Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! Plusik dla Ciebie. :)

 

Pytanie dodatkowe - na jakich ustawieniach jeździcie? Na domyślnych? Próbowałem jeździć na hardkorowym sterowaniu i bez asyst przy hamowaniu, ale przeraził mnie mój brak skilla w tym względzie. A nie wiem czy znajdę tyle czasu, a pod tym kątem masterować gierkę. 

 

Hardkorowe sterowanie jest na pierwszy rzut oka jest swietne zwłaszcza jak się sami bawimy z konsolowymi przeciwnikami. Ale dziwne rzeczy się dzieją gdy w coś uderzymy. Dostajemy jakąś nie wiem kare (?!) i przez kilka sekund nie możemy dodawać gazu. Bez sensu ...

Odnośnik do komentarza

Ale to taka dobra gra, że warto ją mieć w pudełku. Ja np. dwa razy płaciłem za Journey: raz za Journey w cyfrze, a potem zmienili tytuł na Podróż i już gierki pobrać nie mogłem, więc kupiłem na płycie i wy(pipi)ane mam na Sony:)

Przecież jak masz w historii pobierania, to nawet jak usuną ze sklepiku to możesz z listy pobrać.

 

@ rayos - masz jeden czy dwa darmowe motory więc przetestuj i zdecyduj :>

Odnośnik do komentarza

radzilbym full cyfra + sp

 

szlag by mnie trafial jak za kazdym razem jak zechce wykrecic 3 kółeczka musiałbym sie palowac z plyta

no ja mam pudełko i kupiłem cyfrę właśnie z tego powodu xD

w promocji za 33 zł, więc warto było

Odnośnik do komentarza

 

Ale to taka dobra gra, że warto ją mieć w pudełku. Ja np. dwa razy płaciłem za Journey: raz za Journey w cyfrze, a potem zmienili tytuł na Podróż i już gierki pobrać nie mogłem, więc kupiłem na płycie i wy(pipi)ane mam na Sony:)

Przecież jak masz w historii pobierania, to nawet jak usuną ze sklepiku to możesz z listy pobrać.

 

@ rayos - masz jeden czy dwa darmowe motory więc przetestuj i zdecyduj :>

 

Nie tutaj. Dzwoniłem na infolinie i nie widzą, żebym grę kupił, a przecież trophy mam. I to miałem sporo przed wydaniem wersji płytowej (mowa o PS3).

no ja mam pudełko i kupiłem cyfrę właśnie z tego powodu xD

w promocji za 33 zł, więc warto było

O kurdę, Raven gry podwójnie kupuje, tak dla wygody :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...