Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale jak wyłapie, że przekręciłem głowę i w grze kierowca przekręci głowę to ja akurat będę się gapił w ścianę obok telewizora.

Nom kierowca patrzac sie w bok tez raczej drogi nie widzi

 

No ale widzi to na co akurat patrzy, czyli teren za oknem, a w przypadku grania jest to ściana (bo wątpie abyś grał na 3 telewizorach) :P Podsumowując, muszą być inne widoki i basta.

Odnośnik do komentarza

 

 

No ale jak wyłapie, że przekręciłem głowę i w grze kierowca przekręci głowę to ja akurat będę się gapił w ścianę obok telewizora.

Nom kierowca patrzac sie w bok tez raczej drogi nie widzi

 

No ale widzi to na co akurat patrzy, czyli teren za oknem, a w przypadku grania jest to ściana (bo wątpie abyś grał na 3 telewizorach) :P Podsumowując, muszą być inne widoki i basta.

Z tym patrzeniem na sciane to na powaznie? jezeli tak to gratuluje myslenia :)

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

 

 

Widać, że Sony znudziło się czekanie 5 lat na grę od Polyphony.

 

Swoją drogą mogli to nazwać Gran Turismo Cośtam, od razu by mieli milion preorderów.

Zgadzam się w całej rozciągłości. Powinni to byli nazwać Gran Turismo: DriveClub i sprzedałoby się na pniu razem z kilkoma milionami PS4. Teraz pytanie, czy Polyphony nie zgodziło się na oddanie nazwy GT? Ale w sumie co oni maja do gadania. Czy Sony znowu myśli niemarketingowo? Kurde przecież to oczywista oczywistość, GT to ich największa marka zamiast wydawać gry z pod tego szyldu co 2-3 lata i zgarniać kasę wolą ją tracić na produkcję jednej gry GT (co dekadę) i jednego nowego IP, które się nie sprzeda (umówmy się samochodówki poza GT się za bardzo nie sprzedają). A tak by mieli stały dopływ kasy, zadowolonych fanów (zakładając że druga marka była by zręcznościówką) i nie musieliby co chwile restrukturyzować dewelopera :)

Ja to tak widzę, Sony ma jeszcze czas, może jednak zechcą zarobić kasę :P Bo że Evolution robi dobre racery to jestem spokojny.

 

 

 

 

Gościu piszesz takie bzdury, że żal to czytać.

Jedno GT co dekadę?

Wyścigi się nie sprzedają? Need For Speed dla tego przykładu helou.

 

FACEPALM

Zachowaj facepalmy dla siebie i z tymi bzdurami tak nie szarżuj, kowboju.

Z tym GT co dekadę to była złośliwość wobec procesu produkcyjnego "piątki" i Polyphony więc spokojnie nie chciałem obrazić twojej ukochanej gry.

Może z tym, że racery się nie sprzedają przesadziłem ale wynikami na pewno nie powalają. Prawda jest taka, że na rynku wyścigów masz tylko trzy marki które się sprzedają NFS, GT i Forza. Reszta z ledwością dobija do miliona sprzedanych sztuk. Nawet NFS cienko przędzie, kiedyś na samym PS2 sprzedawali po 7mln sztuk teraz mają problem z 4mln na dwóch platformach (w sumie to i tak dużo w porównaniu do innych gier z gatunku, a EA i tak już kręci nosem). Marka Forza też nie jest maszynką do robienia pieniędzy. Tylko GT wciąż rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Z resztą popatrz jak się sprzedawały racery na poprzedniej generacji a jak teraz (tylko GT5 sprzedało się na takim poziomie, no i FM3 całkiem blisko). Ile to studiów deweloperskich popadło w problemy z powodu niskiej sprzedaży ich wyścigówki? Przypadek Bizzare Creation jest aż nazbyt wymowny. To wszystko niby świadczy o mocnym rynku racerów? Zobacz jak mało nowych IP się pojawia, a jak już się pojawią to nikt ich nie kupuje (Blur, split/scond, DIRT, GRID, TDU) do tego nawet starsze marki ledwo przędą (Burnout, Driver, PGR), i to do tego stopnia, że Criterion musi trzepać NFSy żeby EA ich dalej utrzymywało (kiedy wyjdzie nowy Burnout ja się pytam?!), Sony o mało nie zamknęło Evolution (ale za to ich "zrestrukturyzowali). Nie dzieje się najlepiej.

