Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Myślałem że te wyróżnienia to offline... A tu takie coś. Fajna gra, przyjemnie się jeździ, pomimo tego że mistrzem kierownicy nie jestem. Chciałem przy okazji zdobyć złoty pucharek za osiągnięcie poziomu 6 z każdych wyróżnień. No ale teraz to nie osiągalne. Szkoda, ale płakać z powodu jakiś pucharków nie będę. Szkoda tylko że $ony ubiło tę grę i 2 części nie będzie :( Ogólnie straszna bieda jeśli chodzi o wyścigi arcade (obecna generacja). Mam nadzieję że w nowej będzie lepiej.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Alastor84 napisał:

Chciałem przy okazji zdobyć złoty pucharek za osiągnięcie poziomu 6 z każdych wyróżnień. No ale teraz to nie osiągalne.

Sprawdź jeszcze raz dokładnie, bo wczoraj jak przejechałem to do postępu marki mi się dodawało. Do krajów nie mam jak sprawdzić, bo mam wymaksowane. Upewnij się, ze patrzysz na swój profil, a nie klubowe staty. Jak nie działa to spróbuj offline bez połączenia z serwerem. Platyna powinna być dalej do wbicia.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

 

Mario Kart 8 Deluxe, Fast RMX, Wreckfest i 3 części Forzy Horizon, nie jest tak źle ;) ja na pewno nie narzekam

Generację/2 generacje temu było zdecydowanie lepiej :) Przynajmniej na PS :D

44 minuty temu, Square napisał:

Sprawdź jeszcze raz dokładnie, bo wczoraj jak przejechałem to do postępu marki mi się dodawało. Do krajów nie mam jak sprawdzić, bo mam wymaksowane. Upewnij się, ze patrzysz na swój profil, a nie klubowe staty. Jak nie działa to spróbuj offline bez połączenia z serwerem. Platyna powinna być dalej do wbicia.

Sprawdzałem offline i swój profil. Dzisiaj Szkocję "wyzerowało" :/ W sumie tylko wyróżnienie "samochodowe (klasa/marka czy jak to tam się zwie)" które mam na 6 jest ok, reszta np; wyścigi/próba czasowa szlag trafił. Po jakimś czasie się "naprawia", a potem znowu to samo. No trudno się mówi.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...