Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

poza season pass wyszly chyba tylko 2toury i driveclub bikes z tego co pamietam

No raczej nie, bo do kupienia mam m.in. Lamborghini Icons, Turbocharged, RPM, Lamborghini Expansion Pack, Downforce.

 

 

Season pass to wszystko obejmuje, Ficus ci dobrze napisal.

 

Wejdz sobie na moje trofea, wszystko co tam widzisz jest objete season passem.

Odnośnik do komentarza

Chu.ja nie działa. Mam normalnie odblokowane Toury, ale w niektórych samochody są zablokowane i wyskakuje komunikat o kupnie. I nie we wszystkich, tylko kilku.

 

 

Horsepower, RPM, Lamborghini Expansion Pack, Downforce, Redline, Turbocharged - wszędzie się wyświetla cena 25 złotych, mimo tego, że Toury są normalnie do zagrania w menu, ale bez samochodów niektórych. Kur.wa :<

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

wejdz przez przegladarke do store, wyszukaj dodatki i zobacz czy sa do kupienia czy do downloadu, np co ci tu pisze?

 

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/addons/driveclub-lamborghini-icons-expansion-pack/cid=EP9000-CUSA00003_00-DCXTOURXXXXXX013

 

 

ja pamietam, ze jak wychodzily toury w czasie trwania season pass to przy pierwszym uruchomieniu zawsze byly klodki czy to przy tourach czy przy niektorych autach i w grze jak sie kliknelo to przenosilo do ps store i tam zamiast opcji kupna byla opcja download z racji season pass

Odnośnik do komentarza

wejdz przez przegladarke do store, wyszukaj dodatki i zobacz czy sa do kupienia czy do downloadu, np co ci tu pisze?

 

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/addons/driveclub-lamborghini-icons-expansion-pack/cid=EP9000-CUSA00003_00-DCXTOURXXXXXX013

 

 

ja pamietam, ze jak wychodzily toury w czasie trwania season pass to przy pierwszym uruchomieniu zawsze byly klodki czy to przy tourach czy przy niektorych autach i w grze jak sie kliknelo to przenosilo do ps store i tam zamiast opcji kupna byla opcja download z racji season pass

Ten mam. 

 

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/addons/driveclub-horsepower-expansion-pack/cid=EP9000-CUSA00003_00-DCXTOURXXXXXX017

 

Tutaj już mam 25 złotych.

 

Wszystko co mogłem pobrałem z tego sklepu Driveclub, te wcześniej wymienione toury działają, ale np. jeśli wymagają jednego samochodu, to mam ten samochód zablokowany, co jest bezsensem, bo przecież jest on w packu. Nie wiem  o co chodzi, próbowałem aktywować jako podstawowe PS4 jeszcze raz, przywracać licencje, a i tak mam kilkanaście samochodów ze znaczkiem koszyka.

Odnośnik do komentarza

To się odblokowuje w głównym Tour.

 

To znaczy ?

 

Poprzeglądałem wszystko dokładnie i w Tourach w grze zablokowane mam pierwszy czyli Driveclub Tour oraz Finish-Line Tour.

Całą resztę odblokował Season Pass.

 

Może akurat te dwa wymagają pełnej wersji gry a nie PS+ Edition.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...