Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bardzo mi się gra podoba. Między innymi dla niej kupiłem PS4. Dobry pokaz możliwości konsoli jak ktoś przyjdzie w odwiedziny. Model jazdy według mnie bardzo dobrze łączy arcade z simem. Co prawda więcej tu arcade, ale potrzeba się trochę wysilić. Widzę, że bedę musiał w końcu kupić season passa bo wiele eventów i samochodów jest opatrzonych ikonką z wózkiem na zakupy.

 

Ma ktoś z Was jakiś wolny klub? Nie chcę się dołączać do jakiś randomów.  :dog:

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się gra podoba. Między innymi dla niej kupiłem PS4. Dobry pokaz możliwości konsoli jak ktoś przyjdzie w odwiedziny. Model jazdy według mnie bardzo dobrze łączy arcade z simem. Co prawda więcej tu arcade, ale potrzeba się trochę wysilić. Widzę, że bedę musiał w końcu kupić season passa bo wiele eventów i samochodów jest opatrzonych ikonką z wózkiem na zakupy.

 

Ma ktoś z Was jakiś wolny klub? Nie chcę się dołączać do jakiś randomów. :dog:

Gierka dopiero w sezon passie pokazuje pazut z deszczem i zmienna pogoda ;-) no i zapraszamy do wyzwan :-P
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Naczytałem się o tym jak to ktoś musiał gwiazdki robić od nowa bo ściągając ponownie DC na nową konsolę te z save się nie wgrały. Więc wczoraj dobiłem do brakujących 100% w DC Cars i Bikes. Nie powiem zacnie się grało :D Konsola sprzedana wiec i moja przygoda z DC raczej się skończyła. Chociaż po świętach mam zamiar kupić nowy egzemplarz to ściągnę DC i zobaczę jak to będzie wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ściągnąłem wersję Playstation Plus i... :obama: Siadło mi niesamowicie. 

 

Co trzeba teraz kupić, żeby bezproblemowo pograć sobie w całe dobro, które gra oferuje?

 

Czy mając wersję PS PLUS, wystarczy, że kupię:

 

=> rozszerzenie do pełnej wersji: https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/pe%c5%82na-wersja-driveclub-na-playstationplus/cid=EP9000-CUSA00003_00-XXXXDRIVECLUBPSU

 

=> season pass: https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/driveclub-season-pass/cid=EP9000-CUSA00003_00-DCSPBUNDLE000000

 

Są w sklepiku widzę jakieś pakiety z wyścigami. Czy Season Pass obejmuje te wszystkie rozszerzenia?

 

Z góry dziękI!

Odnośnik do komentarza

Dzięki! Plusik dla Ciebie. :)

 

Pytanie dodatkowe - na jakich ustawieniach jeździcie? Na domyślnych? Próbowałem jeździć na hardkorowym sterowaniu i bez asyst przy hamowaniu, ale przeraził mnie mój brak skilla w tym względzie. A nie wiem czy znajdę tyle czasu, a pod tym kątem masterować gierkę. 

 

Kampania była optymalizowana pod domyślne sterowanie, zacznij od takiego. Gra jest na pierwszy rzut oka radosnym arcade, ale to tak naprawdę taki dark souls ścigałek, jak dojdziesz do venom hot lapa to wyda ci się niemożliwy do pobicia (jak trudny boss), a po dłuższej grze i zaliczeniu kilkunastu dodatkowych kampanii wrócisz się sam zdziwisz, że tak łatwo 3 gwiazdki wpadły ;)

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...