Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też postanowiłem w końcu zagrać DC skoro w następnym roku mają zamykać serwery.

No jest naprawdę super :) Nie żebym był wielkim fanem ścigałek, bo chyba w ostatnią jaką grałem to Hot Pursuit na trzecią plejkę, ale wczoraj wieczorem uciekło mi kilka godzin nawet nie wiem kiedy.

Mam chęć zrobić chociaż podstawkę na 100%, ale widzę, że jest tam chyba kilka trofików związanych ze znajomymi jak np rzucić wyzwanie. 

Ktoś jeszcze pogrywa z forumka co by go można było zaprosić do znajomych i powalczyć o wyniki? @MLeKSk ?

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, MLeKSk napisał:

No i jest jeszcze ponoć jakiś trofik w motorach już praktycznie nie do zrobienia - pierwsze miejsce w rankingowym wyścigu 12-osobowym czy coś takiego.

Sześć osób w multi i trzeba być na podium. Nie wiem skąd wziąłeś takie dziwne liczby. Wszystko wydaje mi się cały czas na luzie do wbicia, sporo osób ciągle gra, jest masa społeczności gdzie znajdą się chyba chętni na pomoc z takim pucharkiem. Nawet tu na forum jest masa chętnych, wystarczyło zapytać.

Odpaliłem wczoraj i wszystko wydaje się działać poprawnie, duzo ludzi bierze udział w wyzwaniach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z miłą chęcią pomogę :hi:Mam zarówno podstawkę, jak i dodatek.

Osobiście bardzo dobrze Dc wspominam. Posiadam tę grę od premiery i choć na dzień dobry borykała się z problemami (tego nie było, tamto nie działało), to w ostatecznym rozrachunku po kilku miesiącach od daty wydania była świetną, godną polecenia grą wyścigową. Piękną, znakomicie brzmiącą z odpowiednią zawartością. Warto ograć. Szkoda, że należytego wsparcia pod Pro nie otrzymała i szkoda, że jej dni są policzone. :/

dDvGkJ8.jpg

Wspaniale się pokonywało kolejne okrążenia tudzież odcinki. :good2:
:platinum: wpadła bodaj w 2016r. Biorąc pod uwagę kombo gra + DLC + przepustka sezonowa, dokładniej cenę i jakość całości - grzech nie kupić. :diablo:

Tylko przy ewentualnym wysłaniu zaproszenia, proszę choć o jedno zdanie w deseń "cześć XX z forumka :lapka:". Akurat z tej strony kojarzę każdego użytkownika, ID raczej zgodne jest z ksywą na forum, więc problemu nie będzie, ale czasami wisi takie zaproszenie i mam się domyślać co to za nieśmiały kawalarz, czy inny Gal Anonim. :dunno:
Jeszcze pod wieczór, ewentualnie jutro odwiedzę stronę, więc jak coś, to :ogor:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...