 

Powtórzę o co tak właściwie mi chodził przy tym wywodzie,

Ogólnie Sony postąpiłoby mądrzej, z marketingowego punku widzenia, wypuszczając tą grę pod szyldem GT. Przecież nie zaszkodzą marce jeżeli gra będzie na wysokim poziomie (na co liczę). Tak samo jak MS wiedział że bez słowa Forza w nazwie, Horizon by się sprzedał jeszcze gorzej, a przecież dla jakości gry jej nazwa nie ma znaczenia. Mimo to trzymam kciuki za Evolution, oby im się udało.

Odnośnik do komentarza

DriveClub zapowiada się świetnie, oby nie poszli na łatwiznę i zrobili dokładnie to co zapowiadają. Nie mogę się doczekać jakiejś dłuższej prezentacji gameplayu.

 

No ale jak wyłapie, że przekręciłem głowę i w grze kierowca przekręci głowę to ja akurat będę się gapił w ścianę obok telewizora.

Raczej chodzi o przechylanie pada na boki...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nigdy nie umiałem trzymać pada w miejscu, szczególnie w wyścigówkach. Jak sobie przechylę ( z wyłączonym żyroskopem) to mam wrażenie, że mi "lepiej skręca" :)

Łee, przecie to domena niedzielniaków ;)

 

Jak dla mnie ten cały DC to przekombinowane i nieprzystępne dla typowego zjadacza gier.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wygada obłędnie, świetne detale góry w tle,równie fajny zasięg obrazu, i nie widać jakichś ząbków.

1080p i pewnie 60fps do tego,dodatkowo pewnie rozglądanie się po kokpicie i otoczeniu dzięki PS EYE i może być niezła gierka.

 

Zdjęcie z Edge?

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Wygada obłędnie, świetne detale góry w tle,równie fajny zasięg obrazu, i nie widać jakichś ząbków.

1080p i pewnie 60fps do tego,dodatkowo pewnie rozglądanie się po kokpicie i otoczeniu dzięki PS EYE i może być niezła gierka.

 

Zdjęcie z Edge?

Pamiętaj, że na obrazkach wszystko super duper wygląda

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Info z najnowszego GI:

 

Play offline in single-player
- Also has a big online focus
- User-created race challenges encouraged
- Everything you do is tracked by a single profile in single-plaer
- With teams, accomplishments are funneled together into the larger success of the group
- Three-on-three team challenges included
- Create events based on different parameters: car type, track, time of day, weather, etc.
- Can make lengthy multi-stage events that take place over a number of days
- Participants can span in the thousands with hundreds of different teams
- Win smaller accolades to add team’s XP
- These include clocking the fastest lap, drifting 1,000 meters, going 0 to 60 the fastest
- Use apps outside of DriveClub to make challenges as well
- Spread accomplishments and media through social media chanels
- Evolution will be making its own season of league racing through weekly online race events
- Visuals and gameplay are equally important
- DualShock 4′s touchpad is used for menu navigation, for the most part
- Touchpad also being considered for cameras
- Not a simulation-based racer
- Damage cars take won’t determine how they handle
- Koenigsegg, Maserati, Pagani, Hennessey are represented
- Start off with slightly less glamorous cars
- Race and increase fame/funds to gain access to better cars
- More people will watch you race as well
- More cars will be added through DLC; will be “one of the biggest titles for Sony from a DLC perspective”

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=554836

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

donanabolik pokaż mi mazakiem jeden słaby pkt w tym screenie, na moje nawet widac czy asfalt to BA, SMA, czy asfalt porowaty.

 

 

 

driveclub02.png

 

 

donsterydo < mendrek

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Może jesteś ślepy, ale ja nie. To wygląda na tych screenach jak gra z obecnej generacji. Na innych screenach masz pikselozę otoczenia, rozpikselowane cienie na autach, dym z opon gorszy niż w GT5.

 

Przykro mi ale nijak nie wygląda to jak gra na PS4. Podejrzewam, że gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.