Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pierwsza trasa z Kanady w sumie całkiem nieźle wypada, nie gorzej, a na pewno lepiej niż Sinclair Pass. Nowa trasa Port of Vancouver natomiast zapowiada się na bardzo klimatyczną miejscówkę. Może odrobinę krótka, ale jest klimacik. Ciekawe jak będzie w zwykłej wersji wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Kurde ale ta gra daje frajdę :)
Chyba najlepiej wydane 30pln (season pass) w historii moich zakupów na psstore, masa zawartości.
Zmienne warunki pogodowe palce lizać.

Powoli lecz skutecznie maksuję kolejne Toury, ale jest kilka wyścigów "perełek", które zalegają mimo kilkunastu / kilkudziesięciu prób :)
Kojarzycie czasówkę "Venom Hot Lap" w deszczu i po ciemku ? Na razie moje ulubione NIE zdobyte 3 gwiazdki. No i połowę AMG zostawiam na koniec...

Odnośnik do komentarza

To dla mnie Hot Lap "na mokro" zdecydowanie trudniejsze.

Jeszcze pytanie techniczne.
Korzystam nadal z wersji DC PS+ Edition + Season Pass, ale mam już naszykowaną używaną płytę (która powinna odblokować kilka Tourów).
Czy powinienem zachować save, skasować PS+ Edition i dopiero instalować płytę, czy może od razu włożyć w napęd i płyta nadpisze wersję z dysku ?

Nie chcę w głupi sposób stracić postępu.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

To dla mnie Hot Lap "na mokro" zdecydowanie trudniejsze.

 

Jeszcze pytanie techniczne.

Korzystam nadal z wersji DC PS+ Edition + Season Pass, ale mam już naszykowaną używaną płytę (która powinna odblokować kilka Tourów).

Czy powinienem zachować save, skasować PS+ Edition i dopiero instalować płytę, czy może od razu włożyć w napęd i płyta nadpisze wersję z dysku ?

 

Nie chcę w głupi sposób stracić postępu.

Gra zrobi wszystko sama tak zrby bylo dobrze ;-)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...