Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie jak przegladam te streamy to ilosc nowych mapek wydaje sie solidna i fajnie wykonana...sa dosyc zroznicowane bo sa mega krotkie, dluzsze i sa takie ktore maja doslownie dwa zakrety na mapie...jest jakas otwarta mapa czy wszystko to tory??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Trochę spóźnione, ale wrzucam dwa filmiki z ostatniego forumowego grania. Na wariantach trasy w Indiach było bardzo śmiesznie jak nie było wiadomo gdzie jechać i wszyscy rozbijali się na bandach.

 

 

Później miałem małą rywalizację z Szymkiem, ale na Old Town nie bardzo dał mi szanse na podjęcie walki :D

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Szymek

Mnie długo nie trzeba namawiać, ale fajnie jakby było nas trochę więcej. 7-8 osób by było git.

 

@Farmer

Jakbyś kupił pełną wersję i pograł trochę dłużej to na bank by było lepiej. Polecam nawet za te 84 PLN.

 

@Masorz

No początek był świetny, chyba cztery wygrane z rzędu. Potem skończył Ci się alkohol i było gorzej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i mam gierkę. Podoba mi się model jazdy, chociaż brak mi jakiegoś tuningu aut. Grafa ładnie wygląda, wciąga to ciągle levelowanie (głównie Czezkiego pokonuję:), ale wkurza mnie pewna sprawa.
Nie gram w FIFĘ, więc nie kupuję jakichś kart za prawdziwą kasę, nie gram Online w GTAV, więc nie kupuję dolarów za prawdziwe złotówki. Ominęło mnie to dojenie zapoczątkowane na poprzedniej generacji konsol.
A tu w grze widzę fury za prawdziwą kasę. Nie dość, że gra kosztowała mnie aż 40 złotych:), to oni jeszcze wrzucają do środka pełno auto do kupienia za prawdziwą kasę. 
Wyszedł jakiś zbiorczy DLC, czy mamy brać po kolei wszystkie DLC? I te motory... chcę pograć, ale nie mam żadnego - wchodzę do sklepu, kupuję jakiś motor za free i w końcu mogę się przejechać, a już myślałem, że by zagrać, muszę zakupić DLC. 
 

Odnośnik do komentarza

season pass kupujesz i masz wszystkie fury (chyba procz jednej czy dwoch) i wszystkie (za wyjatkiem dwoch) dodatkowe kampanie

 

ta gra bez season pass jest uboga w tresc - malo eventow, malo aut, jeszcze w ogole deszcz w nich nie pada bo dopiero w season pass sa eventy z zmienna pogoda :P

 

 

motory to osobna zawartosc - nie zalicza sie do season pass

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grzybiarz, nie wiem który motocykl zassałeś za darmo, ale KTM odblokowuje się za wbicie 10 poziomu w przejechanych kilometrach.

 

Słyszałem, że wersja VR jest okrojona graficznie (brak deszczu i innych cudów), ale takiej różnicy się nie spodziewałem. Na żywo pewnie i tak robi, ale widać, że brakuje mocy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem season passa, ale jakos nie widzę żebym miał więcej rzeczy. Wchodzę w tour i tam 6 rzeczy do pobrania. Auta tak samo - wiele z nich ma znaczek zakupu. Jak sie to ma aktywować?

kazdy dodatek trzeba pobrac osobno...najprosciej w nemu najechac na drivecluba i zjechac na dol i sa wszystkie dlc ktore powinnienes moc pobrac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...