zmusza swoje studio do jak najszybszego wypuszczenia swojej gry, nie licząc się z niedorobkami, brakiem masy contentu a potem zdziwko ocenami, jechaniem po tytule w necie i słaba sprzedaż. Trochę lipa i szkoda chłopaków, ale poniekąd poje.bana polityka Sony ich zniszczyła, a wystarczyło przesunięcie premiery ze 2 miechy i lataloby aż miło.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

sony zamknelo dwa genialne studia odpowiadajace za arcade racery - liverpool i evolution, na sama mysl ze nigdy nie zobaczymy juz nowego wipeouta, kolejnego motorstorma czy driveclub2 az otwiera mi sie noz w kieszeni

 

zostali z samym polyphony i swieta krowa kazem, debilizm

 

majac na uwadze marnowanie criterion, zamkniete bizzare to nad arcade racerami na konsolach zawisly ciemne chmury

 

Nic dodać, nic ująć no ale będzie VR..... na kablu. Shame on you Sony.

Odnośnik do komentarza

uwielbiam evolution ale zbyt dlugi czas mieli zla passe, apokalipsa najgorsza z motorstormow, miala pecha przy premierze bo byla slynna katastrofa w kkw, sprzedala sie tragicznie, nastepnie motorstorm rc to tez byly popluczyny po marce, driveclub mimo przekladania premiery nie wyrobil sie z warunkami pogodowymi i mial spiepszone serwery

 

sony chlodno skalkulowalo i zrobilo to co zrobilo z liverpool studio, nie kumam jednak ich polityki - kto na boga bedzie im teraz robic arcade racery? gatunek tak przesiakniety konsolami, jeszcze na wlasne zyczenie zamkneli tak wspaniale dwa studia zostajac tylko z polyphony, ktore wlasnie jako jedyne od dawna wymaga ogromnej restrukturyzacji

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...